dowolna

Mieszkania Żyrardów Osiedle Centrum

55 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

55 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

381 186 zł48,87 m² 7 800 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Pięć mieszkań o zróżnicowanych metrażach: 48,87 m , 47,16 m , 26,19 m , 31,46 m oraz 33,81 m , zlokalizowanych w kamienicy w centralnej części Żyrardowa.

Szczegóły ogłoszenia

204 282 zł31,46 m² 7 800 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2027

Oferta obejmuje pięć mieszkań o zróżnicowanych metrażach: 48,87 m , 47,16 m , 26,19 m , 31,46 m oraz 33,81 m , zlokalizowanych w kamienicy w centralnej części.

Szczegóły ogłoszenia

263 718 zł33,81 m² 7 800 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2027

Szczegóły ogłoszenia

204 282 zł26,19 m² 7 800 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2027

o nowych ogłoszeniach

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1923

Prezentujemy 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 46 metrów kwadratowych, zlokalizowane przy ulicy Polskiej Organizacji Wojskowej (centrum , Żyrardów). Jest to idealna nieruchomość dla pary lub.

Szczegóły ogłoszenia

278 500 zł38,27 m² 7 277,24 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Do sprzedaży dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 38,27 m2, zlokalizowane na trzecim piętrze w kamienicy w centrum miasta. Budynek zabytkowy - gminna ewidencja zabytków. Miejsce parkingowe.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł104 m² 6 250 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1990

Bezczynszowe mieszkanie z możliwością podziału na 2 niezależne lokale Na sprzedaż oferuję wyjątkową nieruchomość z ogromnym potencjałem inwestycyjnym. Lokal posiada dwa całkowicie.

Szczegóły ogłoszenia

259 000 zł40,29 m² 6 428,39 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 40 m2, zlokalizowane w zabytkowej kamienicy w centrum miasta. Lokal składa się z dwóch odrębnych pokoi, kuchni oraz dużej łazienki. Wymieniona.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

367 848 zł47,16 m² 7 800 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł59,30 m² 5 885,33 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Bezpośrednio od właściciela brak prowizji! Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 59,3 m , położone przy ul. Sienkiewicza 17 w Żyrardowie. Lokal znajduje się na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

6 000 zł118 m² 50,85 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do wynajęcia wyjątkowego, klimatycznego loftu z antresolą w sercu miasta Żyrardowa. Dwupoziomowy loft został zaprojektowany z myślą o estetyce i codziennym komforcie.

Szczegóły ogłoszenia

319 000 zł33 m² 9 667 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

tel.   . Jesteś w trakcie poszukiwań wygodnego, cichego jednopokojowego mieszkania w doskonałej lokalizacji? Dodatkowym atutem miałaby być niedaleka.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 zł29,70 m² 80,81 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Numer oferty w biurze 91-46 Mieszkanie w wysokim standardzie, wyposażone w meble i sprzęt agd! Oferta dla osób ze stałym zatrudnieniem! Polecam do wynajęcia słoneczne mieszkanie typu.

Szczegóły ogłoszenia

635 000 zł53 m² 11 981 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

tel.   . Stoisz przed trudną decyzją, jaką jest kupno mieszkania? Chciałbyś wprowadzić się do swojego nowego "M" bez tracenia czasu na remonty.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł128,85 m² 8 925,11 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1915

Polecam do sprzedania nowoczesny, przestrzenny loft w centrum Żyrardowa o powierzchni 129 mkw położony na drugim piętrze w pofabrycznym budynku zakładów lniarskich z XIX wieku. Cały.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

558 422 zł58,12 m² 9 608,09 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Inwestycja Dekerta 9 - Doskonała Okazja Inwestycyjna! *** 0% prowizji od kupującego *** W Żyrardowie - pięknym mieście pełnym historii - do zaoferowania mam 2 pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

267 000 zł38,71 m² 6 897,44 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Do sprzedaży lokal mieszkalny o powierzchni 38,71 m2. Nieruchomość zlokalizowana na pierwszy piętrze w kamienicy położonej w centrum miasta, 200 m od stacji pkp. Możliwość zakupu.

Szczegóły ogłoszenia

329 999 zł42 m² 7 857,12 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Dzień dobry, sprzedam bezpośrednio mieszkanie własnościowe w Żyrardowie przy ul. Józefa Hallera (dawna Karola Doczkala). Możliwość zakupu.

Szczegóły ogłoszenia

319 000 zł33 m² 9 666,67 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Mamy zaszczyt zaprezentować Państwu wyjątkowe mieszkanie na wysokim parterze, usytuowane na urokliwym osiedlu Kościuszki w Żyrardowie. To jasne i przytulne mieszkanie z miejskim.

Szczegóły ogłoszenia

459 000 zł76,50 m² 6 000 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1906

Numer oferty w biurze 6960 Polecamy do sprzedaży trzypokojowe mieszkanie z balkonem o powierzchni 76,5m2, znajdujące się na pierwszym piętrze w dwupiętrowej kamienicy na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

402 318 zł43,26 m² 9 300 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Nowe mieszkania w samym Centrum miasta! Oferujemy unikalną okazję zamieszkania w prestiżowym budynku który powstaje w samym sercu Żyrardowa, przy ulicy Narutowicza. To pięciokondygnacyjny.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

Rynek pierwotny

460 000 zł41,80 m² 11 004,78 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

: tym razem oferujemy mieszkania w najlepszej lokalizacji miasta przy ul. Danuty Siedzikówny 'inki" w centrum miasta obok stacji pkp. :Termin rozpoczęcia kwiecień 2026 roku, a termin.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

340 000 zł27 m² 12 592,59 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2027

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

432 000 zł37,60 m² 11 489,36 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

: tym razem oferujemy mieszkania w najlepszej lokalizacji miasta przy ul. Danuty Sędzikówny 'inki" w centrum miasta obok stacji pkp. :Termin rozpoczęcia kwiecień 2026 roku, a termin.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

598 000 zł66,50 m² 8 992,48 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż przestronne i wyjątkowo wysokie mieszkanie (300 cm) o powierzchni 66,62 m , położone w kameralnym, dwupiętrowym budynku, w którym znajduje się zaledwie 5 lokali.

Szczegóły ogłoszenia

5 450 zł61,70 m² 88,33 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem wyjątkowe - stylowe i komfortowe mieszkanie o powierzchni 61,7 m z balkonem, położone na I piętrze prestiżowej kamienicy Willa Dekerta przy ul. Dekerta w Żyrardowie.

Szczegóły ogłoszenia

4 500 zł49,97 m² 90,05 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Jeśli szukasz komfortowego, nowoczesnego mieszkania w doskonałej lokalizacji ta oferta jest dla Ciebie. Na wynajem w pełni wyposażone, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 49,97 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

349 000 zł64 m² 5 453,13 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie z potencjałem inwestycyjnym Centrum Żyrardowa | 64 m | Parter Cena: do negocjacji Lokalizacja: ul. Limanowskiego / Mały Rynek, żyrardów Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

444 000 zł45 m² 9 866,67 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

RS Real Estate przedstawia nową inwestycję w sercu historycznego Żyrardowa. Tylko 30 minut pociągiem z Warszawy, 40 minut do Łodzi ( 200 m od dworca ). Idealne na inwestycję pod wynajem.

Szczegóły ogłoszenia

595 000 zł66 m² 9 015,15 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Na sprzedaż dwupoziomowe mieszkanie w Żyrardowie - blisko stacji pkp! Mieszkanie o pow. 66 m2, usytuowane na 2 piętrze w bloku z cegły, w centrum miasta. Na pierwszym poziomie.

Szczegóły ogłoszenia

401 665 zł73,03 m² 5 500 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Do sprzedaży dwa mieszkania zlokalizowane na poddaszu zabytkowej kamienicy zlokalizowanej 10 minut od centrum Żyrardowa. Mieszkanie 1 - 59,21 m2 - salon z miejscem na aneks kuchenny, 2 sypialnie,.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł90,76 m² 6 599,82 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1910

Do sprzedaży dwa lokale mieszkalne o łącznej powierzchni 90,76 m2. Nieruchomość zlokalizowana na pierwszy piętrze w kamienicy położonej w centrum miasta, 200 m od stacji pkp.

Szczegóły ogłoszenia

279 000 zł38,27 m² 7 290,31 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Do sprzedaży dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 38,27 m2, zlokalizowane na trzecim piętrze w kamienicy w centrum miasta. Lokal składa się z przestronnego, słonecznego pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

459 000 zł76,50 m² 6 000 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Prezentujemy do sprzedaży mieszkanie w kamienicy na os. Kościuszki w Żyrardowie. Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze dwupiętrowej kamienicy z 1906 roku. Powierzchnia mieszkania wynosi.

Szczegóły ogłoszenia

389 000 zł46,62 m² 8 344,06 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1958

***uwaga*** Oferta objęta programem "kupujący nie płaci prowizji". Oferta ograniczona czasowo. Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie (typ M-3) o powierzchni użytkowej 46,62 mkw, usytuowane na pierwszym.

Szczegóły ogłoszenia

533 076 zł57,32 m² 9 300 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

518 478 zł54,43 m² 9 525,59 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nadzwyczajna okazja! Nieruchomość z olbrzymim potencjałem! Termin oddania do użytkowania IV kwartał 2024 r. (inwestycja realizowana jest z wyprzedzeniem terminu - obecnie ok. 80%). *** 0%.

Szczegóły ogłoszenia

584 133 zł62,81 m² 9 300 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025