dowolna

Mieszkania 2-pokojowe Żyrardów - Sprzedaż, wynajem mieszkań dla par

66 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

66 ogłoszeń

379 000 zł39,20 m² 9 668,37 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1977

Numer oferty w biurze 7000 Polecamy do kupienia umeblowane mieszkanie dwupokojowe z balkonem o powierzchni 39,2m2, znajdujące się na czwartym piętrze w bloku czteropiętrowym na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

459 000 zł58,60 m² 7 832,76 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1989

Na sprzedaż przytulne, funkcjonalne mieszkanie położone w spokojnej części Żyrardów przy ul. Parkingowej idealne dla rodziny, pary lub jako inwestycja. Lokal znajduje się na wysokim parterze, co.

Szczegóły ogłoszenia

439 000 zł49 m² 8 959,18 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Numer oferty w biurze 91-162 Oferuję do sprzedaży przestronne mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 49 m2 z loggią, położone na 4 piętrze w bloku 10 piętrowym w Żyrardowie na.

Szczegóły ogłoszenia

279 000 zł38,27 m² 7 290,31 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Do sprzedaży dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 38,27 m2, zlokalizowane na trzecim piętrze w kamienicy w centrum miasta. Lokal składa się z przestronnego, słonecznego pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Mieszkanie umeblowane Żyrardów

Żyrardów,mazowieckie

3 000 zł48 m² 63 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę mieszkanie 47m2 w ścisłym Centrum Żyrardowa Dwa pokoje, kuchnia, łazienka z wc w pełni wyposażone, po generalnym remoncie. Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze budynku.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł55,96 m² 7 130 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1905

Mieszkanie z kominkiem Do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 55,96m2 położone na parterze budynku wpisanego do rejestru zabytków. Mieszkanie w bardzo dobrym stanie i wykończone.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł59 m² 7 627,12 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1983

Nieruchomość: mieszkanie 2-pokojowe z balkonem, usytuowane na 1. piętrze. Funkcjonalny układ pomieszczeń zapewnia komfort codziennego użytkowania oraz możliwość własnej aranżacji przestrzeni.

Szczegóły ogłoszenia

295 000 zł37,20 m² 7 930,11 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Numer oferty w biurze 91-159 oferta tylko dla klienta gotówkowego! - mieszkanie wymaga remontu. Polecam do sprzedania mieszkanie dwupokojowe typu M-3 bez balkonu o powierzchni 37,20 m2 znajdujące.

Szczegóły ogłoszenia

433 000 zł43,40 m² 9 976,96 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

: tym razem zaprojektowaliśmy kameralny niski blok blisko centrum miasta przy ul. Mostowej 5. Budynek składa się z 36 lokali mieszkalnych. Do pkp 10 minut piechotą. W pobliżu Biedronka,.

Szczegóły ogłoszenia

348 000 zł46 m² 7 565,22 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1963

Na sprzedaż przestronne 2 pokojowe mieszkanie w Żyrardowie, zlokalizowane na 4 piętrze w czteropiętrowym bloku. Mieszkanie posiada świetny rozkład : Korytarz Kuchnia Łazienka Salon.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe Żyrardów

Żyrardów,mazowieckie

2 400 zł35 m² 68,57 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Numer oferty w biurze 6546 Najem okazjonalny! Oferta najmu dla osób bez dzieci. Polecamy do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 35m2 na czwartym piętrze w nowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł56 m² 12 482,14 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż nowoczesne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 55,60 m , zlokalizowane w eleganckim budynku typu apartamentowiec w centrum Żyrardowa, przy ul. Okrzei. Inwestycja znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

430 000 zł37 m² 11 622 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

tel.   . Chciałbyś zamieszkać w nowocześnie zaaranżowanym, przytulnym mieszkaniu na spokojnym, zielonym osiedlu w Żyrardowie? Dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe Żyrardów

Żyrardów,mazowieckie

399 000 zł48,10 m² 8 295,22 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Numer oferty w biurze 6880 Polecamy do sprzedaży dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 48,10m2, znajdujące się na wyższym parterze w bloku trzypiętrowym w bliskim centrum Żyrardowa.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe Żyrardów

