dowolna

Mieszkania Żyrardów Osiedle Podblich

11 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 ogłoszeń

2 340 zł52 m² 45 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę mieszkanie 52m2 2 pokoje aneks kuchenny w centrum Żyrardowa Mieszkanie po części umeblowane i wyposażone w sprzęt agd ( lodówka, piecyk, płyta indukcyjna , okap, mikrofalówka,.

Szczegóły ogłoszenia

540 000 zł62,90 m² 8 585,06 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Pragniemy zaprezentować Państwu atrakcyjne, spółdzielcze własnościowe mieszkanie z księgą wieczystą o powierzchni 62,9 m , położone na 4. piętrze 10-piętrowego bloku z windą.

Szczegóły ogłoszenia

2 150 zł32 m² 67 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie/lokal usługowy o powierzchni 32 m2, zlokalizowane na os. Spółdzielcza w Żyrardowie. Lokal składa się z pokoju, aneksu kuchennego, łazienki i ubikacji. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

479 000 zł56,63 m² 8 458,41 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Mdp Partners przedstawia: mieszkanie 56,63m2 (3 pokoje) z balkonem oraz miejscem postojowym! Koniec budowy 1 kwartał 2027 roku. Inwestycja deweloperska w Żyrardowie, gmina Żyrardów, województwo.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

349 000 zł32,50 m² 10 738,46 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2007

Pragniemy zaprezentować Państwu funkcjonalne i przytulne mieszkanie o powierzchni 32,5 m , położone na parterze w 4-piętrowym budynku z cegły, usytuowanym w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

399 000 zł46,52 m² 8 576,96 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Mdp Partners przedstawia: mieszkanie 45,13m2 (3 pokoje) z balkonem, miejsce postojowe w cenie! Koniec budowy 1 kwartał 2027 roku. Inwestycja deweloperska w Żyrardowie, gmina Żyrardów,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

479 000 zł56,63 m² 8 458,41 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

399 000 zł46,52 m² 8 576,96 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Mdp Partners przedstawia: mieszkanie 46,52m2 (3 pokoje) z balkonem, miejsce postojowe w cenie! Koniec budowy 1 kwartał 2027 roku. Inwestycja deweloperska w Żyrardowie, gmina Żyrardów,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

399 000 zł44,78 m² 8 910,23 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Mdp Partners przedstawia: mieszkanie 44,78m2 (3 pokoje) z ogródkiem 75m2 oraz miejscem postojowym! Koniec budowy 4 kwartał 2026roku. Inwestycja deweloperska w Żyrardowie, gmina Żyrardów,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

499 000 zł50,27 m² 9 926,40 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Mdp Partners przedstawia: mieszkanie 50,27m2 (3 pokoje) z ogródkiem 177m2 oraz miejscem postojowym! Koniec budowy 1 kwartał 2027 roku. Inwestycja deweloperska w Żyrardowie, gmina Żyrardów,.

Szczegóły ogłoszenia

509 000 zł72 m² 7 069,44 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1995

Bezpośrednio od właściciela brak prowizji! Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 72 m , położone na 3. piętrze w 4-piętrowym budynku z 1995 roku przy ul. Izy Zielińskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Armii Krajowej

Podblich,Żyrardów

1 300 zł50 m² 26 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia od zaraz umeblowane mieszkanie o powierzchni 50 m 2. Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze pięknej kamienicy. Na powierzchnię 50 m2 składają się salon z dużymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka Żyrardów

Podblich,Żyrardów

255 000 zł21 m² 12 142,90 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1920

Do sprzedaży klimatyczna kawalerka po generalnym remoncie, o powierzchni 24,10 m2 zlokalizowana 5 minut od centrum Żyrardowa. Mieszkanie po kapitalnym remoncie wraz z wymianą wszystkich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Spółdzielcza

Piękna,Żyrardów

599 000 zł67 m² 8 961,70 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Dzień dobry, sprzedam piękne, gotowe do zamieszkania mieszkanie w bardzo przyjemnej i spokojnej okolicy. Mieszkanie znajduje się na osiedlu Piękna, w bloku wybudowanym w 2011 r.,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Podblich,Żyrardów

580 000 zł72 m² 8 055,56 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1995

3 pokoje 72 m Żyrardów Wprowadzenie Prezentujemy 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 72 m , zlokalizowane przy ulicy Izy Zielińskiej w Żyrardowie. Jest to idealna propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bielnikowa

Podblich,Żyrardów

539 000 zł50 m² 10 780 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji sprzedam bezpośrednio unikalne dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 50,10 m z pięknym widokiem na park i staw, znajdujące się na 1 piętrze budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka Żyrardów

Podblich,Żyrardów

250 000 zł22 m² 11 436,40 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1920

Do sprzedaży klimatyczna kawalerka po generalnym remoncie, o powierzchni 21,86 m2 zlokalizowana 5 minut od centrum Żyrardowa. Mieszkanie po kapitalnym remoncie wraz z wymianą wszystkich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Piękna,Żyrardów

389 000 zł47 m² 8 259,02 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1989

Numer oferty w biurze 91-30 Mieszkanie idealne ze względu na lokalizację- lokal do szybkiego wydania! Polecamy do sprzedaży przytulne mieszkanie dwupokojowe z balkonem o powierzchni 47.10 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zielińskiej

Podblich,Żyrardów

535 000 zł72 m² 7 430,56 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1995

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Podblich,Żyrardów

430 000 zł62 m² 6 884,41 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Mieszkanie z potencjałem - idealne dla rodziny lub pod inwestycję! Przestronne, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 62,46 m2, położone na drugim piętrze kameralnego, trzypiętrowego bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zielińskiej

Podblich,Żyrardów

535 000 zł72 m² 7 431 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1995

Sprzedaż lub zamiana na M3 z dopłatą Mieszkanie jest zadbane, przestronne rozkładowe w dobrej lokalizacji. Mieszkanie ma powierzchnię 72 m z loggią, które znajduje się na 3 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Żyrardów

Podblich,Żyrardów

330 000 zł33 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2005

Do sprzedaży kawalerka o powierzchni 33 m2 zlokalizowana na os. Spółdzielcza w Żyrardowie. Mieszkanie składa się z przestronnego salonu z balkonem, umeblowanego aneksu kuchennego,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Skrowaczewskiego

Podblich,Żyrardów

389 000 zł63 m² 6 174,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Zachęcam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania o powierzchni 63 m , położonego przy ulicy Jana Skrowaczewskiego w Żyrardowie. Mieszkanie przeznaczone do remontu! Aby.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Piękna,Żyrardów

535 000 zł72 m² 7 430,56 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1995

Numer oferty w biurze 91-34 Polecamy do sprzedaży przestronne słoneczne mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 72 m2 z dużym balkonem, położone na trzecim piętrze w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Żyrardów

Piękna,Żyrardów

600 000 zł64 m² 9 312,43 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1995

3 pokoje gotowe do zamieszkania! Do sprzedaży nowocześnie urządzone trzypokojowe mieszkanie o powierzchni blisko 65 m2, zlokalizowane na os. Piękna w Żyrardowie. Lokal składa się z:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Żyrardów

Piękna,Żyrardów

1 800 zł37 m² 49 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Szukasz przytulnej kawalerki z przepięknym dużym tarasem ta oferta jest idealna dla ciebie Oferuję mieszkanie 37m2 w stosunkowo nowym apartamentowcu na pierwszym piętrze z ogromnym tarasem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Piękna

Podblich,Żyrardów

599 800 zł64 m² 9 371,88 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Na sprzedaż wyjątkowe, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 64 m , położone w malowniczej, zielonej części Żyrardowa, przy ulicy Pięknej. Zapraszamy do przestronnego mieszkania na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Żyrardów

Piękna,Żyrardów

329 000 zł33 m² 10 061,20 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Numer oferty w biurze 91-6 Idealne mieszkanie dla potrzeb własnych lub jako lokata! Polecamy do sprzedaży przytulne dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 32,70 m2 na drugim piętrze w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Spółdzielcza

Podblich,Żyrardów

720 000 zł57 m² 12 526,10 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Wyjątkowa okazja! Prezentujemy nowy, ekskluzywny apartament o powierzchni 57,58 m , który czeka, by stać się Twoim azylem. Nowoczesność i komfort: ten trzypokojowy apartament znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Spółdzielcza

Podblich,Żyrardów

349 000 zł44 m² 7 931,82 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Dwupoziomowe mieszkanie 44 m Żyrardów Wprowadzenie Prezentujemy wyjątkowe dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 44 m , zlokalizowane przy ul. Spółdzielczej 52 w Żyrardowie. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Żyrardów

Piękna,Żyrardów

650 000 zł67 m² 9 724,72 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Żyrardów

Piękna,Żyrardów

629 000 zł64 m² 9 762,53 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1995

Tylko u nas! 3 pokoje gotowe do zamieszkania! Do sprzedaży nowocześnie urządzone trzypokojowe mieszkanie o powierzchni blisko 65 m2, zlokalizowane na os. Piękna w Żyrardowie. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Szpitalna

Podblich,Żyrardów

370 000 zł59 m² 6 235,25 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Zachęcam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania 3-pokojowego, o powierzchni 59,34 m , położonego przy ulicy Szpitalnej w Żyrardowie. Mieszkanie do remontu. Aby zapewnić.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Waryńskiego

Podblich,Żyrardów

218 000 zł21 m² 10 381 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Sprzedam Bezpośrednio, kawalerkę po generalnym remoncie z garderobą, nowym agd w Centrum Żyrardowa. Mieszkanie mieści się w Żyrardowie na 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Żyrardów

Podblich,Żyrardów

519 000 zł53 m² 9 846,33 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1992

Do sprzedaży dwupokojowe mieszkanie do wprowadzenia. Lokal o powierzchni 52,71 m2 składa się z przestronnego salonu z wyjściem na duży balkon, ustawnej sypialni, widnej w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Piękna

Podblich,Żyrardów

519 000 zł53 m² 9 846,33 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1992

Do sprzedania przytulne i komfortowe dwupokojowe mieszkanie z balkonem o powierzchni 52,71 m2 w Żyrardowie przy ulicy Pięknej. Mieszkanie usytuowane jest na parterze. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Armii Krajowej

Podblich,Żyrardów

900 zł50 m² 18 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Podblich,Żyrardów

729 000 zł70 m² 10 355,10 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Wyjątkowy apartament na sprzedaż w Bielnik Park Residence. Zapraszam do zapoznania się z atrakcyjną ofertą sprzedaży ekskluzywnego apartamentu o powierzchni 70,40 m , usytuowanego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Waryńskiego

Podblich,Żyrardów

159 000 zł24 m² 6 527,09 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferuję na sprzedaż kawalerkę o powierzchni 32 m2 do generalnego remontu położonej na pierwszym piętrze w zabytkowej kamienicy z czerwonej cegły. - kawalerka 24,36 m - możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Waryńskiego

Podblich,Żyrardów

399 000 zł60 m² 6 680,06 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferuję na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 59,73 m2 położone na pierwszym piętrze w zabytkowej kamienicy z czerwonej cegły. - 3 pokoje -59,73m - osobna kuchnia - 1 piętro -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Spółdzielcza

Podblich,Żyrardów

776 000 zł57 m² 13 500,30 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023