dowolna

Domy na sprzedaż Żyrardów - Oferty sprzedaży domów

107 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

107 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom bliźniak Żyrardów

Żyrardów,mazowieckie

250 000 zł85 m² 2 941,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:490 m²

Połowa bliźniaka, zbudowanego z cegły, otynkowanego, dach kryty papą, okna wymienione miesiąc temu na pcv. Budynek składa się: z pokoju 20m2, kuchni 18m2, łazienki 6m2, [ogólnie na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Żyrardów

Żyrardów,mazowieckie

550 000 zł200 m² 2 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:3 400 m²

Obszerny, piętrowy budynek, który może również pełnić rolę dwurodzinnego, zbudowany z pustaka keramzytowego [podwójny mur] docieplony styropianem, otynkowany, na pełnym podpiwniczeniu, dach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Jesionka

Jesionka,Żyrardów

290 000 zł150 m² 1 933,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Dom w stanie surowym zamkniętym, z użytkowym poddaszem, zbudowany z cegły max.,ocieplony styropianem, otynkowany, dach przykryty blachą dachówkową, atrakcyjna lokalizacja w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Jaktorowska

Żyrardów,mazowieckie

800 000 zł500 m² 1 600 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:15

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Pomieszczenie gospodarcze o pow. 170 m2, przy trasie Wawa-Skier. Dom jest doskonały pod działalność gospodarczą. Istnieje możliwość podłączenia do kanalizacji. Dom do sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Radziwiłłów

Radziwiłłów,Żyrardów

390 000 zł98 m² 3 979,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:900 m²

Przytulny, nowy, parterowy, w całości wykończony dom, zbudowany w technologii szkieletowej, docieplony styropianem, otynkowany, okna pcv, dach pokryty blachą dachówkową. Na pow. budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Leszczynowa

Żyrardów,mazowieckie

570 000 zł300 m² 1 900 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:712 m²

Działka 712m2ogrodzona, w pełni uzbrojona: gaz, kanalizacja, woda, światło. Działka znajduję się na nowym, cichym osiedlu domków jednorodzinnych. Na działce znajdują się dwa budynki: pierwszy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Zwycięstwa

Żyrardów,mazowieckie

800 000 zł154 m² 5 194,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:720 m²

Sprzedam dom wolnostojący w Żyrardowie, atrakcyjne położenie, 150m/2 + budynek garażowy z pomieszczeniem gospodarczym 32m/2, działka 720m/2, parter z poddaszem, salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Wiskitki

Wiskitki,Żyrardów

360 000 zł300 m² 1 200 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:3 500 m²

Dom w stanie surowym o powierzchni całkowitej 300m2 na działce 3500m2. Budynek jest dwupoziomowy ( powierzchnia mieszkalna - 146m2 ), częściowo podpiwniczony. W piwnicy znajduje się duży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Żyrardów

Żyrardów,mazowieckie

430 000 zł112 m² 3 839,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 384 m²

Nowy, przytulny, całkowicie wykończony dom, z poddaszem użytkowym, [odbiór budynku w maju 2007 r]. Budynek został zbudowany z gazobetonu, ocieplony styropianem 12 cm, otynkowany, dach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Żyrardów

Żyrardów,mazowieckie

650 000 zł270 m² 2 407,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:324 m²

Przestronny dom w zabudowie szeregowej, [pow. całkowita budynku ok. 250m2], usytuowany na tyłach osiedla Żeromskiego, dom został oddany do użytku w 2000r. jest zbudowany z pustaka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Żyrardów

Żyrardów,mazowieckie

370 000 zł125 m² 2 960 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:850 m²

Dom 125m2 , piętrowy i częściowo podpiwniczony. Na parterze znajduje się duży salon 48m2 ( może być zaadaptowany na dwa mniejsze pokoje ) , dwa pokoje 14m2 i 12m2 , kuchnia 9m2 , łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Żyrardów

Żyrardów,mazowieckie

835 000 zł197 m² 4 238,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:660 m²

Do sprzedania : Dom wolnostojący,niepodpiwniczony, parterowy z użytkowym poddaszem odebrany w 2000r. Powierzchnia działki 660m2. Powierzchnia domu ok. 140m2. W bryle budynku garaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kasprowicza

Żyrardów,mazowieckie

649 000 zł330 m² 1 966,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:500 m²

Okazja! Budynek wolno stojący z 1993r. Posiada 3 kondygnacje mieszkalne + poddasze do zaadoptowania na pom. mieszkalne. Garaż w budynku + wiata blaszana (ok.100m2). Idealny dla dużej rodziny, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Żyrardów

Żyrardów,mazowieckie

485 000 zł180 m² 2 694,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:494 m²

Przytulny dom w zabudowie bliźniaczej położony w cichej części Żyrardowa blisko granicy z Międzyborowem. Budynek został zbudowany w 1978 r. i wymaga odświeżenia. Dużym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Poznańska

Żyrardów,mazowieckie

530 000 zł670 m² 791,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:-

Dom piętrowy , wszystkie media, blisko las i rzeczka, do zamieszkania od zaraz. Na działce znajduje sie równierz budynek gospodarno-mieszkalny piętrowy. Więcej informacji pod numerem telefonu 782.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Żyrardów

Żyrardów,mazowieckie

595 000 zł200 m² 2 975 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 400 m²

Porządny, solidnie zbudowany, bardzo zadbany budynek, położony ok.2 km od centrum miasta i stacji PKP, dom o pow. mieszk. 150m2 został zbudowany z podwójnej cegły max, na pełnym, wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Żyrardów

Żyrardów,mazowieckie

395 000 zł70 m² 5 642,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:550 m²

Świetnie zlokalizowany na osiedlu Żeromskiego nieduży dom, do generalnego remontu, idealnie nadający się do rozbudowy czy nadbudowy piętra. Dom został zbudowany z cegły + pustak, na częściowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Żyrardów

Żyrardów,mazowieckie

750 000 zł210 m² 3 571,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:650 m²

Świetnie zlokalizowany dom, na oś. Żeromskiego, wśród zabudowy jednorodzinnej, blisko lasu, nowy, całkowicie wykończony, z poddaszem użytkowym, zbudowany z podwójnego pustaka keramzytowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Żyrardów

Żyrardów,mazowieckie

180 000 zł110 m² 1 636,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 090 m²

Budynek w stanie surowym, otwartym, zbudowany z pustaka, na wysokim podpiwniczeniu, dach przykryty blachą. Dom jest podłączony do wodociągu, na działce jest również skrzynka elektryczna,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Żyrardów

Żyrardów,mazowieckie

650 000 zł140 m² 4 642,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:917 m²

polozenie: 2km od centrum miasta w cichej, zielonej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Żyrardów

Międzyborów,Żyrardów

580 000 zł200 m² 2 900 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:780 m²

Parterowy dom na wysokim, pełnym podpiwniczeniu o przeznaczeniu jedno- lub dwurodzinnym, zbudowany z cegły max. [podwójny mur cegła+suporex ze szczeliną wentylacyjną], dach kopertowy kryty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą Żyrardów

Żyrardów,mazowieckie

1 350 000 zł479 m² 2 818,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:647 m²

3-piętrowa kamienica zlokalizowana w centrum miasta, 3 min. pieszo od stacji pkp, składająca się z 13 lokali mieszkalnych o pow. od 12m2 do 61m2 oraz 2 lokali użytkowych o pow. 21.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Żyrardów

Żyrardów,mazowieckie

659 000 zł120 m² 5 491,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 500 m²

Sprzedam dom w rewelacyjnym miejscu-okolice Międzyborowa. Dom o powierzchni 120m2, na działce 2500m2 oddany do użytku w 2007r. Na parterze: kuchnia, ogromny salon- ok. 50m2, łazienka, 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Żyrardów

Żyrardów,mazowieckie

720 000 zł193 m² 3 730,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:720 m²

Sprzedam - Dom Żyrardów 130,7m /720m Budynek mieszkalny, jednorodzinny z garażem, wolno stojący, o 2 kondygnacjach nadziemnych- parter, poddasze użytkowe, niepodpiwniczony. Dach dwuspadowy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Żyrardów

Żyrardów,mazowieckie

210 000 zł127 m² 1 653,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 700 m²

Nieduży budynek w stanie surowym, z użytkowym poddaszem, zbudowany z cegły max. dach przykryty blachą dachówkową. Dobry dojazd drogą asfaltową, przy drodze media: wodociąg,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Żyrardów

Żyrardów,mazowieckie

270 000 zł80 m² 3 375 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 800 m²

Parterowy dom składający się z trzech pokoi 20m2, 20m2 i 16m2, kuchni 16m2 oraz pomieszczenia w którym można zainstalować łazienkę. W pokojach jak i w kuchni podłogi wykonano.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Żyrardów

Żyrardów,mazowieckie

710 000 zł278 m² 2 553,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:500 m²

Obszerny, dwupokoleniowy, piętrowy dom z użytkowym poddaszem, wybudowany z podwójnej warstwy cegły max. ze szczeliną powietrzną, dach z pełnym deskowaniem, przykryty papą i blachą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Żyrardów

