dowolna

Mieszkania pod klucz Żyrardów - Ogłoszenia sprzedaży i wynajmu

43 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

43 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Mireckiego

Żyrardów,mazowieckie

249 000 zł32 m² 7 781,25 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Jeżeli szukasz mieszkania gotowego do zamieszkania, które nie będzie wymagało dodatkowych nakładów finansowych to mamy dla Ciebie coś wyjątkowego! Zadbana, umeblowana kawalerka w świetnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Nietrzebki

Żyrardów,mazowieckie

369 000 zł63 m² 5 857,14 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Jeżeli poszukujesz mieszkania gotowego do zamieszkania na osiedlu Wschód w Żyrardowie to mamy dla Ciebie idealną nieruchomość! Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 63 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Żyrardów

Żyrardów,mazowieckie

250 000 zł42 m² 6 009,62 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie bezczynszowe o powierzchni 41,60 m2, znajdujące się na parterze w prywatnej kamienicy na ogrodzonej działce o powierzchni 800 m2. (odrębna własność lokalu, kw).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Żyrardów

Żyrardów,mazowieckie

245 000 zł38 m² 6 447,37 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Sprzedam bezpośrednio czyste i schludne mieszkanie 38 m2 (księga wieczysta) do zamieszkania od zaraz. Lokal zlokalizowany jest na 4 piętrze w ocieplonym bloku (rok budowy ok 1975). Plastikowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Parkingowa

Żyrardów,mazowieckie

378 999 zł77 m² 4 935 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż duże, przestronne mieszkanie z osobną kuchnią i jadalnia. Mieszkanie posiada 3 pokoje, kuchnię, jadalnie, łazienkę, wc, oraz przedpokój z korytarzem. W salonie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Chabrowa

Żyrardów,mazowieckie

420 000 zł51 m² 8 235 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Do sprzedania mieszkanie 51m2 w Żyrardowie z wyjściem na niewielki ogródek w nowym budownictwie. Mieszkanie przystosowane dla osób poruszających się na wózku inwalidzkim - brak progów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Pałaca

Żyrardów,mazowieckie

449 000 zł83 m² 5 410 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Wyjątkowe, nietuzinkowe, przestronne mieszkanie o powierzchni 83 m2 w Żyrardowie na osiedlu Wschód! Mieszkanie składa się z czterech pokoi, kuchni, łazienki oraz przedpokoju. Wszystko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Żyrardów

Żyrardów,mazowieckie

229 924 zł27 m² 8 370 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Zapraszamy do zapoznania się z nową inwestycją deweloperską w Żyrardowie w samym centrum miasta - to miejsce, gdzie każdy znajdzie dla siebie odpowiedni lokal. Na sprzedaż lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Żyrardów,mazowieckie

570 000 zł62 m² 9 194 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Luksusowe mieszkanie w nowoczesnym bloku w sercu Żyrardowa! Mieszkanie o powierzchni 62 m2 znajdujące się na parterze w nowym bloku w okolicach parku w Żyrardowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Chabrowa

Żyrardów,mazowieckie

330 000 zł44 m² 7 432 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Mieszkanie w stanie developerskim o powierzchni 44,4 m2! Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w nowym bloku na terenie osiedla zamkniętego przy ul. Chabrowej. Blok z windą. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Okrzei

Centrum,Żyrardów

2 200 zł54 m² 40,74 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowy budynek w ścisłym centrum miasta, 5 minut do stacji pkp. W bezpośrednim sąsiedztwie wszystkie niezbędne usługi i udogodnienia. Lokal w pełni wyposażony, gotowy do zamieszkania

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. 11 Listopada

Batorego,Żyrardów

405 000 zł60 m² 6 806,72 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1986

Mieszkanie typu M-3 z balkonem o powierzchni 59,5 m2 zlokalizowane w bloku, na 1 piętrze. Rok budowy bloku 1986. Mieszkanie obustronne, środkowe, umeblowane, w bardzo dobrym stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Skrowaczewskiego

Teklin,Żyrardów

365 000 zł64 m² 5 703,13 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Zadbane 64m , dobra lokalizacja, gotowe do zamieszkania Na sprzedaż umeblowane i wyposażone w sprzęt, gotowe do wprowadzenia mieszkanie o powierzchni 64m. Trzy przestronne pokoje, kuchnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Żyrardów,mazowieckie

420 000 zł57 m² 7 368 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1998

Jeżeli szukasz mieszkania w centrum miasta w nowszym budownictwie to mamy coś dla Ciebie! Sprzedam mieszkanie w centrum Żyrardowa o powierzchni 57m2. Do sprzedania mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Nowy Świat

Centrum,Żyrardów

575 000 zł67 m² 8 582,09 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Witam, oferta okazyjna! sprzedam pięknie wykończony apartament o powierzchni 67m2 + 14 m2 piwnica zlokalizowana na poziomie -1 obok windy, jest to jedna taka piwnica w bloku. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Żyrardów

Żyrardów,mazowieckie

339 000 zł63 m² 5 381 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

Trzypokojowe mieszkanie 3pokojowe z osobną kuchnią, dwustronne (wschód-zachód) z przestronnymi pokojami. Mieszkanie jest bardzo wygodne i jasne. * liczba pokoi - 3 * Rok budowy -1981 *.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Hiellego

Centrum,Żyrardów

2 100 zł54 m² 38,89 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Apartament Loft w zabytkowej dzielnicy Żyrardowa w inwestycji Lofty De Girarda Nowoczesny loft, o powierzchni łącznej wraz z antresolą 54 m2, znajdujący się na piątym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Pałaca

Wschód,Żyrardów

449 000 zł83 m² 5 410 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Wyjątkowe, nietuzinkowe, przestronne mieszkanie o powierzchni 83 m2 w Żyrardowie na osiedlu Wschód. Mieszkanie składa się z czterech pokoi, kuchni, łazienki oraz przedpokoju. Wszystko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Okrzei

Żyrardów,mazowieckie

299 999 zł34 m² 8 771,90 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Do wprowadzenia od zaraz - centrum Żyrardowa. . Prezentuje Państwu atrakcyjne mieszkanie na sprzedaż w sercu Żyrardowa. Urokliwa kamienica po generalnym remoncie. Informacje o mieszkaniu :.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Żyrardów

Wschód,Żyrardów

374 000 zł63 m² 5 937 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Mam przyjemność zaprezentować Państwu piękne, trzy pokojowe mieszkanie na sprzedaż w Żyrardowie. Mieszkanie będzie idealne dla wszystkich, którzy cenią sobie komfort i przestrzeń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Żyrardów

Żyrardów,mazowieckie

520 000 zł82 m² 6 341 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Sprzedam mieszkanie w apartamentowcu 82m2 na trzecim piętrze 2 sypialnie salon z aneksem kuchennym dwiema łazienkami dużym tarasem w Żyrardowie Mieszkanie w pełni wykończone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Żyrardów,mazowieckie

360 000 zł52 m² 6 923 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Mieszkanie o powierzchni 52m2 w Żyrardowie. Mieszkanie składa się: -dwóch pokoi - salonu i sypialni, -oddzielnej widnej kuchni , -łazienki z prysznicem i wc. Dodatkowo duży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wittenberga

Żyrardów,mazowieckie

206 000 zł36 m² 5 644 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1964

Mieszkanie sprzedane! tylko U nas! oferta na wyłączność! "avenda" Nieruchomości w Żyrardowie tel., zaprasza Państwa do zapoznania się z naszą nową ofertą sprzedaży mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Hiellego

Centrum,Żyrardów

1 950 zł52 m² 37,50 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Apartament Loft w zabytkowej dzielnicy Żyrardowa w inwestycji Lofty De Girarda lokal będzie dostępny od 01.03.2022 - ale jest możliwość obejrzenia wcześniej. Nowoczesny loft,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Skrowaczewskiego

Żyrardów,mazowieckie

399 000 zł67 m² 5 920 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Widne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 67,40 m2 na osiedlu Wschód w Żyrardowie. Mieszkanie po generalnym remoncie wraz z wymianą instalacji, drzwi i futryn. Wszystko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Loft dwupoziomowy Żyrardów

Żyrardów,mazowieckie

3 000 zł109 m² 28 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia loft o łącznej powierzchni 109m2 (w tym 35-metrowa antresola) w prestiżowej inwestycji Lofty de Girarda. Mieszkanie dopiero co wykończone, częściowo umeblowane. Loft usytuowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Loft dwupoziomowy Żyrardów

Żyrardów,mazowieckie

2 500 zł78 m² 32 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia loft o łącznej powierzchni 78m2 (w tym 25-metrowa antresola) w prestiżowej inwestycji Lofty de Girarda. Mieszkanie dopiero co wykończone, częściowo umeblowane. Loft usytuowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Żyrardów,mazowieckie

420 000 zł120 m² 3 500 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1935

Kamienica w centrum Żyrardowa w skład której wchodzą dwa oddzielne mieszkania na 2 piętrach z osobnymi wejściami. Na pierwszym poziomie znajduje się: ganek, kuchnia (12m2), pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Żyrardów,mazowieckie

410 000 zł66 m² 6 175 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

Wyjątkowe, przestronne mieszkanie o powierzchni 66,40 m2 w Żyrardowie na osiedlu Wschód. Mieszkanie składa się z trzech pokoi, kuchni, łazienki oraz przedpokoju. Wszystko wykończone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka Żyrardów

Żyrardów,mazowieckie

108 000 zł19 m² 5 684 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1900

Mieszkanie w centrum miasta Żyrardowa gotowe do zamieszkania od zaraz. Niewielkie mieszkanie w bez czynszowej kamienic. Lokal po remoncie gotowy do zamieszkania. W mieszkaniu pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Żyrardów

Wschód,Żyrardów

310 000 zł49 m² 6 327 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Mieszkanie o powierzchni 49 m2 na osiedlu wschód w Żyrardowie! pierwsze piętro! Mieszkanie składa się z dwóch pokoi, kuchni, łazienki oraz przedpokoju. Generalny remont był w 2017.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Żyrardów

Żyrardów,mazowieckie

199 000 zł34 m² 5 853 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1974

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 34 m.w Żyrardowie Mieszkanie jest bardzo wygodne i jasne, dwustronne, znajduje się na 3piętrze * Rok budowy -1975 * Własność spółdzielcze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Chabrowa

Żyrardów,mazowieckie

399 990 zł72 m² 5 544,64 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Ustawne 4-pokojowe mieszkanie w zrealizowanej inwestycji przy ul. Chabrowej. - salon z aneksem kuchennym (dzięki dużej ilości okien oraz przestrzeni przed nimi możemy się cieszyć się dużą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Żyrardów

Żyrardów,mazowieckie

350 zł120 m² 2,92 zł/m²

 

Piętro:suterena

 

Liczba pokoi:-

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowe kwatery pracownicze oraz mieszkania tel  

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Żyrardów

Żyrardów,mazowieckie

325 000 zł60 m² 5 471 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Mieszkanie znajduje się w Skierniewicach na osiedlu Widok w 2 letnim bloku, na pierwszym piętrze. Blok jest ogrodzony, z własnym parkingiem i placem zabaw dla maluchów. Mieszkanie ma 2.

Szczegóły ogłoszenia