Żyrardów,mazowieckie

365 000 zł48,60 m² 7 510,29 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Numer oferty w biurze 6978 Idealne jako inwestycja pod wynajem lub dla własnych potrzeb! Polecamy do kupienia dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 48,60m2, znajdujące się na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł40,46 m² 13 568,96 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż nowoczesne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 40,46 m , położone na 2. piętrze w budynku przy ul. Legionów Polskich w Żyrardowie - w bezpośrednim sąsiedztwie.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe Żyrardów

Żyrardów,mazowieckie

3 500 zł60 m² 58,33 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Numer oferty w biurze 91-122 Oferta mieszkania dwupokojowego pod pracowników! Polecam do wynajęcia przestronne mieszkanie typu M-3 o powierzchni 60 m2, położone na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

491 000 zł42,70 m² 11 498,83 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

: tym razem oferujemy mieszkania w najlepszej lokalizacji miasta przy ul. Danuty Siedzikówny 'inki" w centrum miasta obok stacji pkp. :Termin rozpoczęcia kwiecień 2026 roku, a termin.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie umeblowane Żyrardów

Żyrardów,mazowieckie

3 000 zł42 m² 71 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę przestronne nowe mieszkanie w Żyrardowie Mieszkanie 42m2 usytuowane na pierwszym piętrze budynku wolnostojącego. Dwa odrębne pokoje, kuchnia, łazienka. Mieszkanie w pełni wyposażone.

Szczegóły ogłoszenia

329 999 zł42 m² 7 857,12 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Dzień dobry, sprzedam bezpośrednio mieszkanie własnościowe w Żyrardowie przy ul. Józefa Hallera (dawna Karola Doczkala). Możliwość zakupu.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe Żyrardów

Żyrardów,mazowieckie

608 313 zł65,41 m² 9 300 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Numer oferty w biurze 6763 Polecamy do sprzedaży duże dwupokojowe mieszkanie do własnej aranżacji o powierzchni 65,41m2 na drugim piętrze w nowym bloku w centrum Żyrardowa.

Szczegóły ogłoszenia

348 000 zł45,50 m² 7 648,35 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1964

Zapraszam do zakupu. Spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu. Mieszkanie środkowe o powierzchni 45,5 m2 na Osiedlu Żeromskiego w Żyrardowie. Składa się z dwóch pokoi (w salonie.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe Żyrardów

Żyrardów,mazowieckie

820 000 zł62,44 m² 13 132,61 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Numer oferty w biurze 6941 Idealne jako inwestycja pod wynajem (już z najemcą) lub dla celów własnych! Polecamy do kupienia mieszkanie typu loft o powierzchni 62,44m2, znajdujące się na.

Szczegóły ogłoszenia

520 000 zł58 m² 8 965,52 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie o powierzchni około 58 m, położone w Żyrardowie na osiedlu Wschód. Lokal wyróżnia się przemyślanym układem pomieszczeń, bardzo dobrym stanem technicznym.

Szczegóły ogłoszenia

Loft dwupoziomowy Żyrardów

Żyrardów,mazowieckie

3 500 zł88 m² 40 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia loft 88m2 salon z aneksem kuchennym, łazienka, sypialnia na antresoli W prestiżowej inwestycji Lofty de Girarda. Ściany z prawdziwych cegieł, sufit z żelbetu.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Żyrardów

Żyrardów,mazowieckie

355 000 zł37 m² 9 594,59 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Mieszkanie znajduje się na 3 i piętra w bloku który przeszedł malowanie eleweacji w 2025 roku i remont klatek schodowych w 2024 roku. Do mieszkania przynależy piwnica oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Żyrardów

Centrum,Żyrardów

485 000 zł49 m² 9 827,76 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Gotowe do wprowadzenia mieszkanie o powierzchni prawie 50 m2, zlokalizowane w bloku w centrum Żyrardowa. Mieszkanie składa się z przestronnego salonu z wyjściem na balkon,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Żyrardów,mazowieckie