Żyrardów,mazowieckie

260 000 zł110 m² 2 363,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Przytulny, parterowy dom, w stanie deweloperskim, wybudowany w technologii kanadyjskiej, okna pcv, dach pokryty papą, wewnątrz rozprowadzone instalacje elektryczne, hydrauliczne, co, ściany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Żyrardów

Żyrardów,mazowieckie

390 000 zł110 m² 3 545,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Piękny, nowy, całkowicie wykończony parterowy dom, zbudowany w technologii kanadyjskiej, dach pokryty blachą dachówkową, okna pcv w kolorze imitującym drewno poddasze nieużytkowe, [istnieje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Żyrardów

Żyrardów,mazowieckie

650 000 zł218 m² 2 981,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

drodze Skierniewice Forma własności: h Powierzchnia mieszkalna: 174,37 P. działki: 1000 Ilość kondygnacji: 3 Parter: salon połączony w kuchnią (32,22 mkw)- , łazienka z wc (3,14 mkw) ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Żyrardów

Żyrardów,mazowieckie

350 000 zł155 m² 2 258,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:357 m²

Operacja: sprzedaż Kategoria: segment szczytowy i środkowy Miasto: żyrardów Dzielnica: batorego Położenie: przy drodze lokalnej Forma własności: h Powierzchnia całkowita: 154,91.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Żyrardów

Żyrardów,mazowieckie

380 000 zł90 m² 4 222,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

Przytulny, parterowy dom, idealnie zlokalizowany na obrzeżu miasta, blisko lasu w intensywnie rozwijającej się okolicy, wśród nowej zabudowy jednorodzinnej. Dom jest zbudowany z podwójnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Żyrardów

Żyrardów,mazowieckie

240 000 zł100 m² 2 400 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:200 m²

kazja świąteczna 1/2 domu na pierwszym piętrze - Żyrardów 100m2 stan surowy zamknięty. Domek z oddzielną klatką schodową w Żyrardowie na osiedlu domków jednorodzinnych w odległości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Żyrardów

Żyrardów,mazowieckie

610 000 zł172 m² 3 546,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 450 m²

Dom o charakterze jednorodzinnym postawiony w cichej i spokojnej okolicy. Na parterze domu znajduje się salon ok.30m2 z kominkiem, dwa pokoje 12m2 i 14m2, kuchnia ok.14m2 (wraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Żyrardów

Żyrardów,mazowieckie

580 000 zł170 m² 3 411,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:428 m²

Sprzedaż-oferty domów jednorodzinnych cena 580.000 zł OFERTA SPRZEDAŻY - DOM JEDNORODZINNY Miasto: Żyrardów Dzielnica: PRESTIŻOWA LOKALIZACJA os. Międzyborów Ulica: forma własności: powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Żyrardów

Żyrardów,mazowieckie

750 000 zł210 m² 3 571,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:650 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Żyrardów

Żyrardów,mazowieckie

490 000 zł200 m² 2 450 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:628 m²

Przestronny, świetnie zlokalizowany na oś. Żeromskiego, piętrowy dom, zbudowany z podwójnej cegły max. na pełnym podpiwniczeniu, otynkowany, dach pokryty papą, okna nowe pcv. W piwnicy są 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Żyrardów

Żyrardów,mazowieckie

360 000 zł90 m² 4 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 182 m²

Przytulny, nieduży dom z użytkowym poddaszem, położony w cichej i spokojnej okolicy, blisko lasu, wśród nowej zabudowy jednorodzinnej, ok.3 km od Żyrardowa. Budynek jest zbudowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Żyrardów

Żyrardów,mazowieckie

450 000 zł180 m² 2 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:6 000 m²

Przestronny dom, może mieć charakter dwurodzinny.Na parterze znajdują się dwa pokoje po ok. 18m2, duża kuchnia 14m2 oraz łazienka 6m2. Na podłodze w pokojach gumolit, kuchnia i łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Żyrardów

Żyrardów,mazowieckie

850 000 zł145 m² 5 862,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:820 m²

Sprzedam - Dom Żyrardów 115m /820m centrum Budynek mieszkalny, jednorodzinny z garażem, wolno stojący, o 2 kondygnacjach nadziemnych- parter, poddasze użytkowe, niepodpiwniczony. Dach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Żyrardów

Żyrardów,mazowieckie

170 000 zł60 m² 2 833,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 730 m²

Dom 60m2 do remontu, składa się z dwóch pokoi i kuchni. W całym budynku drewniane podłogi. W pomieszczeniu kuchennym znajduje się mały piec C.O. Dom i pomieszczenia gospodarcze.