Mieszkanie Żyrardów

Żyrardów, mazowieckie

  • 549 000 zł
  • 63 m²
  • 8 714,29 zł/m²

Zdjęcie

Renata Ziemiańcz...

Skontaktuj się

Mieszkanie Żyrardów

Żyrardów, mazowieckie

zaktualizowane:
19 maja 2026

549 000 zł

63 m²

8 714,29 zł/m²

Mieszkanie Żyrardów

Zaktualizowane: 19 maja 2026

549 000 zł 63 m² 8 714,29 zł/m²

Piętro:
3/4
Liczba pokoi:
3
Rok budowy:
1991
Miejsce parkingowe:
garaż
Stan mieszkania:
wysoki standard

Piętro:

3/4

Liczba pokoi:

3

Rok budowy:

1991

Miejsce parkingowe:

garaż

Stan mieszkania:

wysoki standard

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
  • Cena: 549 000 zł (8 714,29 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Dostępne: maj 2026
  • Forma własności: spółdzielcze własnościowe
  • Charakterystyka mieszkania: 63 m², 3 pokoje, 1 łazienka; stan: wysoki standard
  •   okna: plastikowe
  • Budynek: blok mieszkalny; rok budowy: 1991
  •   technika budowy: wielka płyta
  • Rozkład mieszkania: piętro 3/4
  • Czynsz: 690 zł
  • Kuchnia: oddzielna
  • Łazienka: oddzielne WC
  • Media: ogrzewanie: miejskie, centralne ogrzewanie
  •   Internet, telewizja kablowa
  • Miejsce parkingowe: garaż
  • Źródło: biuro nieruchomości: Retalia Sp. z o.o., zaktualizowane: 19.05.2026
  •   numer ogłoszenia: 11052/6166/OMS

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Zapraszam do kupienia.
Przestronne mieszkanie o powierzchni 63m2 na os .wschód w Żyrardowie.

Składa się z 3 niezależnych pokoi (salon z wyjściem na loggię), oddzielnej kuchni oraz łazienki i osobnej toalety.
Mieszkanie dwustronne, widne, ustawne. W salonie klimatyzator. W cenie pełne umeblowanie.

Do lokalu przynależy komórka lokatorska.
Niewątpliwym atutem jest bliskość szkoły podstawowej, liceum, basenu. (...)

Agent

Renata Ziemiańczyk

533 336...

533 336 763

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Renata Ziemiańczyk

533 336...

533 336 763

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.