dowolna

Mieszkania w starym budownictwie Żyrardów - Oferty sprzedaży i najmu

68 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

68 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Pałaca

Żyrardów,mazowieckie

449 000 zł83 m² 5 410 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Nietuzinkowe mieszkanie o powierzchni 83 m2 w Żyrardowie na osiedlu Wschód! Mieszkanie składa się z czterech pokoi, kuchni, łazienki oraz przedpokoju. Wszystko wykończone stylowo,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Loft dwupoziomowy Żyrardów

Żyrardów,mazowieckie

2 300 zł52 m² 44 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Apartament Loft w zabytkowej dzielnicy Żyrardowa w inwestycji Lofty De Girarda Nowoczesny loft, o powierzchni łącznej wraz z antresolą 52 m2, znajdujący się na czwartym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Żyrardów,mazowieckie

309 000 zł46 m² 6 717 zł/m²

 

Piętro:7/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Do sprzedaży 2 pokojowe mieszkanie w Żyrardowie Stan prawny : Własność z kw Mieszkanie w bardzo dobrym stanie, gotowe do zamieszkania Budynek z lat 80 z windą Powierzchnia 46 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Żyrardów,mazowieckie

80 000 zł40 m² 1 975,31 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1890

Poddasze O pow. 40,5 M2 do adoptacji na mieszkanie. Nieruchomość do całkowitego remontu i adaptacji przez nowego właściciela. Projekt poddasza na życzenie klienta zostanie opłacony przez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nietrzebki

Teklin,Żyrardów

335 000 zł49 m² 6 795 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1987

Oferta zarezerwowana! avenda Nieruchomości w Żyrardowie, tel., Oferuje Państwu do sprzedaży: mieszkanie 2-pokojowe o pow. 49,30 m2, zlokalizowane w Żyrardowie przy ulicy Marii Nietrzebki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Żyrardów

Centrum,Żyrardów

269 000 zł69 m² 3 899,68 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1910

Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni blisko 70 m2, zlokalizowany w kamienicy w ścisłym centrum miasta, 200 m od stacji pkp. Mieszkanie znajduje się na drugim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Żyrardów

Wschód,Żyrardów

435 000 zł63 m² 6 904,76 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Posiadamy na sprzedaż piękne, po generalnym remoncie mieszkanie w Żyrardowie. Nieruchomość o powierzchni 63 m . Mieszkanie 3 pokojowe, w skład jego wchodzi: - sypialnia - salon -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Żyrardów

Żyrardów,mazowieckie

357 000 zł66 m² 5 376,51 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1988

Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe w Żyrardowie o powierzchni 66,4m2 na os. Wschód. Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze w bloku z lat 80-tych w zielonej części osiedla. Składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Żyrardów

Żyrardów,mazowieckie

287 000 zł38 m² 7 598,62 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni blisko 38 m2, zlokalizowane na pierwszym piętrze w bloku na osiedlu Żeromskiego. Lokal składa się z przestronnego salonu z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Legionów Polskich

Żeromskiego,Żyrardów

209 000 zł37 m² 5 618,28 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 37,20 m2, zlokalizowane na trzecim piętrze w bloku na osiedlu Żeromskiego. Lokal składa się z salonu, widnej kuchni, sypialni, łazienki oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Okrzei

Żyrardów,mazowieckie

280 000 zł34 m² 8 187 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1962

Jesteś na etapie poszukiwań mieszkania w Żyrardowie? Chciałbyś zamieszkać w bardzo dobrej lokalizacji? Mamy coś specjalnie dla Ciebie. Mieszkanie przy deptaku w Żyrardowie! Doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Spółdzielcza

Żyrardów,mazowieckie

365 000 zł64 m² 5 691 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1988

Do sprzedania gotowe do wprowadzenia mieszkanie o łącznej powierzchni 64,14m2 na osiedlu Wschód w Żyrardowie. Mieszkanie znajduje się na 3 pietrze w czteropiętrowym bloku w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Żyrardów

Wschód,Żyrardów

335 000 zł63 m² 5 317,46 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Twoje własne M-4! Idealne mieszkanie dla rodzin z dziećmi ze względu na swoją lokalizację. Do sprzedania Funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie w doskonałej lokalizacji w Żyrardowie na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Żyrardów

Żyrardów,mazowieckie

450 000 zł102 m² 4 411,76 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1978

Bez czynszowe mieszkanie dla dwóch rodzin o powierzchni 102 m2 w Żyrardowie! Mieszkanie o powierzchni 102 m2, składającą się dwóch lokali, posiadających osobne wejścia. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Żyrardów,mazowieckie

339 000 zł63 m² 5 380,95 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż przestronne, 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 63 m2, zlokalizowane w jednym z bloków na os. Wschód. Lokal składa się z dużego salonu z wyjściem na duży balkon,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Żyrardów

Żyrardów,mazowieckie

429 000 zł63 m² 6 809,52 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Jesteś na etapie poszukiwań mieszkania w Żyrardowie ? Chciałbyś zamieszkać w bardzo dobrej lokalizacji ? Na cichym i spokojnym osiedlu? Mamy coś specjalnie dla Ciebie. Wyjątkowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Spółdzielcza

Żyrardów,mazowieckie

365 000 zł64 m² 5 691 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Sprzedam przytulne mieszkanie o łącznej powierzchni 64,14m2. w Żyrardowie ul. Spółdzielcza 3 piętro w 4piętrowym bloku Świetna lokalizacja kilkanaście minut do centrum. W okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Żyrardów

Kościuszki,Żyrardów

335 000 zł53 m² 6 285,18 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie w znakomitej lokalizacji.Wpobliżu sklepy,punkty usługowe ,pkp,przedszkola,szkoły ,basen,hala sportowa,kino.Cena do małej negocjacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Żyrardów,mazowieckie

175 000 zł37 m² 4 673 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1890

Jesteś osobą, która lubi klimat czerwonej cegły ? Jeżeli tak to mamy dla Ciebie ofertę. Mieszkanie w ponad stuletniej, zadbanej kamienicy w centrum Żyrardowa. Mieszkanie ma powierzchnię.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pałaca

Żyrardów,mazowieckie

349 000 zł63 m² 5 539,68 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Funkcjonalne, trzypokojowe, słoneczne mieszkanie o powierzchni ok. 63 m2, znajdujące się na czwartym piętrze w cztero piętrowym bloku na Osiedlu Wschód w Żyrardowie. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Żyrardów

Wschód,Żyrardów

439 000 zł63 m² 6 968,25 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Wyjątkowe, przestronne mieszkanie o powierzchni 63 m2 w Żyrardowie na osiedlu Wschód! Parter! Mieszkanie składa się z trzech pokoi, kuchni, łazienki oraz przedpokoju. Mieszkanie po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mireckiego

Żyrardów,mazowieckie

270 000 zł42 m² 6 352,94 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż 2 pokojowe z oddzielną kuchnia i balkonem mieszkanie zlokalizowane w podwarszawskiej miejscowości Żyrardów przy ulicy Józefa Mireckiego 103. W mieszkaniu została.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kościuszki

Żyrardów,mazowieckie

249 000 zł38 m² 6 552,63 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Witam. Oferuję na sprzedaż mieszkanie w cichej okolicy ze spokojnymi sąsiadami. Stan dobry.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Żyrardów

Żyrardów,mazowieckie

265 000 zł36 m² 7 361,11 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Posiadamy na sprzedaż rozkładowe mieszkanie o powierzchni 36 m . Mieszkanie idealna na inwestycje lub dla rodziny. Nieruchomość znajduje się na 2 piętrze w budynku 4 piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Żyrardów

Żyrardów,mazowieckie

240 000 zł32 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1920

Nowoczesna, przestronna i bardzo słoneczna kawalerka po kapitalnym remoncie! Mieszkanie gotowe do wprowadzenia! Rozkład: - pokój o powierzchni ok. 23 m2 ściany - gładź, podłoga - parkiet.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Żyrardów

Żyrardów,mazowieckie

299 000 zł49 m² 6 064,91 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Do sprzedania mieszkanie o powierzchni 49,3 m2, położone na osiedlu Wschód w Żyrardowie. Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze w czteropiętrowym bloku. Do lokalu przynależy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Żyrardów

Żyrardów,mazowieckie

310 000 zł48 m² 6 458,33 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Witam Sprzedam mieszkanie własnościowe w Żyrardowie na osiedlu koło Garbarni Powierzchnia to 48m2, dwa pokoje, kuchnia, łazienka, balkon ,piwnica dość duża i ewentualny ogródek przed.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Wyszyńskiego

Żyrardów,mazowieckie

255 000 zł37 m² 6 836,46 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Urokliwa kamienica w ścisłym centrum Żyrardowa Pragnę zaprezentować Państwu urokliwe 2-pokojowe, dwustronne mieszkanie znajdujące się w kamienicy z początku XX wieku w centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Mireckiego

Żyrardów,mazowieckie

249 000 zł32 m² 7 781,25 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Jeżeli szukasz mieszkania gotowego do zamieszkania, które nie będzie wymagało dodatkowych nakładów finansowych to mamy dla Ciebie coś wyjątkowego! Zadbana, umeblowana kawalerka w świetnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Nietrzebki

Żyrardów,mazowieckie

369 000 zł63 m² 5 857,14 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Jeżeli poszukujesz mieszkania gotowego do zamieszkania na osiedlu Wschód w Żyrardowie to mamy dla Ciebie idealną nieruchomość! Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 63 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Żyrardów

Centrum,Żyrardów

260 000 zł42 m² 6 117,65 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Jesteś na etapie poszukiwań mieszkania w Żyrardowie ? Chciałbyś zamieszkać w centrum miasta ? Mamy coś specjalnie dla Ciebie ? Ciche i zadbane mieszkanie o powierzchni 42,5 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sowińskiego

Batorego,Żyrardów

365 400 zł63 m² 5 800 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1983

3 pokoje sprzedaż Żyrardów | Żyrardów 3 pokoje dla rodziny sprzedaż | 3 pokoje pod Warszawą sprzedaż Domus Nova z przyjemnością prezentuje Państwu funkcjonalne, rozkładowe (do każdego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zielińskiej

Żyrardów,mazowieckie

287 000 zł49 m² 5 857,14 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Mieszkanie z wydzieloną i czystą księgą wieczystą. Kuchnia, mały pokój i łazienka odświeżone. Balkon od strony ul Pięknej, kuchnia od strony Dino. Do mieszkania przynależy piwnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Żyrardów

Żeromskiego,Żyrardów

235 000 zł44 m² 5 307 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1962

Oferta zarezerwowana! oferta na wyłączność! avenda Nieruchomości w Żyrardowie, tel., oferuje Państwu do sprzedaży: mieszkanie 2-pokojowe o pow. 44,28 m2 zlokalizowane w Żyrardowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Żyrardów

Żyrardów,mazowieckie

245 000 zł38 m² 6 447,37 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Sprzedam bezpośrednio czyste i schludne mieszkanie 38 m2 (księga wieczysta) do zamieszkania od zaraz. Lokal zlokalizowany jest na 4 piętrze w ocieplonym bloku (rok budowy ok 1975). Plastikowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wittenberga

Żeromskiego,Żyrardów

1 300 zł34 m² 38 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:nie

Tylko U nas oferta na wyłączność, wynajmu kawalerki w Żyrardowie dla osób legitymujących się stałym zatrudnieniem, nieposiadających zwierząt. Avenda Nieruchomości w Żyrardowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Parkingowa

Żyrardów,mazowieckie

378 999 zł77 m² 4 935 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż duże, przestronne mieszkanie z osobną kuchnią i jadalnia. Mieszkanie posiada 3 pokoje, kuchnię, jadalnie, łazienkę, wc, oraz przedpokój z korytarzem. W salonie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Żyrardów,mazowieckie

299 000 zł42 m² 7 035 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Żyrardów

Centrum,Żyrardów

91 000 zł40 m² 2 247 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1890

Poddasze O pow. 40,5 M2 do adoptacji na mieszkanie. Nieruchomość do całkowitego remontu i adaptacji przez nowego właściciela. Lokalizacja w centrum miasta w zadbanej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Żyrardów,mazowieckie

316 000 zł49 m² 6 410 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Mireckiego

Żyrardów,mazowieckie

438 000 zł65 m² 6 738 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Nietuzinkowe mieszkanie o powierzchni 65 m2 w Żyrardowie! Samo centrum miasta! Doskonała lokalizacja! Rozkład mieszkania: - duży salon z aneksem kuchennym (możliwość wygospodarowania 3.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij