Lokal handlowy, ul. Legionów Polskich
Legionów Polskich, Żyrardów, mazowieckie
- 449 000 zł
- 120 m²
- 3 741,67 zł/m²
Mateusz Laskus
Skontaktuj się
Lokal handlowy, ul. Legionów Polskich
Legionów Polskich, Żyrardów, mazowieckie
zaktualizowane:
11 maja 2026
Lokal handlowy, ul. Legionów Polskich
Zaktualizowane: 11 maja 2026
449 000 zł 120 m² 3 741,67 zł/m²
Warto obserwować to ogłoszenie
umiarkowane zainteresowanie
handlowo-usługowe
3
garaż
-
apartamentowiec
Zobacz na mapie
Przeznaczenie:
handlowo-usługowePomieszczenia:
3Parking:
garażRodzaj wejścia:
-Rodzaj budynku:
apartamentowiecSzczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: lokal użytkowy na sprzedaż
- Cena: 449 000 zł (3 741,67 zł/m²)
- Rynek: wtórny
- Dostępny: marzec 2026
- Forma własności: własność
- Charakterystyka lokalu: 120 m², 3 pomieszczenia
- winda
- przeznaczenie handlowo-usługowe
- Rozkład lokalu: piętro 3/3
- Budynek: apartamentowiec; rok budowy: 2021
- Media: ogrzewanie: miejskie, centralne ogrzewanie
- Bezpieczeństwo: ochrona
- Miejsce parkingowe: garaż
- Źródło: biuro nieruchomości: Partner House Group, zaktualizowane: 11.05.2026
- numer ogłoszenia: 71/19641/OLS
Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej
Lokalizacja
- Adres: Legionów Polskich, Żyrardów, żyrardowski, mazowieckie
Opis nieruchomości
Na sprzedaż oferujemy lokal usługowy o powierzchni całkowitej 120 m², a użytkowej 97 m² położony na 3 piętrze w 3 piętrowym budynku z 2021 roku położonym przy ul. Legionów Polskich w Żyrardowie.
Rozkład pomieszczeń:
3 pokoje
łazienka,
WC/schowek,
korytarz,
Dodatkowe informacje:
stan deweloperski - pełna dowolność aranżacji (na zdjęciach przedstawione przykładowe wizualizacje)
(...)