Apartament, ul. Legionów Polskich
Legionów Polskich, Żyrardów, mazowieckie
- 449 000 zł
- 120 m²
- 3 742 zł/m²
Mateusz Laskus
Skontaktuj się
Apartament, ul. Legionów Polskich
Legionów Polskich, Żyrardów, mazowieckie
zaktualizowane:
12 maja 2026
Apartament, ul. Legionów Polskich
Zaktualizowane: 12 maja 2026
449 000 zł 120 m² 3 742 zł/m²
3/3
3
2021
przynależne na ulicy
deweloperski
Zobacz na mapie
Piętro:
3/3Liczba pokoi:
3Rok budowy:
2021Miejsce parkingowe:
przynależne na ulicyStan mieszkania:
deweloperskiSzczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
- Cena: 449 000 zł (3 742 zł/m²)
- Rynek: wtórny
- Dostępne: marzec 2026
- Forma własności: własność
- Charakterystyka mieszkania: 120 m², 3 pokoje; stan: deweloperski
- okna: plastikowe
- Budynek: apartamentowiec; rok budowy: 2021 (blok w nowym budownictwie)
- winda
- Rozkład mieszkania: piętro 3/3, jednopoziomowe
- Czynsz: 780 zł
- Kuchnia: aneks kuchenny
- Media: ogrzewanie: miejskie, centralne ogrzewanie
- Internet, telefon, telewizja kablowa
- Bezpieczeństwo: domofon/wideofon
- Miejsce parkingowe: przynależne na ulicy (1 miejsce parkingowe)
- Źródło: biuro nieruchomości: Partner House Group, zaktualizowane: 12.05.2026
- numer ogłoszenia: 2317/19641/OMS
Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej
Lokalizacja
- Adres: Legionów Polskich, Żyrardów, żyrardowski, mazowieckie
Opis nieruchomości
Na sprzedaż oferujemy lokal usługowy o powierzchni całkowitej 120 m², a użytkowej 97 m² położony na 3 piętrze w 3 piętrowym budynku z 2021 roku położonym przy ul. Legionów Polskich w Żyrardowie.
Rozkład pomieszczeń:
3 pokoje
łazienka,
WC/schowek,
korytarz,
Dodatkowe informacje:
stan deweloperski - pełna dowolność aranżacji (na zdjęciach przedstawione przykładowe wizualizacje)
(...)