dowolna

Mieszkania Żyrardów Osiedle Teklin

7 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

7 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Teklin

Teklin,Żyrardów

179 000 zł63 m² 2 841,27 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Pilna sprzedaż lub zamiana. Cena do uzgodnienia. Ładne, ustawne mieszkanie usytuowane na 1 piętrze w bloku z windą, składające się: z 3 pokoi [20,12,9m2], oddzielnej kuchni 9m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Teklin

Teklin,Żyrardów

188 000 zł63 m² 2 984,13 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie typu M-4 o powierzchni 63 m2, położone na 10 piętrze na osiedlu Wschód. Blok położony jest w centrum Oś. Wschód, w pobliżu szkoły, basenu i hali.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Parkingowa

Teklin,Żyrardów

168 000 zł68 m² 2 477,88 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1988

Polecamy Państwu: ustawne mieszkanie o powierzchni 67,80 m2, położone na IV piętrze, środkowe, znajdujące się na osiedlu Teklin, blisko licznych sklepów, zespołu Szkół, osir-u, przystanku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Teklin

Teklin,Żyrardów

199 900 zł67 m² 2 983,58 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedania M-4 67,40 mkw. jest to siódme piętro w wieżowcu dziesięciopiętrowym, z windą.Są trzy ustawne pokoje z dużego wyjście na balkon typu logia widna i oddzielna kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Parkingowa

Teklin,Żyrardów

119 000 zł42 m² 2 833,33 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Polecamy do sprzedania ciepłe, słoneczne, dwupokojowe mieszkanie z loggią o pow. 41,90 mkw położone na 4 piętrze w bloku spółdzielczym, wielorodzinnym w Żyrardowie na os. Teklin.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Teklin

Teklin,Żyrardów

195 000 zł59 m² 3 305,08 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Polecamy do sprzedania gotowe do zamieszkania - bardzo ciepłe, ładne, duże - dwupokojowe mieszkanie z loggią o pow. 58,60 mkw położone na pierwszym piętrze w budynku spółdzielczym 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Teklin

Teklin,Żyrardów

190 000 zł68 m² 2 802,36 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Polecamy do sprzedania, duże trzypokojowe mieszkanie z loggią położone na czwartym piętrze w budynku wielorodzinnym 4 piętrowym w Żyrardowie na os. Teklin. Mieszkanie środkowe, ciepłe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Nietrzebki

Teklin,Żyrardów

116 000 zł42 m² 2 761,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1989

Polecamy do sprzedania ładne, duże, jednopokojowe mieszkanie o pow. 41,90 mkw z loggią położone na 3 piętrze w budynku spółdzielczym, wielorodzinnym 4 piętrowym na os. Teklin.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Teklin

Teklin,Żyrardów

234 000 zł68 m² 3 451,33 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1988

Numer oferty w biurze 4554. Mieszkanie po remoncie! Do sprzedania przestronne, bardzo ładne, zadbane trzypokojowe mieszkanie typu M-4 z loggią o powierzchni 67,80 m2, znajdujące się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Teklin

Teklin,Żyrardów

255 000 zł62 m² 4 093,10 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

Numer oferty w biurze 4561 Sprzedaż ewentualnie zamiana na dom. Mieszkanie po generalnym remoncie! Do sprzedania przestronne, bardzo ładne, komfortowo wykończone trzypokojowe mieszkanie typu M-4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Teklin

Teklin,Żyrardów

195 000 zł66 m² 2 936,75 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Numer oferty w biurze 3539 Do sprzedania trzypokojowe mieszkanie typu M-4 o powierzchni 66,40 m2, usytuowane na 4 piętrze w bloku 4 piętrowym na osiedlu Teklin. Blok z płyty, mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Teklin

Teklin,Żyrardów

135 000 zł42 m² 3 221,96 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1989

Numer oferty w biurze 4547. Do sprzedania ustawne, słoneczne mieszkanie typu M-2 z loggią o powierzchni 41,90 m2, znajdujące się na czwartym piętrze w bloku czteropiętrowym na os.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Teklin

Teklin,Żyrardów

239 500 zł68 m² 3 532,45 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1988

Numer oferty w biurze 4313 Do sprzedania przestronne, bardzo ładne, zadbane trzypokojowe mieszkanie typu M-4 o powierzchni 67,80 m2, znajdujące się na drugim piętrze w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Teklin

