Mieszkanie, ul. Struga
Struga, Żeromskiego, Żyrardów, mazowieckie
- 230 000 zł
- 37,23 m²
- 6 178 zł/m²
Mieszkanie, ul. Struga
Struga, Żeromskiego, Żyrardów, mazowieckie
zaktualizowane:
16 grudnia 2022
Mieszkanie, ul. Struga
Zaktualizowane: 16 grudnia 2022
230 000 zł 37,23 m² 6 178 zł/m²
parter/4
2
-
-
do remontu
Zobacz na mapie
Piętro:
parter/4Liczba pokoi:
2Rok budowy:
-Miejsce parkingowe:
-Stan mieszkania:
do remontuSzczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
- Cena: 230 000 zł (6 178 zł/m²)
- Rynek: wtórny
- Dostępne: październik 2022
- Forma własności: inna
- Charakterystyka mieszkania: 37,23 m², 2 pokoje; stan: do remontu
- okna: plastikowe
- Budynek: blok mieszkalny
- dostosowany do osób niepełnosprawnych
- Rozkład mieszkania: piętro 0/4, jednopoziomowe
- Powierzchnia dodatkowa: loggia, piwnica
- Czynsz: 363,97 zł
- Wyposażenie: mieszkanie umeblowane
- Kuchnia: bez okna
- Media: gaz; ogrzewanie: miejskie
- Internet, telewizja kablowa
- Źródło: biuro nieruchomości: "AVENDA" Agencja Obrotu Nieruchomościami Alina Więckowska-Worch, zaktualizowane: 16.12.2022
- numer ogłoszenia: 1468
Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej
Lokalizacja
- Adres: Struga, Żeromskiego, Żyrardów, żyrardowski, mazowieckie
- Otoczenie: cicho
Opis nieruchomości
SPRZEDANE!
AVENDA Nieruchomości w Żyrardowie,
tel.,
oferuje Państwu do sprzedaży: mieszkanie 2-pokojowe o pow. 37,23 m2 zlokalizowane w Żyrardowie przy ul Andrzeja Struga t.j. na Osiedlu Żeromskiego w cenie 230.000 zł.
Mieszkanie jest jednostronne, rozkładowe, środkowe, słoneczne i ciepłe, z balkonem typu loggia, położone na parterze w niskim bloku.
Blok wybudowany w 1969 roku w tradycyjnej technologii po termomodernizacji, ma estetyczną elewację. (...)