Mieszkanie Żyrardów
Teklin, Żyrardów, mazowieckie
- 2 700 zł
- 59,50 m²
- 45,38 zł/m²
Monika Leniarska
Skontaktuj się
Mieszkanie Żyrardów
Teklin, Żyrardów, mazowieckie
zaktualizowane:
21 maja 2026
Mieszkanie Żyrardów
Zaktualizowane: 21 maja 2026
2 700 zł 59,50 m² 45,38 zł/m²
Warto zadzwonić
wysokie zainteresowanie
1/4
2
nie
dobry
2 700 zł
Zobacz na mapie
Piętro:
1/4Liczba pokoi:
2Umeblowane:
nieStan mieszkania:
dobryKaucja:
2 700 złSzczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: mieszkanie do wynajęcia
- Czynsz wynajmu: 2 700 zł / miesiąc
- Dostępne: do uzgodnienia
- Charakterystyka mieszkania: 59,50 m², 2 pokoje, 1 łazienka; stan: dobry
- Budynek: blok mieszkalny (blok z płyty); rok budowy: 1988
- technika budowy: wielka płyta
- Rozkład mieszkania: piętro 1/4, dwustronne, jednopoziomowe
- Powierzchnia dodatkowa: loggia
- Opłaty uzupełniające: kaucja: 2 700 zł
- Kuchnia: oddzielna, z oknem, w zabudowie
- Łazienka: oddzielne WC
- Media: gaz; ogrzewanie: miejskie, centralne ogrzewanie
- telewizja kablowa
- Świadectwo charakterystyki energetycznej: tak
- Zapotrzebowanie na energię: użytkową (EU): 0 kWh/m² na rok; końcową (EK): 0 kWh/m² na rok; nieodnawialną energię pierwotną (EP): 0 kWh/m² na rok
- wielkość emisji CO₂ (ECO2): 0 t CO₂/m² na rok
- udział odnawialnych źródeł energii w zapotrzebowaniu na energię końcową (Uoze): 0 %
- Miejsce parkingowe: parking publiczny / na ulicy
- Źródło: biuro nieruchomości: Nieruchomości Monika Leniarska, zaktualizowane: 21.05.2026
- numer ogłoszenia: 1690091
Lokalizacja
- Adres: Teklin, Żyrardów, żyrardowski, mazowieckie
- Otoczenie: działki zabudowane
- umiarkowanie cicho
- W pobliżu: żłobek, przedszkole, szkoła podstawowa, restauracja, fitness, basen, tenis, apteka, przychodnia, przystanek autobusowy, centrum handlowe, targ, bankomat, bank, park, plac zabaw