dowolna

Mieszkania w starym budownictwie Żyrardów - Oferty sprzedaży i najmu

69 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

69 ogłoszeń

325 655 zł59,21 m² 5 500 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Do sprzedaży dwa mieszkania zlokalizowane na poddaszu zabytkowej kamienicy zlokalizowanej 10 minut od centrum Żyrardowa. Mieszkanie 1 - 59,21 m2 - salon z miejscem na aneks kuchenny, 2 sypialnie,.

Szczegóły ogłoszenia

480 000 zł63 m² 7 619,05 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Zapraszam do zakupu. Spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu z księgą wieczystą. Funkcjonalne, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 63 m2 (czwarte piętro) na spokojnym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

379 000 zł39,20 m² 9 668,37 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1977

Numer oferty w biurze 7000 Polecamy do kupienia umeblowane mieszkanie dwupokojowe z balkonem o powierzchni 39,2m2, znajdujące się na czwartym piętrze w bloku czteropiętrowym na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie z ogródkiem Żyrardów

Żyrardów,mazowieckie

320 000 zł64,27 m² 4 979 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1920

Lokal stanowiący odrębną własność z ułamkowym udziałem w gruncie o łącznej powierzchni wraz z powierzchnią przynależną strychu wynikającą z kw wynosi 64,27 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

330 000 zł34,50 m² 9 565 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

tel.   . Cenisz sobie ciszę, lubisz wygodne wnętrza? Dodatkowym atutem miałby być duży balkon? Jeśli tak, to ta oferta jest dla Ciebie i Twojej rodziny!.

Szczegóły ogłoszenia

370 000 zł36,20 m² 10 220,99 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Polecam do sprzedania w Żyrardowie na osiedlu Batorego dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 36,20 mkw, położone na wysokim parterze 4 piętrowego bloku spółdzielczego. Budynek budowany.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie, ul. Legionów Polskich

Żyrardów,mazowieckie

315 000 zł36 m² 8 750 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Atrakcyjne mieszkanie w Żyrardowie 36 m , 3. piętro, ul. Legionów Polskich Przedstawiamy Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży mieszkania o powierzchni 36 m , znajdującego się na 3.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe

Żyrardów,mazowieckie

599 000 zł69 m² 8 681,16 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Przestrzeń, światło i spokój 69 m2, w których po prostu dobrze się mieszka Szukasz mieszkania, które nie zmusza do kompromisów? Takiego, w którym wszystko ma swoje miejsce,.

Szczegóły ogłoszenia

401 665 zł73,03 m² 5 500 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł90,76 m² 6 599,82 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1910

Do sprzedaży dwa lokale mieszkalne o łącznej powierzchni 90,76 m2. Nieruchomość zlokalizowana na pierwszy piętrze w kamienicy położonej w centrum miasta, 200 m od stacji pkp.

Szczegóły ogłoszenia

279 000 zł38,27 m² 7 290,31 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Do sprzedaży dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 38,27 m2, zlokalizowane na trzecim piętrze w kamienicy w centrum miasta. Lokal składa się z przestronnego, słonecznego pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

485 000 zł48 m² 10 104,17 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Zapraszam do zakupu. Spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu z księgą wieczystą. Funkcjonalne, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 48 m2 na trzecim piętrze czteropiętrowego bloku na.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe

Żyrardów,mazowieckie

580 000 zł60 m² 9 666,67 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie 60 m , Żyrardów, ul. Marii Nietrzebki Przedmiotem oferty jest funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 60 m , usytuowane na I piętrze w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

459 000 zł58,60 m² 7 832,76 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1989

Na sprzedaż przytulne, funkcjonalne mieszkanie położone w spokojnej części Żyrardów przy ul. Parkingowej idealne dla rodziny, pary lub jako inwestycja. Lokal znajduje się na wysokim parterze, co.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł37 m² 8 648,65 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Na sprzedaż funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie o pow. 37 m przy ul. Szarych Szeregów w Żyrardowie. Układ sprawdzi się dla singla/pary oraz pod najem. W 2021 r. wykonano prace:.

Szczegóły ogłoszenia

580 000 zł60 m² 9 666,67 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie po kapitalnym remoncie o powierzchni 60 m , położone na 1. piętrze w Żyrardowie przy ul. Nietrzebki. Lokal gotowy do wprowadzenia, z wyodrębnioną.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie umeblowane Żyrardów

Żyrardów,mazowieckie

3 000 zł48 m² 63 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę mieszkanie 47m2 w ścisłym Centrum Żyrardowa Dwa pokoje, kuchnia, łazienka z wc w pełni wyposażone, po generalnym remoncie. Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze budynku.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł55,96 m² 7 505 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1905

Mieszkanie z kominkiem Do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 55,96m2 położone na parterze budynku wpisanego do rejestru zabytków. Mieszkanie w bardzo dobrym stanie i wykończone.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe Żyrardów

Żyrardów,mazowieckie

459 000 zł76,50 m² 6 000 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1906

tel.   . Stoisz przed trudną decyzją, jaką jest kupno nieruchomości? Chciałbyś zamieszkać w przestronnym mieszkaniu? Nie zwlekaj z decyzją.

Szczegóły ogłoszenia

348 000 zł46 m² 7 565,22 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1963

Na sprzedaż przestronne 2 pokojowe mieszkanie w Żyrardowie, zlokalizowane na 4 piętrze w czteropiętrowym bloku. Mieszkanie posiada świetny rozkład : Korytarz Kuchnia Łazienka Salon.

Szczegóły ogłoszenia

240 000 zł22,50 m² 10 666,67 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1940

Na sprzedaż funkcjonalnie zaprojektowane kawalerki w klimatycznej kamienicy z czerwonej cegły w sercu Żyrardowa. Każde mieszkanie przeszło generalny remont: nowe podłogi, okna, drzwi oraz.

Szczegóły ogłoszenia

647 000 zł55 m² 11 763,64 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1983

Szukasz mieszkania, które łączy nowoczesny standard, spektakularny widok i doskonałą komunikację z Warszawą? To oferta idealna dla Ciebie! Oferujemy na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Loft dwupoziomowy Żyrardów

Żyrardów,mazowieckie

973 000 zł69,76 m² 13 948 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1913

tel.   . Szukasz atrakcyjnego, stylowego mieszkania w Żyrardowie? Jeśli tak - koniecznie zapoznaj się z naszą ofertą. Mieszkanie położone.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł63 m² 8 714,29 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Numer oferty w biurze 6954 Mieszkanie idealne ze względu na lokalizację! Polecamy do sprzedaży trzypokojowe mieszkanie z loggią o powierzchni 63m2, położone na trzecim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

309 000 zł42,96 m² 7 192,74 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1910

Do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 43 m2, zlokalizowane w kamienicy w centrum miasta. Mieszkanie podzielone na dwa większe oraz jeden mniejszy pokój. Możliwość zakupu.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł49 m² 9 163,27 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Numer oferty w biurze 6969 Przytulne mieszkanie z potencjałem! Polecamy do kupienia mieszkanie dwupokojowe z loggią o powierzchni 49m2, znajdujące się na czwartym piętrze w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

319 000 zł33 m² 9 666,67 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

Numer oferty w biurze 6938 Polecamy do sprzedaży ustawną kawalerkę z oddzielną kuchnia o powierzchni 33m2, znajdującą się na wysokim parterze w bloku czteropiętrowym na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł47 m² 9 574,47 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Pilna sprzedaż! Mieszkanie do własnej aranżacji w centrum Żyrardowa! Lokalizacja: centrum Żyrardowa Powierzchnia: 47 m2 Piętro: 3 Układ mieszkania: - dwa przestronne i jasne pokoje - idealne.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Żyrardów

Żyrardów,mazowieckie

355 000 zł37 m² 9 594,59 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Mieszkanie znajduje się na 3 i piętra w bloku który przeszedł malowanie eleweacji w 2025 roku i remont klatek schodowych w 2024 roku. Do mieszkania przynależy piwnica oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Skrowaczewskiego

Teklin,Żyrardów

539 000 zł63 m² 8 569,16 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Na sprzedaż oferujemy komfortowe, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 62,9 m , położone w doskonałej lokalizacji w Żyrardowie przy ul. Skrowaczewskiego. Lokal znajduje się na 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Żyrardów

Centrum,Żyrardów

485 000 zł49 m² 9 827,76 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Gotowe do wprowadzenia mieszkanie o powierzchni prawie 50 m2, zlokalizowane w bloku w centrum Żyrardowa. Mieszkanie składa się z przestronnego salonu z wyjściem na balkon,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Żyrardów

Centrum,Żyrardów

279 000 zł38 m² 7 296,03 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Polskiej Organizacji Wojskowej

Centrum,Żyrardów

379 000 zł46 m² 8 239,13 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1923

Prezentujemy 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 46 metrów kwadratowych, zlokalizowane przy ulicy Polskiej Organizacji Wojskowej (centrum , Żyrardów). Jest to idealna nieruchomość dla pary lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Żyrardów

Teklin,Żyrardów

450 000 zł60 m² 7 563,03 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1988

Numer oferty w biurze 91-2 Polecamy do sprzedania przestronne mieszkanie dwupokojowe typu M-3 z loggią o powierzchni 59,50 m2, znajdujące się na pierwszym piętrze w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Armii Krajowej

Podblich,Żyrardów

1 300 zł50 m² 26 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia od zaraz umeblowane mieszkanie o powierzchni 50 m 2. Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze pięknej kamienicy. Na powierzchnię 50 m2 składają się salon z dużymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Żyrardów

Wschód,Żyrardów

389 000 zł49 m² 7 906,50 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Numer oferty w biurze 91-84 Polecam do sprzedaży przestronne mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 49,20 m2 z dużym balkonem, położone na 6 piętrze w bloku 10 piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szarych Szeregów

Żeromskiego,Żyrardów

348 000 zł46 m² 7 648,35 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1964

Bezpośrednia sprzedaż mieszkania o powierzchni 45,5 m kw znajdującego się na Osiedlu Żeromskiego w Żyrardowie. Usytuowane w centrum osiedla, w poblizu poczta, sklepy, szkoła.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Żyrardów,mazowieckie

485 000 zł48 m² 10 104,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie 2 pokoje + salon z aneksem Żyrardów 96-300, ul. Sikorskiego. Na sprzedaż przestronne mieszkanie po generalnym remoncie, gotowe do wprowadzenia i wykończone w wysokim standardzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Polskiej Organizacji Wojskowej

Centrum,Żyrardów

379 000 zł46 m² 8 239,13 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1923

Prezentujemy 3 -pokojowe mieszkanie o powierzchni 46 metrów kwadratowych, zlokalizowane przy ulicy Polskiej Organizacji Wojskowej ( Centrum , Żyrardów ). Jest to idealna nieruchomość dla pary lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Okrzei

Centrum,Żyrardów

509 000 zł62 m² 8 209,68 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1983

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie 61,36 m - centrum Żyrardowa, ul. Okrzei. Mieszkanie idealne dla rodziny lub pod wynajem. Posiada trzy niezależne pokoje oraz oddzielną kuchnię z oknem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka Żyrardów

Podblich,Żyrardów

255 000 zł21 m² 12 142,90 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1920

Do sprzedaży klimatyczna kawalerka po generalnym remoncie, o powierzchni 24,10 m2 zlokalizowana 5 minut od centrum Żyrardowa. Mieszkanie po kapitalnym remoncie wraz z wymianą wszystkich.