dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Żyrardów Osiedle Wschód

32 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

32 ogłoszenia

Ogłoszenia wyróżnione

459 000 zł59,50 m² 7 714,29 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1988

Polecam do sprzedania w Żyrardowie na os. Wschód lokal mieszkalny typu M-3 o powierzchni użytkowej 59,50 mkw położony na 1 piętrze w bloku mieszkalnym, wielorodzinnym, czteropiętrowym,.

Szczegóły ogłoszenia

1 900 000 zł275 m² 6 909,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:523 m²

Na sprzedaż dom o powierzchni całkowitej ok. 275m2, z lokalem usługowym na parterze, usytuowany przy ul. Skrowaczewskiego w Żyrardowie (os. Wschód). Osobne wejścia. Osobne ogródki. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

229 000 zł1 509 m² 151,76 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do Sprzedania działka w Żyrardowie na os. Wschód o powierzchni 1509 m2. Działka objęta mpzp, przeznaczona pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną z dopuszczeniem nieuciążliwych usług.

Szczegóły ogłoszenia

379 000 zł39,20 m² 9 668,37 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1977

Numer oferty w biurze 7000 Polecamy do kupienia umeblowane mieszkanie dwupokojowe z balkonem o powierzchni 39,2m2, znajdujące się na czwartym piętrze w bloku czteropiętrowym na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

1 900 000 zł2 400 m² 791,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka inwestycyjna w Żyrardowie Z przyjemnością prezentuję ofertę sprzedaży działki budowlanej o szerokim potencjale inwestycyjnym, przeznaczonej pod zabudowę.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł32,50 m² 10 738,46 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży mieszkanie z ogródkiem , bardzo ładnie urządzona kawalerka na osiedlu Wschód w Żyrardowie. Powierzchnia mieszkania wynosi 32,5 m2. Budynek z roku 2007, ocieplony. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

520 000 zł58 m² 8 965,52 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie o powierzchni około 58 m, położone w Żyrardowie na osiedlu Wschód. Lokal wyróżnia się przemyślanym układem pomieszczeń, bardzo dobrym stanem technicznym.

Szczegóły ogłoszenia

1 690 000 zł212 m² 7 972 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

tel.   . Marzysz o zamieszkaniu w pięknym domu, spokojnej, zielonej okolicy? Nasza oferta skierowana jest do osób, które cenią sobie ciszę, lubią.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł58,60 m² 7 679,18 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1989

Zapraszamy do zapoznania się z atrakcyjną ofertą sprzedaży komfortowego mieszkania na osiedlu Wschód! Nieruchomość o powierzchni 58,6 m wyróżnia się funkcjonalnym rozkładem.

Szczegóły ogłoszenia

439 000 zł49 m² 8 959,18 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Numer oferty w biurze 91-162 Oferuję do sprzedaży przestronne mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 49 m2 z loggią, położone na 4 piętrze w bloku 10 piętrowym w Żyrardowie na.

Szczegóły ogłoszenia

50 zł/m²80 m² 4 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Numer oferty w biurze 6908 Polecamy do wynajęcia lokal użytkowy o powierzchni 80 m2 w pobliżu osiedla Wschód w Żyrardowa, usytuowany na parterze. Przeznaczony pod usługi biurowe,.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł59 m² 7 627,12 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1983

Nieruchomość: mieszkanie 2-pokojowe z balkonem, usytuowane na 1. piętrze. Funkcjonalny układ pomieszczeń zapewnia komfort codziennego użytkowania oraz możliwość własnej aranżacji przestrzeni.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł1 384 m² 867,05 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż wyjątkowa działka budowlana Żyrardów Działka budowlano usługowa w Żyrardowie Dynamicznie rozwijająca się okolica z doskonałą infrastrukturą, place zabaw, parki Okolica.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł63 m² 8 714,29 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Numer oferty w biurze 6954 Mieszkanie idealne ze względu na lokalizację! Polecamy do sprzedaży trzypokojowe mieszkanie z loggią o powierzchni 63m2, położone na trzecim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 000 zł5 506 m² 635,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż wyjątkowa działka inwestycyjna o powierzchni 5506 m , położona w dynamicznie rozwijającej się części Żyrardowa, na osiedlu Wschód. To doskonała propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł49 m² 9 163,27 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Numer oferty w biurze 6969 Przytulne mieszkanie z potencjałem! Polecamy do kupienia mieszkanie dwupokojowe z loggią o powierzchni 49m2, znajdujące się na czwartym piętrze w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

510 000 zł59 m² 8 644 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

tel.   . Poszukujesz trzypokojowego mieszkania z fajnym układem pomieszczeń i dużym balkonem w bloku z cegły? Dobrze trafiłeś! Ta oferta.

Szczegóły ogłoszenia

239 000 zł600 m² 398,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Numer oferty w biurze 91-45 Polecam do sprzedaży działkę w pierwszej linii zabudowy od drogi, teren pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną z dopuszczeniem uslug o symbolu 8 mnu (50%.

Szczegóły ogłoszenia

519 000 zł65,30 m² 7 947,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:100 m²

Numer oferty w biurze 91-128 oferta domu bez czynszowa! Dom dwulokalowy to budynek, w którym wyodrębniono dwa niezależne lokale mieszkalne, każdy z własnym wejściem, ogrodem.

Szczegóły ogłoszenia

1 385 000 zł127,70 m² 10 845,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:242 m²

Numer oferty w biurze 91-129 Polecam Państwu gotowy do wprowadzenia dom typu segment w zabudowie szeregowej. Dom podpiwniczony z poddaszem użytkowym o powierzchni całkowitej 205 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

640 000 zł72,40 m² 8 839,78 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Numer oferty w biurze 6811 Jeśli szukacie Państwo przestronnego mieszkania w dobrej lokalizacji ta oferta jest odpowiednia. Polecamy do sprzedania mieszkanie czteropokojowe o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

1 689 900 zł218 m² 7 752 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 021 m²

Wyjątkowy Dom na sprzedaż w Żyrardowie na bardzo ładnym Osiedlu Wschód. Twoje nowe miejsce do życia! Zapraszamy do odkrycia niezwykłego domu, który łączy przestrzeń, funkcjonalność.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

496 424 zł57,39 m² 8 650 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Numer oferty w biurze 6775 Mieszkanie w nowym kameralnym bloku! Stan deweloperski! Bez opłaty skarbowej pcc 2%! Polecamy do sprzedania przestronne trzypokojowe mieszkanie z balkonem.

Szczegóły ogłoszenia

1 689 900 zł218 m² 7 752 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 021 m²

Szczegóły ogłoszenia

989 000 zł99,04 m² 9 985,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:640 m²

Numer oferty w biurze 91-161 Dom w stanie deweloperskim to nieruchomość, która jest gotowa do wykończenia przez nabywcę, ale nie jest jeszcze w pełni wykończona. Budynek ma wykonane.

Szczegóły ogłoszenia

4 000 zł91 m² 43,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Do wynajęcia parterowy dom w Żyrardowie na os. Wschód na ogrodzonej, zagospodarowanej działce o pow. 1000 mkw. Budynek jednorodzinny, wolnostojący, podpiwniczony o pow. użytkowej 91 mkw -.

Szczegóły ogłoszenia

479 000 zł59,50 m² 8 050,42 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1988

Numer oferty w biurze 6701 Polecamy do sprzedania mieszkanie dwupokojowe z loggią o powierzchni 59,50m2, znajdujące się na pierwszym piętrze w bloku czteropiętrowym na os. Wschód.

Szczegóły ogłoszenia

659 000 zł72,40 m² 9 102,21 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1994

Położone na osiedlu Wschód ładne i duże mieszkanie do zamieszkania. Mieszkanie trzypokojowe (ok 22+12+10m) z kuchnią, łazienką i osobnym wc. Dodatkowo widna garderoba i powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł72 m² 9 013,89 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1994

Słoneczne i funkcjonalne mieszkanie na 2 piętrze w 4-piętrowym bloku z 1994 r., gotowe do zamieszkania. Lokal składa się z przestronnego salonu (22,2 m ) z wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

1 690 000 zł212 m² 7 972 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Szczegóły ogłoszenia

540 000 zł63 m² 8 571,43 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker sprzedaż bezpośrednia. Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 63 m , zlokalizowane na drugim piętrze w bloku na osiedlu Wschód.

Szczegóły ogłoszenia

321 300 zł1 890 m² 170 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży działka gruntu na obrzeżach miasta Żyrardowa od strony osiedla Wschód. Okolice ul. Pustynnej. Działka o powierzchni 1890 m2, położona na terenie objętym miejscowym planem.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. de Girarda

Wschód,Żyrardów

415 000 zł48 m² 8 645,83 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie 48 m , os. Wschód, ul. Girarda, żyrardów bez pośredników. Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 48 m , zlokalizowane na 1 piętrze w bloku 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Żyrardów

Wschód,Żyrardów

389 000 zł49 m² 7 906,50 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Numer oferty w biurze 91-84 Polecam do sprzedaży przestronne mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 49,20 m2 z dużym balkonem, położone na 6 piętrze w bloku 10 piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Żyrardów

Wschód,Żyrardów

1 689 900 zł217 m² 7 788 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 021 m²

Wyjątkowy Dom na sprzedaż w Żyrardowie. Bardzo ładne Osiedle Wschód. Twoje nowe miejsce do życia! Zapraszamy do odkrycia niezwykłego domu, który łączy przestrzeń, funkcjonalność i urok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Żyrardów

Wschód,Żyrardów

1 689 900 zł218 m² 7 752 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 022 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Żyrardów

Wschód,Żyrardów

846 000 zł100 m² 8 460 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:602 m²

Zamień mieszkanie W bloku na własny dom Z ogrodem! Nowoczesny, bezczynszowy dom jednorodzinny w stanie deweloperskim (aktualnie w budowie, z możliwością wykończenia pod klucz ).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Żyrardów

Wschód,Żyrardów

1 689 900 zł218 m² 7 752 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 021 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Żyrardów

Wschód,Żyrardów

529 000 zł63 m² 8 396,83 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Numer oferty w biurze 91-113 Mieszkanie po remoncie na przełomie roku 2024/25! Polecam do sprzedania przestronne mieszkanie trzypokojowe z loggią. Mieszkanie charakteryzuje się funkcjonalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Żyrardów

Wschód,Żyrardów

620 000 zł68 m² 9 117,65 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Do sprzedaży przestronne, słoneczne mieszkanie o powierzchni 68 m2, zlokalizowane na 10 piętrze w wieżowcu na os. Wschód. Lokal składa się z dużego salonu z balkonem, w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Żyrardów

Wschód,Żyrardów

590 000 zł63 m² 9 365,08 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Numer oferty w biurze 91-125 Mieszkanie do szybkiego wydania! Polecam do sprzedania przestronne mieszkanie trzypokojowe z loggią. Mieszkanie charakteryzuje się funkcjonalnym układem, który.