dowolna

Domy na sprzedaż Żyrardów - Oferty sprzedaży domów

107 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

107 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

1 350 000 zł205 m² 6 585,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:242 m²

Dom ( jak mieszkanie w bloku na liczniki - wszystkie media blokowe bez czynszu) z ogrzewaniem miejskim o powierzchni użytkowej 127,7 m2 plus piwnica z garażem łącznie 205m2. Dodatkowo.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł120 m² 7 492 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:400 m²

Oferuję Państwu do sprzedania dom wolnostojący 120m2 na działce 400m2 w Żyrardowie Budynek znajduje się w okolicy lasu a jednocześnie w zwartej zabudowie budynków jednorodzinnych.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł155 m² 7 419 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:870 m²

Szukasz swojego miejsca na ziemi z dal od zgiełku dużego miasta. Ta nieruchomość jest idealna dla ciebie Dom 100m2 posadowiony na działce 870m2 w Żyrardowie Budynek wybudowany w 2011 roku.

Szczegóły ogłoszenia

1 130 000 zł204 m² 5 539,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:708 m²

Nieruchomość Na sprzedaż piętrowy dom typu bliźniak o powierzchni 204 m2 położony na działce 708 m2 w pierwszej linii zabudowy w Żyrardów Budynek częściowo podpiwniczony Regularnie.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

1 150 000 zł150 m² 7 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:683 m²

Wyjątkowy dom rodzinny w spokojnej okolicy | Żyrardów, os. Żeromskiego Szukasz miejsca, które łączy komfort życia, przestrzeń i bliskość natury a jednocześnie zapewnia szybki.

Szczegóły ogłoszenia

940 000 zł160 m² 5 875 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:566 m²

- wynagrodzenie dla biura płaci sprzedający. Dom z lat 70. w spokojnej części Żyrardowa to solidna konstrukcja, realna cena, duży potencjał Jeśli szukasz domu w rozsądnej cenie.

Szczegóły ogłoszenia

969 000 zł105 m² 9 228,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:123 m²

Nieruchomość Dom, do którego możesz wprowadzić się od razu bez remontu, bez stresu i bez dodatkowych kosztów. Nowoczesny segment środkowy z 2021 roku, położony tuż przy Zalewie.

Szczegóły ogłoszenia

1 900 000 zł275 m² 6 909,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:523 m²

Na sprzedaż dom o powierzchni całkowitej ok. 275m2, z lokalem usługowym na parterze, usytuowany przy ul. Skrowaczewskiego w Żyrardowie (os. Wschód). Osobne wejścia. Osobne ogródki. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

969 000 zł105 m² 9 228,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:22 m²

Komfortowy segment w zielonej części Żyrardowa |105 m | ogródek | zamknięte osiedle. Z przyjemnością prezentujemy wyjątkową nieruchomość , nowoczesny segment środkowy.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 000 zł300 m² 7 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 050 m²

Numer oferty w biurze 7004 Jeśli szukacie Państwo domu wolnostojącego w super lokalizacji ta oferta jest idealna! Polecamy do sprzedaży piękny, duży dom piętrowy, podpiwniczony.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 070 000 zł142 m² 7 535 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:375 m²

Przedstawiamy nowoczesny dom w stanie deweloperskim 1/2 bliźniaka o powierzchni ok.142 m Przedstawiam na sprzedaż wyjątkowy Dom w zabudowie bliźniaczej, położony w urokliwej.

Szczegóły ogłoszenia

1 999 000 zł280 m² 7 139 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:512 m²

Przedstawiamy Na sprzedaż przestronny i elegancki dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 280m wraz z dwustanowiskowym garażem , zlokalizowany w spokojnej, zielonej części.

Szczegóły ogłoszenia

1 499 900 zł222 m² 6 756 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:439 m²

Oferujemy na sprzedaż nowoczesny budynek w zabudowie bliźniaczej o powierzchni ok. 220 m, usytuowany w doskonałej lokalizacji w Żyrardowie. Nieruchomość w stanie deweloperskim.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

846 000 zł100 m² 8 460 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:602 m²

Zamień mieszkanie W bloku na własny dom Z ogrodem! Nowoczesny, bezczynszowy dom jednorodzinny w stanie deweloperskim (aktualnie w budowie, z możliwością wykończenia pod klucz ).

Szczegóły ogłoszenia

1 130 000 zł204 m² 5 539,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:708 m²

Na sprzedaż przestronny i solidny dom, stanowiący połowę bliźniaka, o łącznej powierzchni 204 m, usytuowany na działce 708 m w Żyrardowie. Budynek składa się z trzech.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 000 zł600 m² 3 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Do sprzedaży kamienica blisko Centrum miasta o pow. około 600 m2 położona na działce 1000 m2. Budynek z cegły, 2 piętrowy. Na parterze znajdują się 3 lokale użytkowe, ogrzewane.

Szczegóły ogłoszenia

1 385 000 zł205 m² 6 756,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:242 m²

Na sprzedaż wyjątkowy dom w zabudowie szeregowej z pełnymi mediami miejskimi, ogrzewanie miejskie, bez czynszu, położony w jednej z najbardziej spokojnych i cenionych części.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł186 m² 5 913,98 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:814 m²

Na sprzedaż przestronny dom wolnostojący idealny dla dwóch rodzin. Przedstawiamy do sprzedaży dom wolnostojący o powierzchni 186 m, posadowiony na działce o powierzchni 814 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

879 000 zł103,30 m² 8 509,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:251 m²

Do sprzedaży wyjątkowy, skrajny segment w kameralnej inwestycji deweloperskiej Ziołowa Przystań , położonej w jednej z najbardziej zielonych części Żyrardowa - tuż przy Zalewie.

Szczegóły ogłoszenia

1 499 900 zł222 m² 6 756 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:439 m²

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł109 m² 8 715,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Dom wolnostojący ok. 110 m na działce 400 m duży potencjał. Na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni około 110 m, posadowiony na działce 400 m zlokalizowany w Żyrardowie (.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

Rynek pierwotny

1 390 000 zł270,48 m² 5 139,01 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Przedmiotem oferty jest nowoczesny, wolnostojący budynek jednorodzinny zlokalizowany w spokojnej i dynamicznie rozwijającej się miejscowości Grądy, gm. Jaktorów, w powiecie grodziskim.

Szczegóły ogłoszenia

1 225 000 zł125,70 m² 9 745,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:500 m²

Na sprzedaż komfortowy dom w zabudowie bliźniaczej - os. Żeromskiego, żyrardów Na sprzedaż funkcjonalny, zadbany dom w zabudowie bliźniaczej, położony w cichej i spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

829 000 zł170 m² 4 876 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:495 m²

Szukasz domu w spokojnej cichej okolicy z uczynnymi sąsiadami a jednocześnie w bardzo bliskiej odległości od lasu Ta nieruchomość jest idealna dla ciebie Dom 1/2 bliźniaka osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 070 000 zł142 m² 7 535 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:375 m²

Szczegóły ogłoszenia

1 050 000 zł173,50 m² 6 052 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:699 m²

tel.   . - oferta na wyłączność - Szukasz przestronnego, wygodnego domu w spokojnej okolicy, jednocześnie blisko centrum miasta i PKP? Koniecznie.

Szczegóły ogłoszenia

2 999 000 zł226,51 m² 13 240,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:1 005 m²

Numer oferty w biurze 6826 Jeśli poszukujecie Państwo kamienicy w świetnej lokalizacji, niedaleko stacji pkp i centrum miasta, ta oferta jest idealna! Polecamy do sprzedaży większość.

Szczegóły ogłoszenia

620 000 zł120 m² 5 166,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:163 m²

Na sprzedaż działka zabudowana budynkiem mieszkalnym w zabudowie szeregowej starszego typu, usytuowana w samym sercu Żyrardowa, idealna dla osób ceniących komfort i bliskość miejskich.

Szczegóły ogłoszenia

869 000 zł200 m² 4 345 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Numer oferty w biurze 6694 Bardzo ciekawa oferta sprzedazy dwóch domów na działce, oferta może być dla dużej rodziny jak również jako lokata. Polecamy do sprzedania dwa domy jeden dom typu.

Szczegóły ogłoszenia

1 129 000 zł204 m² 5 534,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:708 m²

Mamy zaszczyt zaprezentować Państwu wyjątkowy dom na sprzedaż w sercu Żyrardowa, zaledwie kilka kroków od Warszawy. Ta niezwykła nieruchomość łączy nowoczesne udogodnienia z przytulnym.

Szczegóły ogłoszenia

875 000 zł174 m² 5 028,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 150 m²

Do sprzedaży dom wolnostojący w Żyrardowie, dwulokalowy dla jednej lub dwóch rodzin-dom posiada 2 niezależne wejścia na parter i piętro. Budynek z lat 60-tych, rozbudowany w latach.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 070 000 zł142 m² 7 535 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:375 m²

Szczegóły ogłoszenia

1 310 000 zł155 m² 8 451,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:870 m²

Numer oferty w biurze 91-67 Dom typu kanadyjskiego z konstrukcji drewnianej szkieletowej 4 pokojowy z 3 sypialniami. Polecam Państwu gotowy do wprowadzenia dom wolnostojący z ładną.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł272 m² 4 411,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:1 400 m²

Numer oferty w biurze 6813 Polecamy do sprzedaży piętrowy, częściowo wykończony dom wolnostojący o powierzchni mieszkalnej 272m2, podpiwniczony, z poddaszem użytkowym, posadowiony na.

Szczegóły ogłoszenia

1 149 000 zł192 m² 5 984,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:535 m²

Na sprzedaż dom z widokiem na Zalew Żyrardowski dom: na sprzedaż dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 191,2 m2, wykończony z dbałością o detale.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł240 m² 3 958 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:560 m²

tel.:   . Jesteś w trakcie poszukiwań domu, który zapewni Ci różnorodność wypoczynku i zadba o intymność wolnego czasu? Jeśli tak, to.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 070 000 zł142 m² 7 535 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:375 m²

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł156 m² 8 012,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:890 m²

Opis Dom w ścisłym centrum Żyrardowa, położony w spokojnej okolicy, w bardzo dobrej lokalizacji. Przystanek autobusowy 1 min, dworzec kolejowy 5 min, targowisko miejskie 4min.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 000 zł218 m² 7 339 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Sprzedam duży 218m2 dom w centrum Żyrardowa Działka 1200m2 Parter: salon, dwie sypialnia, kuchnia, łazienka, wc, hol Piętro: 5 sypialni, garderoba, łazienka W bardzo ładnej, bezpiecznej,.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł186 m² 6 720,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:814 m²

Dom, który potrafi się podzielić idealny dla jednej lub dwóch rodzinżyrardów - 186 m, działka 814 m Szukasz domu, który ogarnie dużą rodzinę, dwie niezależne rodziny albo model my na dole,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 200 000 zł477 m² 2 515,72 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 400 m²

Duży, nowy dom w Żyrardowie. Nieruchomość o powierzchni całkowitej 448m2, posadowiony na działce o pow. 1400m2. Dom jest częściowo wykończony. Rozkład domu: - pełne podpiwniczenie.