649 000 zł62 m² 10 467,70 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Na sprzedaż jasne i funkcjonalne mieszkanie 62 m , centrum, blisko pkp. Oferuję na sprzedaż przestronne i bardzo widne mieszkanie o powierzchni 62 m , zlokalizowane w centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Loft z miejscem parkingowym Żyrardów

Żyrardów,mazowieckie

3 000 zł78 m² 38 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferujemy do wynajęcia loft 78m2 sypialnia, salon z aneksem kuchennym, łazienka. W prestiżowej inwestycji Lofty de Girarda. Ściany z prawdziwych cegieł, sufit z żelbetu. Duże okna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Żyrardów

Batorego,Żyrardów

550 000 zł46 m² 11 977,30 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Numer oferty w biurze 91-37 Mieszkanie nowe - nie zamieszkałe! Polecam do sprzedaży nowe mieszkanie dwupokojowe typu M-3 z balkonem o powierzchni 45,92 m2, znajdujące się na 2 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szarych Szeregów

Piotrowina,Żyrardów

2 500 zł45 m² 55,56 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie do wynajęcia - 45 m | Żyrardów, ul. Szarych Szeregów Do wynajęcia przytulne, w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni 45 m , położone w Żyrardowie przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Żyrardów

Centrum,Żyrardów

279 000 zł38 m² 7 296,03 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mostowa

Centrum,Żyrardów

388 800 zł43 m² 8 979,21 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Żyrardów

Teklin,Żyrardów

450 000 zł60 m² 7 563,03 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1988

Numer oferty w biurze 91-2 Polecamy do sprzedania przestronne mieszkanie dwupokojowe typu M-3 z loggią o powierzchni 59,50 m2, znajdujące się na pierwszym piętrze w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Loft dwupoziomowy Żyrardów

Żyrardów,mazowieckie

2 600 zł54 m² 48 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Loft w przepięknym zabytkowym budynku Loftów De Girarda w sercu Żyrardowa. Wysokie 4 piętro , mieszkanie słoneczne. Klimatyczny wystrój. Powierzchnia 30 m + 24 m2 antresola.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. de Girarda

Wschód,Żyrardów

415 000 zł48 m² 8 645,83 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie 48 m , os. Wschód, ul. Girarda, żyrardów bez pośredników. Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 48 m , zlokalizowane na 1 piętrze w bloku 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Armii Krajowej

Podblich,Żyrardów

1 300 zł50 m² 26 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia od zaraz umeblowane mieszkanie o powierzchni 50 m 2. Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze pięknej kamienicy. Na powierzchnię 50 m2 składają się salon z dużymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Żyrardów

Żeromskiego,Żyrardów

290 000 zł37 m² 7 795,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Numer oferty w biurze 91-85 oferta tylko dla klienta gotówkowego! - mieszkanie wymaga remontu. Polecam do sprzedania mieszkanie dwupokojowe typu M-3 bez balkonu o powierzchni 37,20 m2 znajdujące.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Żyrardów

Wschód,Żyrardów

389 000 zł49 m² 7 906,50 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Numer oferty w biurze 91-84 Polecam do sprzedaży przestronne mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 49,20 m2 z dużym balkonem, położone na 6 piętrze w bloku 10 piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szarych Szeregów

Żeromskiego,Żyrardów

348 000 zł46 m² 7 648,35 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1964

Bezpośrednia sprzedaż mieszkania o powierzchni 45,5 m kw znajdującego się na Osiedlu Żeromskiego w Żyrardowie. Usytuowane w centrum osiedla, w poblizu poczta, sklepy, szkoła.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Legionów Polskich

Piotrowina,Żyrardów

689 000 zł58 m² 11 846,60 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Serdecznie zapraszam na dzień prezentacji po wcześniejszym kontakcie telefonicznym. W skrócie: legionów Polskich 40 / Żyrardów 2 pokoje + duża antresola / 2 balkony Powierzchnia 58,16 m2.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij