dowolna

Mieszkania Żyrardów Osiedle Centrum

55 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

55 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Centrum,Żyrardów

480 000 zł56 m² 8 578 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1905

Mieszkanie z kominkiem Do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 55,96m2 położone na parterze budynku wpisanego do rejestru zabytków. Mieszkanie w bardzo dobrym stanie i wykończone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Środkowa

Centrum,Żyrardów

419 000 zł53 m² 7 861,16 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Do sprzedania trzypokojowe mieszkanie na parterze, o powierzchni 53,30 m w Żyrardowie, przy ulicy Środkowej. Mieszkanie jest do odświeżenia, ale nadaje się również do zamieszkania od zaraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Żyrardów

Kościuszki,Żyrardów

379 000 zł48 m² 7 928,87 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Numer oferty w biurze 91-54 Polecam do sprzedaży przytulne bardzo zadbane mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 47,80 m2, położone na czwartym piętrze w bloku czteropiętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Żyrardów

Centrum,Żyrardów

269 000 zł39 m² 6 825,68 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1910

Do sprzedaży duża kawalerka o powierzchni 39,41 m2, zlokalizowana w zabytkowej kamienicy w centrum Żyrardowa. Mieszkanie składa się z dużej, umeblowanej kuchni, słonecznego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Hiellego

Centrum,Żyrardów

2 558 434 zł184 m² 13 900 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Dwupoziomowy przestronny penthouse 180 m2 | widok na zieleń I cicha, zielona okolica Ten nowoczesny projekt mieszkaniowy zrealizowany jest w dawnej przędzalni lnu, autentycznym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Narutowicza

Centrum,Żyrardów

1 750 zł47 m² 37 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta zarezerwowana! tylko U nas - oferta na wyłączność! avenda Nieruchomości w Żyrardowie tel., Poleca: do wynajęcia w trybie NAJMU OKAZJONALNEGO, min. na 12 miesięcy, bardzo ładne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Żyrardów

Kościuszki,Żyrardów

2 300 zł30 m² 77,44 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Numer oferty w biurze 91-46 Mieszkanie w wysokim standardzie, wyposażone w meble i sprzęt agd! Oferta dla osób ze stałym zatrudnieniem! Polecam do wynajęcia słoneczne mieszkanie typu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Środkowa

Centrum,Żyrardów

419 000 zł53 m² 7 861,16 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Żyrardów

Centrum,Żyrardów

429 000 zł50 m² 8 503,47 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Do sprzedaży dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 50,45 m2, zlokalizowane w bloku z cegły znajdującym się w centrum Żyrardowa. Nowocześnie wykończone mieszkanie nie wymaga żadnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard Żyrardów

Centrum,Żyrardów

1 465 827 zł114 m² 12 900 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Dwustronny penthouse 109 m2 | 2 kondygnacje Z balkonami | cicha, zielona okolica | historyczny budynek Penthouse de Girarda to nowoczesny projekt mieszkaniowy zrealizowany w dawnej przędzalni lnu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Hiellego

Centrum,Żyrardów

1 067 088 zł83 m² 12 900 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Słoneczny penthouse 79 m2 | taras i 2 balkony z widokiem na miasto i zieleń | budynek Z historią Nowoczesny projekt mieszkaniowy zrealizowany w dawnej przędzalni lnu, autentycznym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Mostowa

Centrum,Żyrardów

305 000 zł30 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

: tym razem zaprojektowaliśmy kameralny niski blok blisko centrum miasta przy ul. Mostowej 5. Budynek składa się z 36 lokali mieszkalnych. Do pkp 10 minut piechotą. W pobliżu Biedronka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Żyrardów

Centrum,Żyrardów

460 000 zł58 m² 7 920,11 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Mieszkanie o powierzchni 58,08 m położone w zabytkowej kamienicy z początku XX wieku, usytuowanej w samym sercu Żyrardowa. Lokalizacja zapewnia doskonały dostęp do miejskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Żyrardów

Centrum,Żyrardów

269 000 zł41 m² 6 572,20 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Do sprzedaży w pełni wykończone mieszkanie o powierzchni blisko 41 m2, zlokalizowane w kamienicy 200 m od stacji pkp w Żyrardowie. Lokal składa się z dwóch sypialni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Żyrardów

Centrum,Żyrardów

445 000 zł50 m² 8 820,61 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Do sprzedaży nowocześnie urządzone dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 50,5 m2, zlokalizowane w bloku w centrum Żyrardowa. Mieszkanie składa się z widnej kuchni wraz z meblami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Kościuszki,Żyrardów

2 300 zł38 m² 60,53 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Numer oferty w biurze 91-17 Polecamy do wynajęcia mieszkanie typu M-3 o powierzchni 38 m2, położone na drugim w bloku czteropiętrowym w Żyrardowie na osiedlu Kościuszki. Blok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Mireckiego

Centrum,Żyrardów

590 000 zł55 m² 10 727,30 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż piękne mieszkanie w centrum Żyrardowa o powierzchni 54,8m.kw. W skład wchodzą dwa duże pokoje ok.20 m.kw., widna kuchnia, łazienka oraz korytarz. 2 piętrowy blok, bez windy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dekerta

Centrum,Żyrardów

370 000 zł42 m² 8 809,52 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1983

Zapraszamy na pierwsze prezentacje 14.04.2025 r., następnie w kolejne poniedziałki. Nowa oferta! Na sprzedaż: 2-pokojowe mieszkanie z balkonem w Żyrardowie - ul. Jana Dekerta. Oferujemy na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Żyrardów

Kościuszki,Żyrardów

2 500 zł38 m² 65,79 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Numer oferty w biurze 91-18 Mieszkanie po remoncie wyposażone w nowe meble i sprzęt agd! Polecamy do wynajęcia mieszkanie typu M-3 z balkonem o powierzchni 38 m2, położone na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z kominkiem Żyrardów

Centrum,Żyrardów

451 000 zł53 m² 8 507,83 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 53,01 m2, zlokalizowane w kamienicy położonej 5 minut od centrum miasta. Lokal składa się z przestronnego salonu z wyjściem na balkon, kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Żyrardów

Centrum,Żyrardów

435 000 zł48 m² 8 987,60 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Do sprzedaży dwupokojowe, przestronne mieszkanie o powierzchni 48,40 m2 zlokalizowane w bloku z cegły w centrum miasta. Lokal składa się z dużego salonu, sypialni, widnej kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Żyrardów

Centrum,Żyrardów

339 000 zł40 m² 8 443,34 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1890

Wyjątkowe mieszkanie z duszą w ponad stuletniej, zadbanej kamienicy w centrum Żyrardowa! Kamienica z czerwonej cegły! Mieszkanie ma powierzchnię 40,15 m2 i znajduje się na 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Żyrardów

Centrum,Żyrardów

259 000 zł32 m² 8 144,65 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1890

Niewielkie mieszkanie z ogródkiem w pobliżu pkp w Żyrardowie! Dobra cena! Mieszkanie o powierzchni 31,80 m2 składa się z kuchni z oknem (10,30 m2),pokoju (15,60 m2) oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Żyrardów

Centrum,Żyrardów

453 000 zł49 m² 9 188,64 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1981

Zadbane mieszkanie 2 pokojowe z dużą loggią na parterze. Mieszkanie ma powierzchnię 49,3 m2 i składa się z: - salonu 19,8 m2 - sypialni 10,6 m2 - Kuchni 6,5 m2 - łazienki 3,2 m2 - przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Żyrardów

Centrum,Żyrardów

440 000 zł47 m² 9 341,83 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam 2-pokojowe mieszkanie w centrum Żyrardowa gotowe do zamieszkania! Na sprzedaż w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni 47,10 m , znajdujące się na 4. piętrze kameralnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Żyrardów

Centrum,Żyrardów

259 000 zł40 m² 6 475 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Do sprzedaży dwupokojowe mieszkanie w zabytkowej kamienicy zlokalizowanej w samym centrum Żyrardowa, 200 m od stacji pkp. Lokal składa się z salonu z wyjściem na balkon kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Żyrardów

Centrum,Żyrardów

259 000 zł40 m² 6 475 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Do sprzedaży lokal mieszkalny o powierzchni 40 m2, zlokalizowany w kamienicy w samym centrum Żyrardowa. Lokal składa się z salonu z wyjściem na balkon kuchni, sypialni oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Żyrardów

Centrum,Żyrardów

445 000 zł49 m² 9 026,37 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1987

Oferuję na sprzedaż przytulne, jasne i klimatyczne mieszkanie w Żyrardowie: szczegółowe informacje: powierzchnia 49,3 m , w skład której wchodzą dwa pokoje: duży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Żyrardów

Centrum,Żyrardów

179 200 zł36 m² 4 977,78 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Mieszkanie w kamienicy o powierzchni 36 m2 w Żyrardowie. Dwu pokojowe mieszkanie z kuchnią i łazienką, położone na pierwszym piętrze w zabytkowej kamienicy. Kamienica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Mireckiego

Centrum,Żyrardów

170 000 zł20 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1955

Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży przytulnej kawalerki o powierzchni 20 m , znajdującej się Centrum Żyrardowa. Lokalizacja cicha, a jednocześnie doskonale skomunikowana,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Okrzei

Centrum,Żyrardów

2 700 zł55 m² 49,34 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie w ścisłym centrum miasta o powierzchni 54,72 M2 składające się z salonu z aneksem kuchennym oraz sypialni do wynajęcia w trybie najmu okazjonalnego. Lokal usytuowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dekerta

Centrum,Żyrardów

506 500 zł53 m² 9 472,60 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Wita Państwa Inwestycja Dekerta 9 Mieszkania położone są w świetnej lokalizacji przy ulicy Dekerta 9 w samym centrum Żyrardowa. Żyrardów nie posiada lepszej lokalizacji deweloperskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Chopina

Centrum,Żyrardów

138 475 zł14 m² 9 550 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania (studio) w wyjątkowej rewitalizowanej kamienicy zlokalizowanej w zabytkowej części Żyrardowa. Kamienica przy ulicy Chopina 7 łączy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Chopina

Centrum,Żyrardów

208 894 zł23 m² 9 150 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chopina

Centrum,Żyrardów

275 049 zł30 m² 9 150 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania w wyjątkowej rewitalizowanej kamienicy zlokalizowanej w zabytkowej części Żyrardowa. Kamienica przy ulicy Chopina 7 łączy w sobie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Wysockiego

Centrum,Żyrardów

280 000 zł27 m² 10 215,20 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie P1.09 Termin realizacji lato 2024r. : o mieszkaniu - pokój dzienny + kuchnia 19,34 m2 - łazienka 3,78 m2 - korytarz 4,29 m2 - balkon 3,02 m2 : Krótki opis - Kameralny budynek mieszkalny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Żyrardów

Centrum,Żyrardów

265 000 zł40 m² 6 643,27 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1934

Bezczynszowe mieszkanie w kamienicy w centrum Żyrardowa! Mieszkanie o powierzchni 39,89 m2, położone na pierwszym piętrze. Składa się z kuchni z oknem, przestronnego pokoju,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Żyrardów

Centrum,Żyrardów

279 000 zł31 m² 8 942 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1976

Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowej kawalerki położonej w ścisłym centrum Żyrardowa. Ważna informacja: brak księgi wieczystej: zakup możliwy za gotówkę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ossowskiego

Centrum,Żyrardów

459 000 zł62 m² 7 403,23 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1962

Szukasz swojego wymarzonego mieszkania w Żyrardowie? Zobacz to! Na sprzedaż przepiękne mieszkanie o powierzchni 62m2 przy ulicy Ossowskiego. To idealne miejsce dla rodziny, pary lub singla,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Żyrardów

Centrum,Żyrardów

358 000 zł40 m² 8 950 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Jesteś na etapie poszukiwań mieszkania w Żyrardowie ? Chciałbyś zamieszkać w bardzo dobrej lokalizacji ? Na cichym i spokojnym osiedlu? Prawie w samym centrum miasta ? Mamy coś.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Hulki-Laskowskiego

Centrum,Żyrardów

545 000 zł51 m² 10 707,30 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Do sprzedania przytulne i komfortowe, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 50,90m2 w Żyrardowie, w cichej okolicy. Mieszkanie usytuowane na pierwszym piętrze z dużą loggią, na.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij