dowolna

Domy umeblowane Żyrardów - Oferty sprzedaży i wynajmu

30 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

30 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

899 000 zł120 m² 7 492 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:400 m²

Oferuję Państwu do sprzedania dom wolnostojący 120m2 na działce 400m2 w Żyrardowie Budynek znajduje się w okolicy lasu a jednocześnie w zwartej zabudowie budynków jednorodzinnych.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł155 m² 7 419 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:870 m²

Szukasz swojego miejsca na ziemi z dal od zgiełku dużego miasta. Ta nieruchomość jest idealna dla ciebie Dom 100m2 posadowiony na działce 870m2 w Żyrardowie Budynek wybudowany w 2011 roku.

Szczegóły ogłoszenia

1 130 000 zł204 m² 5 539,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:708 m²

Nieruchomość Na sprzedaż piętrowy dom typu bliźniak o powierzchni 204 m2 położony na działce 708 m2 w pierwszej linii zabudowy w Żyrardów Budynek częściowo podpiwniczony Regularnie.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł150 m² 7 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:683 m²

Wyjątkowy dom rodzinny w spokojnej okolicy | Żyrardów, os. Żeromskiego Szukasz miejsca, które łączy komfort życia, przestrzeń i bliskość natury a jednocześnie zapewnia szybki.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

969 000 zł105 m² 9 228,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:123 m²

Nieruchomość Dom, do którego możesz wprowadzić się od razu bez remontu, bez stresu i bez dodatkowych kosztów. Nowoczesny segment środkowy z 2021 roku, położony tuż przy Zalewie.

Szczegóły ogłoszenia

1 900 000 zł275 m² 6 909,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:523 m²

Na sprzedaż dom o powierzchni całkowitej ok. 275m2, z lokalem usługowym na parterze, usytuowany przy ul. Skrowaczewskiego w Żyrardowie (os. Wschód). Osobne wejścia. Osobne ogródki. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

1 129 000 zł204 m² 5 534,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:708 m²

Mamy zaszczyt zaprezentować Państwu wyjątkowy dom na sprzedaż w sercu Żyrardowa, zaledwie kilka kroków od Warszawy. Ta niezwykła nieruchomość łączy nowoczesne udogodnienia z przytulnym.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł186 m² 5 913,98 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:814 m²

Dom z dobrą energią i ogromnym potencjałem. Na sprzedaż wolnostojący dom, który od progu daje poczucie przestrzeni i spokoju. To miejsce z naprawdę dobrymi wibracjami idealne dla.

Szczegóły ogłoszenia

1 750 000 zł337 m² 5 192,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:636 m²

Przestronny dom w centrum Żyrardowa idealny na cele biznesowe. : w kilku słowach: dom wolnostojący | pow. użytkowa 337 m | działka 636 m | 8 pokoi | Trzy kuchnie| Piwnica | Trzy.

Szczegóły ogłoszenia

1 225 000 zł125,70 m² 9 745,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:509 m²

Do sprzedaży dom w zabudowie bliźniaczej zlokalizowany na os. Żeromskiego w Żyrardowie. Budynek składa się z dwóch niezależnych kondygnacji mieszkalnych oraz piwnicy. Na wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł180 m² 6 111 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:800 m²

tel.   . Jesteś w trakcie poszukiwań nieruchomości, w której mogą zamieszkać dwie rodziny? Chciałbyś aby dom znajdował się w mieście,.

Szczegóły ogłoszenia

4 000 zł91 m² 43,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Do wynajęcia parterowy dom w Żyrardowie na os. Wschód na ogrodzonej, zagospodarowanej działce o pow. 1000 mkw. Budynek jednorodzinny, wolnostojący, podpiwniczony o pow. użytkowej 91 mkw -.

Szczegóły ogłoszenia

895 000 zł160 m² 5 594 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:465 m²

tel.:   . Poszukujesz funkcjonalnego, piętrowego domu z ładną działką, który zapewni Ci różnorodność wypoczynku i zadba o intymność.

Szczegóły ogłoszenia

15 000 zł320 m² 47 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Wynajmę duży dom 320m2 w Żyrardowie Media: woda miejska, kanalizacja, gaz, energia elektryczna. Budynek składa się: parter: kuchnia, salon, sypialnia, łazienka, wc , kotłownia pralnia, hol.

Szczegóły ogłoszenia

895 000 zł109 m² 8 211 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:465 m²

Sprzedam dom 109m2 na działce 465m2 w Żyrardowie Doskonała lokalizacja do dworca pkp 15 min. pieszo, szkoła, przedszkole, sklepy, markety 10 min. pieszo. Cicha spokojna okolica domków.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł155 m² 7 419 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:870 m²

tel.   . Szukasz spokoju, przestrzeni i zieleni wokół? Chciałbyś zamieszkać na pięknej działce, skąd jest blisko zarówno do Żyrardowa jak i do.

Szczegóły ogłoszenia

1 690 000 zł212 m² 7 972 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

tel.   . Marzysz o zamieszkaniu w pięknym domu, spokojnej, zielonej okolicy? Nasza oferta skierowana jest do osób, które cenią sobie ciszę, lubią.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł186 m² 5 913,98 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:814 m²

Nieruchomość Na sprzedaż piętrowy dom wolnostojący o powierzchni ok. 186 m , posadowiony na działce 814 m (pierwsza linia zabudowy). Rozkład pomieszczeń oraz obecność kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

1 149 000 zł192 m² 5 984,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:535 m²

Na sprzedaż dom z widokiem na Zalew Żyrardowski dom: na sprzedaż dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 191,2 m2, wykończony z dbałością o detale.

Szczegóły ogłoszenia

1 690 000 zł212 m² 7 972 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Szczegóły ogłoszenia

1 225 000 zł125,70 m² 9 745,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:500 m²

Na sprzedaż komfortowy dom w zabudowie bliźniaczej - os. Żeromskiego, żyrardów Na sprzedaż funkcjonalny, zadbany dom w zabudowie bliźniaczej, położony w cichej i spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

1 385 000 zł205 m² 6 756,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:242 m²

Na sprzedaż wyjątkowy dom w zabudowie szeregowej z pełnymi mediami miejskimi, ogrzewanie miejskie, bez czynszu, położony w jednej z najbardziej spokojnych i cenionych części.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

1 385 000 zł127,70 m² 10 845,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:242 m²

Numer oferty w biurze 91-129 Polecam Państwu gotowy do wprowadzenia dom typu segment w zabudowie szeregowej. Dom podpiwniczony z poddaszem użytkowym o powierzchni całkowitej 205 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

12 000 zł170 m² 71 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Wynajmę dom 170m2 na działce 1000m2 w Żyrardowie Dom składa się z 5 sypialni, salonu, dwóch kuchni, dwóch łazienek. Nieruchomość przystosowana pod kwaterę pracowniczą wyposażona.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 000 zł218 m² 7 339 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Sprzedam duży 218m2 dom w centrum Żyrardowa Działka 1200m2 Parter: salon, dwie sypialnia, kuchnia, łazienka, wc, hol Piętro: 5 sypialni, garderoba, łazienka W bardzo ładnej, bezpiecznej,.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł240 m² 3 958 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:560 m²

tel.:   . Jesteś w trakcie poszukiwań domu, który zapewni Ci różnorodność wypoczynku i zadba o intymność wolnego czasu? Jeśli tak, to.

Szczegóły ogłoszenia

6 000 zł86 m² 69,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:811 m²

Numer oferty w biurze 6759 Polecamy do wynajęcia wolnostojący dom parterowy, trzypokojowy, w pełni podpiwniczony o powierzchni użytkowej 86m2, posadowiony na działce o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

829 000 zł170 m² 4 876 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:495 m²

Szukasz domu w spokojnej cichej okolicy z uczynnymi sąsiadami a jednocześnie w bardzo bliskiej odległości od lasu Ta nieruchomość jest idealna dla ciebie Dom 1/2 bliźniaka osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

1 050 000 zł173,50 m² 6 052 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:699 m²

tel.   . - oferta na wyłączność - Szukasz przestronnego, wygodnego domu w spokojnej okolicy, jednocześnie blisko centrum miasta i PKP? Koniecznie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 200 000 zł477 m² 2 515,72 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 400 m²

Duży, nowy dom w Żyrardowie. Nieruchomość o powierzchni całkowitej 448m2, posadowiony na działce o pow. 1400m2. Dom jest częściowo wykończony. Rozkład domu: - pełne podpiwniczenie.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem Żyrardów

Żyrardów,mazowieckie

860 000 zł170 m² 5 059 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 050 m²

Wolnostojący dom dwulokalowy idealny dla dwóch rodzin lub jako inwestycja. Każde z mieszkań posiada niezależne wejście. Pierwsze mieszkanie jest parterowe. Składa się z 3 pokoi, kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z loggią Żyrardów

Centrum,Żyrardów

1 130 000 zł204 m² 5 539,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:708 m²

Na sprzedaż przestronny i solidny dom, stanowiący połowę bliźniaka, o łącznej powierzchni 204 m, usytuowany na działce 708 m w Żyrardowie. Budynek składa się z trzech.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Żeromskiego,Żyrardów

835 000 zł140 m² 5 964,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:500 m²

Dom z dużym potencjałem | Żyrardów - os. Żeromskiego Na sprzedaż dom z lat 70, położony w jednej z najbardziej spokojnych i zielonych części Żyrardowa - na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak

Żeromskiego,Żyrardów

869 000 zł200 m² 4 345 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Numer oferty w biurze 91-8 Bardzo ciekawa oferta sprzedaży dwóch domów na działce, oferta może być dla dużej rodziny jak również jako lokata. Polecam do sprzedania dwa domy jeden dom typu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Żyrardów

Żyrardów,mazowieckie

4 000 zł60 m² 66,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:300 m²

Do wynajęcia dom żyrardów Lokalizacja: osiedle Kanałowa, okolice Zalewu, żyrardów (woj. mazowieckie) Powierzchnia: 60 m Układ: 3 oddzielne pokoje (20 m , 18 m , 13 m ), kuchnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Żyrardów

Żyrardów,mazowieckie

970 000 zł105 m² 9 238 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:282 m²

Na sprzedaż komfortowy dom w zabudowie bliźniaczej, położony w kameralnej i spokojnej części Żyrardowa, w otoczeniu nowoczesnej zabudowy jednorodzinnej. To propozycja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Jaktorowska

Żyrardów,mazowieckie

895 000 zł173 m² 5 164,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:732 m²

Numer oferty w biurze 91-22 Przestronny dom wolnostojący oferuje dużą powierzchnię mieszkalną, co pozwala na swobodne rozplanowanie wnętrza i komfortowe warunki dla dużej rodziny. Polecam do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Żyrardów

Wiskitki,Żyrardów

1 599 000 zł161 m² 9 931,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 160 m²

Opis Przestronny dom 161 m z dużą działką pod Żyrardowem, idealny dla rodziny Na sprzedaż nowoczesny i komfortowy dom o powierzchni użytkowej 161 m , zlokalizowany przy Puszczy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Wschód,Żyrardów

1 150 000 zł77 m² 14 844,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:870 m²

Numer oferty w biurze 91-28 Przytulny ciepły dom i zachęcające wnętrze z przyjemnym oświetleniem. Działka z zadbanym ogrodem, tarasem i być może miejscem do grillowania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Żyrardów

Żyrardów,mazowieckie

3 500 zł90 m² 39 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:850 m²

Wynajmę domek 90m2 w Żyrardowie Dom posadowiony na działce 850m2 Rozkład budynku: parter: kuchnia, sypialnia, salon, łazienka, przedpokój, taras. Poddasze: sypialnia Na działce garaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Wojska Polskiego

Dobra-Sokule,Żyrardów

1 199 000 zł191 m² 6 270,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:535 m²

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij