Mieszkanie Żyrardów
Batorego, Żyrardów, mazowieckie
- 510 000 zł
- 63 m²
- 8 095,24 zł/m²
Luiza
Skontaktuj się
Mieszkanie Żyrardów
Batorego, Żyrardów, mazowieckie
zaktualizowane:
18 maja 2026
Mieszkanie Żyrardów
Zaktualizowane: 18 maja 2026
510 000 zł 63 m² 8 095,24 zł/m²
-
3
1983
parking publiczny / na ulicy
do odświeżenia
Zobacz na mapie
Piętro:
-Liczba pokoi:
3Rok budowy:
1983Miejsce parkingowe:
parking publiczny / na ulicyStan mieszkania:
do odświeżeniaSzczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
- Cena: 510 000 zł (8 095,24 zł/m²)
- Rynek: wtórny
- Dostępne: do uzgodnienia
- Forma własności: spółdzielcze własnościowe
- Charakterystyka mieszkania: 63 m², 3 pokoje, 1 łazienka; stan: do odświeżenia
- instalacje: stan dobry; okna: plastikowe
- Budynek: blok mieszkalny; rok budowy: 1983 (blok w starym budownictwie)
- technika budowy: wielka płyta
- Rozkład mieszkania: piętro , dwustronne, jednopoziomowe
- Powierzchnia dodatkowa: balkon, piwnica
- Czynsz: 535 zł
- Wyposażenie: mieszkanie umeblowane
- Kuchnia: oddzielna
- Łazienka: wanna, oddzielne WC
- Media: gaz; ogrzewanie: miejskie
- opomiarowanie wody, opomiarowanie ciepła
- Internet, telewizja kablowa
- Świadectwo charakterystyki energetycznej: nie
- Bezpieczeństwo: drzwi antywłamaniowe
- Miejsce parkingowe: parking publiczny / na ulicy
- Źródło: ogłoszenie prywatne, zaktualizowane: 18.05.2026
Lokalizacja
- Adres: Batorego, Żyrardów, żyrardowski, mazowieckie
- Otoczenie: osiedle bloków mieszkalnych, las
- umiarkowanie cicho
- W pobliżu: przedszkole, szkoła podstawowa, apteka, przychodnia, przystanek autobusowy, dworzec kolejowy, supermarket, park
Opis nieruchomości
Słoneczne 3 pokoje (63 m2) na os. Batorego w Żyrardowie zieleń, bliskość PKP i centrum.
Na sprzedaż środkowe, dwustronne mieszkanie o powierzchni 63 m2, zlokalizowane na os. Batorego w Żyrardowie. To idealna propozycja dla osób szukających balansu między spokojem, a szybkim dojazdem do Warszawy czy Łodzi.
Idealny układ (63 m2): 3 ustawne, niezależne pokoje (największy z balkonem), oddzielna, widna kuchnia, łazienka oraz osobne WC, duży balkon. (...)