Teklin,Żyrardów

215 000 zł68 m² 3 161,76 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Proponujemy bardzo atrakcyjne mieszkanie M-4 w bloku na 9 piętrze. Mieszkanie 3 pokojowe na IX p.na osiedlu Teklin.Duży pokój 21 m,kolejne 13,5 i 12,5,kuchnia 2,40x3,60.przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Teklin

Teklin,Żyrardów

165 000 zł60 m² 2 773,11 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Numer oferty w biurze 4095 pilna sprzedaż! Do sprzedania bardzo ustawne dwupokojowe mieszkanie typu M-3 o powierzchni 59,50 m2, znajdujące się na parterze w bloku 4 piętrowym na Osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Teklin

Teklin,Żyrardów

159 000 zł59 m² 2 713,31 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1988

Numer oferty w biurze 4392. Do sprzedania ustawne mieszkanie dwupokojowe typu M-3 z loggią o powierzchni 58,60 m2, znajdujące się na czwartym piętrze w bloku na os. Teklin. Rok budowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Teklin

Teklin,Żyrardów

188 000 zł63 m² 2 984,13 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Teklin

Teklin,Żyrardów

249 000 zł63 m² 3 952,38 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

Numer oferty w biurze 4430 Do sprzedania przestronne, bardzo ładne, zadbane trzypokojowe mieszkanie typu M-4 o powierzchni 63 m2, znajdujące się na pierwszym piętrze w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Teklin

Teklin,Żyrardów

163 000 zł60 m² 2 739,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1989

Numer oferty w biurze 4368 okazja! niższa cena! Do sprzedania przestronne, zadbane, słoneczne mieszkanie typu M-3 z loggią o powierzchni 59,50 m2, znajdujące się na drugim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Teklin

Teklin,Żyrardów

199 000 zł66 m² 2 992,48 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Przestronne, zadbane mieszkanie usytuowane na 4piętrze w bloku 4-piętrowym, składające się: z 3 ładnych, dużych pokoi [22, 15, 11m2], kuchni w kwadracie 9m2, łazienki z wanną 3m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Teklin

Teklin,Żyrardów

175 000 zł66 m² 2 631,58 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Pilna sprzedaż lub zamiana! Przestronne, ustawne mieszkanie usytuowane na 3 piętrze w 4-piętrowym bloku, składające się: z 3 pokoi [20, 14, 9m2], oddzielnej, ładnej kuchni w kwadracie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Teklin

Teklin,Żyrardów

199 000 zł60 m² 3 344,54 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1992

Sprzedam bezpośrednio wygodne i przestronne mieszkanie typu M-3 59,50m2 zlokalizowane w Żyrardowie na oś.Teklin. Ewentualnie zamienię(za dopłatą) na dom jednorodzinny w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Teklin

Teklin,Żyrardów

188 000 zł63 m² 2 984,13 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Teklin

Teklin,Żyrardów

188 000 zł63 m² 2 984,13 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Teklin

Teklin,Żyrardów

199 000 zł60 m² 3 344,54 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Polecamy Państwu: mieszkanie środkowe, bardzo ustawne, słoneczne o pow. 59,50 m2, położone na 1 piętrze, składające się z pięknego, dużego pokoju o pow. 29 m2 ( mozaika na podłodze,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Teklin

Teklin,Żyrardów

188 000 zł68 m² 2 772,86 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1991

Polecamy Państwu: ustawne mieszkanie typu M-4 o powierzchni 67,80 m2, środkowe, dwustronne, rozkładowe, położone na 4 piętrze. Blok znajduje się w spokojnej okolicy blisko przedszkola.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Teklin

Teklin,Żyrardów

200 000 zł60 m² 3 361,34 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1989

Polecamy Państwu: bardzo ładne i zadbane dwustronne mieszkanie typu M-3 o powierzchni 59,50 m2, środkowe, bardzo ustawne, położone na wysokim parterze w 4-piętrowym budynku. Blok znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Teklin

Teklin,Żyrardów

176 000 zł63 m² 2 793,65 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie we współpracy Do sprzedania bardzo rozkładowe, wygodne, słoneczne trzypokojowe mieszkanie typu M-4 o powierzchni 63 m2, znajdujące się na czwartym piętrze w bloku na Osiedlu Teklin.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Teklin

Teklin,Żyrardów

219 000 zł66 m² 3 298,19 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

DO pilnej sprzedaży Do sprzedania bardzo ładne, słoneczne, rozkładowe mieszkanie o powierzchni 66,40 m2, znajdujące się na czwartym piętrze w bloku na Osiedlu Teklin. Mieszkanie środkowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Skrowaczewskiego

Teklin,Żyrardów

255 000 zł63 m² 4 047,62 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Sprzedam bezpośrednio - przestronne 3 pokojowe mieszkanie (63m2) na 4/4 piętrze na osiedlu wschód/teklin w Żyrardowie. Rozkład pomieszczeń wschód-zachód. Pokoje o powierzchniach: 19,9 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Teklin

Teklin,Żyrardów

195 000 zł68 m² 2 867,65 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

Przestronne, bardzo ustawne mieszkanie, w którym 2 lata temu został przeprowadzony remont, wymieniono wówczas na nowe okna oraz drzwi, wszystkie ściany i sufity wyrównano gładziami gipsowymi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Parkingowa

Teklin,Żyrardów

222 000 zł68 m² 3 274,34 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

M4 -żyrardów, os.Wschód, 67,8 m2, I piętro ,środkowe mieszkanie w bloku 4 piętrowym, loggia o szerokości 4,7 m, atrakcyjna lokalizacja w pobliżu sklepiki osiedlowe (50m), markety.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Teklin

Teklin,Żyrardów

158 000 zł50 m² 3 141,15 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1987

Polecamy Państwu: mieszkanie typu M-3 o powierzchni 50,30 m2,z loggią, 3-stronne, bardzo widne, położone na 6 piętrze, położone na osiedlu Teklin, blisko Kauflandu, biedronki, galerii Stara.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Teklin

Teklin,Żyrardów

219 000 zł60 m² 3 680,67 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Mieszkanie środkowe, bardzo ustawne, słoneczne o pow. 59,50 m2, położone na 1 piętrze, składające się z pięknego, dużego pokoju o pow. 29 m2 ( mozaika na podłodze, ściany gładzie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Teklin

Teklin,Żyrardów

230 000 zł68 m² 3 392,33 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

Rozkładowe mieszkanie 3-pokojowe, położone na 1piętrze, środkowe, dwustronne, słoneczne,składające się z trzech pokoi o pow. 21,90 m2, 13,50 m2, 10,10 m2 ( mozaika na podłogach, ściany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Teklin

Teklin,Żyrardów

200 000 zł66 m² 3 007,52 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Czyste, zadbane mieszkanie usytuowane na 3piętrze w bloku 4-piętrowym, składające się: z 3 ustawnych pokoi [20, 14, 9m2], dużej, ładnej kuchni 9m2, łazienki z wanną i kabiną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Teklin

Teklin,Żyrardów

190 000 zł63 m² 3 015,87 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Czyste, słoneczne mieszkanie usytuowane na 4piętrze w bloku 4-piętrowym, składające się: z 3 pokoi [20, 12, 9m2], oddzielnej kuchni 9m2, łazienki 4m2, osobno wc, przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Teklin

Teklin,Żyrardów

210 000 zł68 m² 3 088,24 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

Przestronne, bardzo ustawne mieszkanie, usytuowane na 1piętrze w bloku 4-piętrowym, do natychmiastowego zamieszkania. Lokal składa się: z 3 pokoi [21, 15, 10m2], obszernej, ustawnej kuchni 11m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Teklin

Teklin,Żyrardów

165 000 zł60 m² 2 750 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1992

Przestronne, słoneczne mieszkanie usytuowane na 2piętrze w bloku 4piętrowym, składa się: z 2 pokoi [26 i 12m2], ładnej kuchni w kwadracie 10m2, łazienki 4m2, osobno wc, przedpokoju,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Teklin

Teklin,Żyrardów

200 000 zł66 m² 3 012,05 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Okazja!do sprzedania bardzo ładne, wygodne i przestronne trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 66,40 m2, znajdujące się na trzecim piętrze w bloku na Osiedlu Teklin. Mieszkanie środkowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Teklin

Teklin,Żyrardów

110 000 zł31 m² 3 525,64 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1982

Polecamy: mieszkanie typu M-2 o pow. 31,20 m2, położone na parterze w bloku 4 piętrowym, środkowe, z oknami wychodzącymi na zachód, w ocieplonym bloku. Opis lokalu: pokój.