Serce 0 Ulubione

Działki Żyrardów Osiedle Piękna

1 ogłoszenie

Sortowanie

Od najnowszych

1 ogłoszenie

1 460 000 zł2 820 m² 517,73 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Piękna, słoneczna działka budowlana położona w Żyrardowie, w otoczeniu przyrody, blisko Zalewu, lasu i stadniny koni. Działka o powierzchni 2820 m2 (nieregularny kształt, szer. ok.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka rekreacyjna uzbrojona, ul. Struga

Piękna,Żyrardów

95 000 zł340 m² 279,41 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Marzysz o miejscu, gdzie po ciężkim dniu pracy możesz naprawdę odpocząć? Mam dla Ciebie idealne rozwiązanie działka rod Krokus w Żyrardowie o powierzchni 340 m . To wyjątkowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Żyrardów

Piękna,Żyrardów

115 000 zł1 195 m² 96,23 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Piękna działka znajdująca się w granicach Puszczy Bolimowskiej oraz rezerwatu przyrody Puszcza Mariańska. nr działki: 149/4 Powierzchnia: 1195 m2. Prościeniec, gm. Wiskitki. Wokół luźna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, Piękna

Piękna,Żyrardów

407 000 zł2 711 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Piękna działka budowlana zabudowa jednorodzinna wolnostojąca zielona, spokojna okolica wszystkie media miejskie do 100m w bliskiej odległości szkoły, przedszkola i liczne placówki handlowe,.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij