dowolna

Mieszkania w starym budownictwie Żyrardów - Oferty sprzedaży i najmu

69 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

69 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

379 000 zł46 m² 8 239,13 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1923

Prezentujemy 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 46 metrów kwadratowych, zlokalizowane przy ulicy Polskiej Organizacji Wojskowej (centrum , Żyrardów). Jest to idealna nieruchomość dla pary lub.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł66,40 m² 8 283 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Szukasz mieszkania w cichej spokojnej okolicy w otoczeniu zieleni ta oferta jest skierowana właśnie do ciebie. Oferuję Państwu do sprzedania trzypokojowe mieszkanie usytuowane na pierwszym.

Szczegóły ogłoszenia

278 500 zł38,27 m² 7 277,24 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Do sprzedaży dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 38,27 m2, zlokalizowane na trzecim piętrze w kamienicy w centrum miasta. Budynek zabytkowy - gminna ewidencja zabytków. Miejsce parkingowe.

Szczegóły ogłoszenia

195 000 zł29 m² 6 724,14 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1895

Kawalerka w Żyrardowie! Nieduże mieszkanie na osiedlu Żeromskiego w Żyrardowie z ogromnym potencjałem. Mieszkanie znajduje się na parterze w kamienicy z czerwonej cegły.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

459 000 zł59,50 m² 7 714,29 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1988

Polecam do sprzedania w Żyrardowie na os. Wschód lokal mieszkalny typu M-3 o powierzchni użytkowej 59,50 mkw położony na 1 piętrze w bloku mieszkalnym, wielorodzinnym, czteropiętrowym,.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł104 m² 6 250 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1990

Bezczynszowe mieszkanie z możliwością podziału na 2 niezależne lokale Na sprzedaż oferuję wyjątkową nieruchomość z ogromnym potencjałem inwestycyjnym. Lokal posiada dwa całkowicie.

Szczegóły ogłoszenia

259 000 zł40,29 m² 6 428,39 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 40 m2, zlokalizowane w zabytkowej kamienicy w centrum miasta. Lokal składa się z dwóch odrębnych pokoi, kuchni oraz dużej łazienki. Wymieniona.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł59 m² 7 627,12 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1983

Nieruchomość: mieszkanie 2-pokojowe z balkonem, usytuowane na 1. piętrze. Funkcjonalny układ pomieszczeń zapewnia komfort codziennego użytkowania oraz możliwość własnej aranżacji przestrzeni.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

540 000 zł62,90 m² 8 585,06 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Pragniemy zaprezentować Państwu atrakcyjne, spółdzielcze własnościowe mieszkanie z księgą wieczystą o powierzchni 62,9 m , położone na 4. piętrze 10-piętrowego bloku z windą.

Szczegóły ogłoszenia

579 000 zł59,50 m² 9 731,09 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż wyjątkowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 59,5 m , położone w zielonej i spokojnej części Żyrardowa. Lokal przeszedł generalny, solidny remont wykonany przez.

Szczegóły ogłoszenia

430 000 zł37 m² 11 622 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

tel.   . Chciałbyś zamieszkać w nowocześnie zaaranżowanym, przytulnym mieszkaniu na spokojnym, zielonym osiedlu w Żyrardowie? Dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

469 000 zł40 m² 11 725 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe, położone na 1. piętrze w 4-piętrowym bloku. Lokal jest dwustronny, co zapewnia dobre doświetlenie przez cały dzień. Rozkład mieszkania: -2 ustawne.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł30 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Polecam do wynajęcia jednopokojowe mieszkanie typu M-2 o powierzchni 29,70 mkw, położone na 2 piętrze w bloku spółdzielczym, wielorodzinnym na os. Kościuszki. Mieszkanie z balkonem,.

Szczegóły ogłoszenia

319 000 zł33 m² 9 667 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

tel.   . Jesteś w trakcie poszukiwań wygodnego, cichego jednopokojowego mieszkania w doskonałej lokalizacji? Dodatkowym atutem miałaby być niedaleka.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe

Żyrardów,mazowieckie

599 000 zł69 m² 8 681,16 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

3-pokojowe mieszkanie 69 m gotowe do wprowadzenia. Oferujemy na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 69 m , położone na ostatnim, 4. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

510 000 zł59 m² 8 644 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

tel.   . Poszukujesz trzypokojowego mieszkania z fajnym układem pomieszczeń i dużym balkonem w bloku z cegły? Dobrze trafiłeś! Ta oferta.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł45,50 m² 7 670,33 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1963

Mieszkanie z potencjałem- os. Żeromskiego. Mieszkanie o powierzchni 45,5 m2 położone na 4 piętrze w ocieplonym bloku z lat 60. Lokal dwustronny, środkowy -ciepły, suchy.

Szczegóły ogłoszenia

439 000 zł49 m² 8 959,18 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Numer oferty w biurze 91-162 Oferuję do sprzedaży przestronne mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 49 m2 z loggią, położone na 4 piętrze w bloku 10 piętrowym w Żyrardowie na.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe Żyrardów

Żyrardów,mazowieckie

459 000 zł75 m² 6 120 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1906

Nieruchomość Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 75 m2 położone na pierwszym piętrze w klimatycznej kamienicy z 1906 roku Budynek posiada charakter zabytkowy co nadaje nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe Żyrardów

Żyrardów,mazowieckie

488 000 zł63 m² 7 746,03 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1983

Przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 62,3 m , położone na parterze na wschodzie w Żyrardowie. Nieruchomość idealna zarówno do zamieszkania, jak i jako inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

389 000 zł46,62 m² 8 344,06 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1958

***uwaga*** Oferta objęta programem "kupujący nie płaci prowizji". Oferta ograniczona czasowo. Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie (typ M-3) o powierzchni użytkowej 46,62 mkw, usytuowane na pierwszym.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

355 000 zł47,24 m² 7 515 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1969

Oferta na wyłączność tylko U nas! avenda Nieruchomości w Żyrardowie tel.   , zaprasza Państwa do zapoznania się z naszą nową ofertą sprzedaży mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie umeblowane Żyrardów

Żyrardów,mazowieckie

2 500 zł47 m² 53 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

tel.   . - najem okazjonalny - Szukasz nowoczesnego, trzypokojowego mieszkania w bloku niedaleko centrum miasta? Dobrze trafiłeś! Agencja.

Szczegóły ogłoszenia

430 000 zł38,70 m² 11 111,11 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Numer oferty w biurze 6995 Mieszkanie po generalnym remoncie! Polecamy do sprzedania dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 38,70m2, znajdujące się na parterze w bloku czteropiętrowym na.

Szczegóły ogłoszenia

635 000 zł53 m² 11 981 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

tel.   . Stoisz przed trudną decyzją, jaką jest kupno mieszkania? Chciałbyś wprowadzić się do swojego nowego "M" bez tracenia czasu na remonty.

Szczegóły ogłoszenia

1 700 zł30 m² 56,67 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia kawalerka o powierzchni 30m2 zlokalizowana na os. Żeromskiego w Żyrardowie. Mieszkanie Lokal z oddzielną kuchnią usytuowany na I/IV p. bloku. Mieszkanie jest umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

319 000 zł33 m² 9 667 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł128,85 m² 8 925,11 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1915

Polecam do sprzedania nowoczesny, przestrzenny loft w centrum Żyrardowa o powierzchni 129 mkw położony na drugim piętrze w pofabrycznym budynku zakładów lniarskich z XIX wieku. Cały.

Szczegóły ogłoszenia

615 000 zł69 m² 8 913,04 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Zapraszam do zakupu. Przestronne, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 69 m2 w Żyrardowie. Rozkład pomieszczeń: - trzy pokoje - duża kuchnia - przedpokój - łazienka - osobne wc Mieszkanie na.

Szczegóły ogłoszenia

469 000 zł58,60 m² 8 003,41 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

Polecam do sprzedania w Żyrardowie na osiedlu Batorego, dwupokojowe mieszkanie z loggią o pow. 58,60 mkw położone na drugim piętrze w budynku spółdzielczym 4 piętrowym, budowanym.

Szczegóły ogłoszenia

282 000 zł37,17 m² 7 587 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1964

Oferta na wyłączność! tylko U nas! avenda Nieruchomości w Żyrardowie tel.   , www. poleca do sprzedaży mieszkanie: 2-pokojowe, bez balkonu o pow. 37,17 m2.

Szczegóły ogłoszenia

580 000 zł59,50 m² 9 747,90 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Oferujemy Państwu wyjątkowy lokal mieszkalny po generalnym remoncie, przeprowadzonym z najwyższą starannością przez profesjonalną firmę budowlaną. W trakcie prac całkowicie zmieniono.

Szczegóły ogłoszenia

267 000 zł38,71 m² 6 897,44 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Do sprzedaży lokal mieszkalny o powierzchni 38,71 m2. Nieruchomość zlokalizowana na pierwszy piętrze w kamienicy położonej w centrum miasta, 200 m od stacji pkp. Możliwość zakupu.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł58,60 m² 7 679,18 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1989

Zapraszamy do zapoznania się z atrakcyjną ofertą sprzedaży komfortowego mieszkania na osiedlu Wschód! Nieruchomość o powierzchni 58,6 m wyróżnia się funkcjonalnym rozkładem.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł47 m² 53,19 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Polecamy do wynajęcia M-4 o powierzchni użytkowej 47 mkw położone na 2 piętrze w bloku spółdzielczym w Żyrardowie na os. Żeromskiego. Lokal składa się z trzech pokoi, kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

319 000 zł33 m² 9 666,67 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Mamy zaszczyt zaprezentować Państwu wyjątkowe mieszkanie na wysokim parterze, usytuowane na urokliwym osiedlu Kościuszki w Żyrardowie. To jasne i przytulne mieszkanie z miejskim.

Szczegóły ogłoszenia

348 000 zł45,50 m² 7 648,35 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1964

Zapraszam do zakupu. Spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu. Mieszkanie środkowe o powierzchni 45,5 m2 na Osiedlu Żeromskiego w Żyrardowie. Składa się z dwóch pokoi (w salonie.

Szczegóły ogłoszenia

459 000 zł76,50 m² 6 000 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1906

Numer oferty w biurze 6960 Polecamy do sprzedaży trzypokojowe mieszkanie z balkonem o powierzchni 76,5m2, znajdujące się na pierwszym piętrze w dwupiętrowej kamienicy na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

479 000 zł59,50 m² 8 050,42 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1988

Numer oferty w biurze 6701 Polecamy do sprzedania mieszkanie dwupokojowe z loggią o powierzchni 59,50m2, znajdujące się na pierwszym piętrze w bloku czteropiętrowym na os. Wschód.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe

Żyrardów,mazowieckie

480 000 zł59 m² 8 135,59 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1987

Na sprzedaż przestronne mieszkanie 59,5 m Żyrardów, ul. Marii Nietrzebki Oferuję na sprzedaż ustawne i dobrze doświetlone mieszkanie, położone na parterze w spokojnej, zielonej części.

Szczegóły ogłoszenia

469 000 zł46,70 m² 10 042,83 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Na sprzedaż 2-pokojowe, dwustronne mieszkanie położone na 2. piętrze w kameralnym, 3-piętrowym bloku. Lokal jest w trakcie remontu, co daje wyjątkową okazję, by stworzyć przestrzeń.