dowolna

Bliźniaki Żyrardów - Oferty sprzedaży i najmu domów bliźniaczych

41 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

41 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem Żyrardów

Żyrardów,mazowieckie

1 499 900 zł222 m² 6 756 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:439 m²

Oferujemy na sprzedaż nowoczesny budynek w zabudowie bliźniaczej o powierzchni ok. 220 m, usytuowany w doskonałej lokalizacji w Żyrardowie. Nieruchomość w stanie deweloperskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Żyrardów

Żyrardów,mazowieckie

1 130 000 zł204 m² 5 539 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:700 m²

Na sprzedaż przestronny dom - 1/2 bliźniaka z dużą działką - Żyrardów Na sprzedaż zadbany dom w zabudowie bliźniaczej, 1/2 bliźniaka o powierzchni ok. 200m2, położony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Żyrardów

Żyrardów,mazowieckie

1 999 000 zł280 m² 7 139 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:512 m²

Przedstawiamy Na sprzedaż przestronny i elegancki dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 280m wraz z dwustanowiskowym garażem , zlokalizowany w spokojnej, zielonej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Żyrardów

Żyrardów,mazowieckie

1 130 000 zł204 m² 5 539 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:700 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Żyrardów

Żyrardów,mazowieckie

1 130 000 zł204 m² 5 539 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:700 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Żyrardów

Żyrardów,mazowieckie

1 130 000 zł204 m² 5 539 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:700 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Żyrardów

Żyrardów,mazowieckie

1 130 000 zł204 m² 5 539 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:700 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Żyrardów

Żyrardów,mazowieckie

1 999 000 zł280 m² 7 139 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:512 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Żyrardów

Żyrardów,mazowieckie

1 999 000 zł280 m² 7 139 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:512 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Żyrardów

Żyrardów,mazowieckie

1 999 000 zł280 m² 7 139 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:512 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Żyrardów

Żyrardów,mazowieckie

1 070 000 zł142 m² 7 535 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:375 m²

Przedstawiamy nowoczesny dom w stanie deweloperskim 1/2 bliźniaka o powierzchni ok.142 m Przedstawiam na sprzedaż wyjątkowy Dom w zabudowie bliźniaczej, położony w urokliwej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Wojska Polskiego

Dobra-Sokule,Żyrardów

1 149 000 zł191 m² 6 009,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:535 m²

Na sprzedaż dom z widokiem na Zalew Żyrardowski dom: na sprzedaż dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 191,2 m2, wykończony z dbałością o detale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Żyrardów

Żyrardów,mazowieckie

1 999 000 zł280 m² 7 139 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:512 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Żyrardów

Żyrardów,mazowieckie

1 999 000 zł280 m² 7 139 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:512 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Żyrardów

Żyrardów,mazowieckie

1 999 000 zł280 m² 7 139 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:512 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Żyrardów

Żyrardów,mazowieckie

1 999 000 zł280 m² 7 139 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:512 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Żyrardów

Żyrardów,mazowieckie

1 999 000 zł280 m² 7 139 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:512 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Jaktorowska

Żyrardów,mazowieckie

895 000 zł173 m² 5 164,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:732 m²

Numer oferty w biurze 91-22 Przestronny dom wolnostojący oferuje dużą powierzchnię mieszkalną, co pozwala na swobodne rozplanowanie wnętrza i komfortowe warunki dla dużej rodziny. Polecam do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Dębowa

Żeromskiego,Żyrardów

980 000 zł184 m² 5 326,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:384 m²

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Agencje nieruchomości proszę o niekontaktowanie się. Bezpośrednio sprzedam zadbany duży dom na osiedlu Żeromskiego pod lasem wraz z dużym budynkiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z loggią Żyrardów

Żyrardów,mazowieckie

3 500 000 zł685 m² 5 109 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:951 m²

Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość o powierzchni ok. 690 m, zlokalizowana w spokojnej i zielonej części Żyrardowa. Dom w zabudowie bliźniaczej oferuje ogromne możliwości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Żyrardów

Żyrardów,mazowieckie

1 999 000 zł280 m² 7 139 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:512 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Żyrardów

Żyrardów,mazowieckie

579 000 zł47 m² 12 277,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:145 m²

Numer oferty w biurze 91-50 Dom dwulokalowy to budynek, w którym wyodrębniono dwa niezależne lokale mieszkalne, każdy z własnym wejściem, ogrodem i przestrzenią użytkową. Polecam.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Żyrardów

Żyrardów,mazowieckie

3 500 zł90 m² 39 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:850 m²

Wynajmę domek 90m2 w Żyrardowie Dom posadowiony na działce 850m2 Rozkład budynku: parter: kuchnia, sypialnia, salon, łazienka, przedpokój, taras. Poddasze: sypialnia Na działce garaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z loggią Żyrardów

Żyrardów,mazowieckie

3 500 000 zł685 m² 5 109 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:951 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Wojska Polskiego

Dobra-Sokule,Żyrardów

1 199 000 zł191 m² 6 270,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:535 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Chłodna

Teklin,Żyrardów

1 039 000 zł139 m² 7 474,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:350 m²

Na sprzedaż połówka bliźniaka w Żyrardowie, nieopodal Aqua Parku! Marzysz o spokojnym miejscu do życia, z dala od miejskiego zgiełku? Ta wyjątkowa nieruchomość o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Żyrardów

Centrum,Żyrardów

940 000 zł160 m² 5 875 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:566 m²

W żyrardowie przy spokojnej ulicy, wśród zieleni i ciszy stoi dom. Nie nowy, ale przemyślany, solidny, odnowiony z sercem czeka, żeby dać komuś nowy początek. Dom jest obecnie zamieszkały,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Chłodna

Teklin,Żyrardów

1 100 000 zł139 m² 7 913,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:350 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Żyrardów

Centrum,Żyrardów

890 000 zł180 m² 4 944 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:566 m²

Jeśli chciałbyś zamieszkać w cichej i spokojnej części miasta to gorąco polecam tę lokalizację i zapraszam do oglądania tel: wiosenna obniżka ceny z 960 tys na 890 tys zł. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Mariampol,Żyrardów

859 000 zł137 m² 6 282,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:350 m²

Marzysz o domu w wymarzonej lokalizacji? Zapraszamy do zapoznania się z naszą wyjątkową ofertą! Ten nowoczesny dom w stanie deweloperskim czeka na Ciebie! Przestronny dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Łąkowa

Wschód,Żyrardów

739 000 zł105 m² 7 046,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:126 m²

: tym razem przygotowaliśmy ofertę sprzedaży 12 komfortowych domów w zabudowie bliźniaczej w Żyrardowie przy ul. Łąkowej na zamkniętym osiedlu. : lokalizacja inwestycji na osiedlu Wschód.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Mariampol,Żyrardów

890 000 zł181 m² 4 911,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:563 m²

Na sprzedaż funkcjonalny i przestronny dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej około 140 m , usytuowany na działce o powierzchni 564 m . Nieruchomość znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Łąkowa

Wschód,Żyrardów

779 000 zł105 m² 7 428,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:225 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Łąkowa

Wschód,Żyrardów

649 000 zł105 m² 6 188,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:62 m²

Promocja dotyczy segmentów środkowych. : tym razem przygotowaliśmy ofertę sprzedaży 12 komfortowych domów w zabudowie bliźniaczej w Żyrardowie przy ul. Łąkowej na zamkniętym osiedlu. :.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Mariampol,Żyrardów

899 000 zł137 m² 6 575 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:350 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Żyrardów

Żyrardów,mazowieckie

775 000 zł194 m² 3 994,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:965 m²

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Sprzedam przestronny, piętrowy jedno lub dwurodzinny dom, wybudowany w 2004 roku o całkowitej powierzchni 193,5m2 (część 1a na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Nietrzebki

Wschód,Żyrardów

779 000 zł160 m² 4 868,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:307 m²

Sprzedam bliźniaka z garażem - stan deweloperski. Inwestycja polega na wybudowaniu czterech domów w zabudowie bliźniaczej ( dwa bliźniaki ). Budowany w technologii energooszczędnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Łąkowa

Wschód,Żyrardów

739 000 zł105 m² 7 046,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:126 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Łąkowa

Wschód,Żyrardów

699 000 zł105 m² 6 665,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:62 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Łąkowa

Wschód,Żyrardów

779 000 zł105 m² 7 428,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:225 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Polskiej Organizacji Wojskowej

Żyrardów,mazowieckie

890 000 zł140 m² 6 357,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Szanowni Państwo Mamy przyjemność przedstawić piękny, funkcjonalny bliźniak powierzchni użytkowej 140m2 plus duży taras w wyjściem na ogród. Dom.