dowolna

Mieszkania z prawem własności Żyrardów - Lista ofert

111 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

111 ogłoszeń

580 000 zł60 m² 9 666,67 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie po kapitalnym remoncie o powierzchni 60 m , położone na 1. piętrze w Żyrardowie przy ul. Nietrzebki. Lokal gotowy do wprowadzenia, z wyodrębnioną.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie umeblowane Żyrardów

Żyrardów,mazowieckie

3 000 zł42 m² 71 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę przestronne nowe mieszkanie w Żyrardowie Mieszkanie 42m2 usytuowane na pierwszym piętrze budynku wolnostojącego. Dwa odrębne pokoje, kuchnia, łazienka. Mieszkanie w pełni wyposażone.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie umeblowane Żyrardów

Żyrardów,mazowieckie

3 000 zł48 m² 63 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę mieszkanie 47m2 w ścisłym Centrum Żyrardowa Dwa pokoje, kuchnia, łazienka z wc w pełni wyposażone, po generalnym remoncie. Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze budynku.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł55,96 m² 7 505 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1905

Mieszkanie z kominkiem Do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 55,96m2 położone na parterze budynku wpisanego do rejestru zabytków. Mieszkanie w bardzo dobrym stanie i wykończone.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Rynek pierwotny

399 000 zł46,52 m² 8 576,96 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Mdp Partners przedstawia: mieszkanie 46,52m2 (3 pokoje) z balkonem, miejsce postojowe w cenie! Koniec budowy 1 kwartał 2027 roku. Inwestycja deweloperska w Żyrardowie, gmina Żyrardów,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

518 478 zł54,43 m² 9 525,59 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nadzwyczajna okazja! Nieruchomość z olbrzymim potencjałem! Termin oddania do użytkowania IV kwartał 2024 r. (inwestycja realizowana jest z wyprzedzeniem terminu - obecnie ok. 80%). *** 0%.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe Żyrardów

Żyrardów,mazowieckie

459 000 zł76,50 m² 6 000 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1906

tel.   . Stoisz przed trudną decyzją, jaką jest kupno nieruchomości? Chciałbyś zamieszkać w przestronnym mieszkaniu? Nie zwlekaj z decyzją.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe Żyrardów

Żyrardów,mazowieckie

608 313 zł65,41 m² 9 300 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Numer oferty w biurze 6763 Polecamy do sprzedaży duże dwupokojowe mieszkanie do własnej aranżacji o powierzchni 65,41m2 na drugim piętrze w nowym bloku w centrum Żyrardowa.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł40,46 m² 13 568,96 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż nowoczesne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 40,46 m , położone na 2. piętrze w budynku przy ul. Legionów Polskich w Żyrardowie - w bezpośrednim sąsiedztwie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

399 000 zł44,78 m² 8 910,23 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Mdp Partners przedstawia: mieszkanie 44,78m2 (3 pokoje) z ogródkiem 75m2 oraz miejscem postojowym! Koniec budowy 4 kwartał 2026roku. Inwestycja deweloperska w Żyrardowie, gmina Żyrardów,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

619 090 zł65,62 m² 9 434,47 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Zapraszam do zakupu. Mieszkanie na 1 piętrze, bezczynszowe w stanie deweloperskim w Żyrardowie. Niski blok - 6 mieszkań. Ścisłe centrum miasta. Dogodna lokalizacja, 4 minuty pieszo do stacji.

Szczegóły ogłoszenia

240 000 zł22,50 m² 10 666,67 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1940

Na sprzedaż funkcjonalnie zaprojektowane kawalerki w klimatycznej kamienicy z czerwonej cegły w sercu Żyrardowa. Każde mieszkanie przeszło generalny remont: nowe podłogi, okna, drzwi oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe Żyrardów

Żyrardów,mazowieckie

384 000 zł36,60 m² 10 491,80 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Prezentujemy do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 36,6 m2 znajdujące się na obrzeżach centrum Żyrardowa. Lokal stanowi odrębną nieruchomość. Blok z cegły, ocieplony, mieszkanie znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Loft dwupoziomowy Żyrardów

Żyrardów,mazowieckie

973 000 zł69,76 m² 13 948 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1913

tel.   . Szukasz atrakcyjnego, stylowego mieszkania w Żyrardowie? Jeśli tak - koniecznie zapoznaj się z naszą ofertą. Mieszkanie położone.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł48 m² 63 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferuję Państwu do wynajęcia mieszkanie 48m2 trzy pokoje, kuchnia, łazienka w Żyrardowie czwarte piętro bloku na osiedlu Żeromskiego. Mieszkanie znajduję się w bardzo spokojnej zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

729 000 zł76,96 m² 9 472,45 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł70 m² 11 414,29 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Mieszkanie w najlepszej części miasta. Metraż 70 m2 składa się z salonu z aneksem kuchennym z przestronnym dużym tarasem 14 m2 w kształcie litery L, - pokoju, - pokoju, -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

499 000 zł50,27 m² 9 926,40 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Mdp Partners przedstawia: mieszkanie 50,27m2 (3 pokoje) z ogródkiem 177m2 oraz miejscem postojowym! Koniec budowy 1 kwartał 2027 roku. Inwestycja deweloperska w Żyrardowie, gmina Żyrardów,.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł63 m² 8 714,29 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Numer oferty w biurze 6954 Mieszkanie idealne ze względu na lokalizację! Polecamy do sprzedaży trzypokojowe mieszkanie z loggią o powierzchni 63m2, położone na trzecim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie, ul. Szpitalna

Żyrardów,mazowieckie

289 000 zł33,39 m² 8 655,29 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1991

Numer oferty w biurze 6895 Polecamy do sprzedania jednopokojowe mieszkanie o powierzchni 33,39m2 z balkonem znajdujące się na pierwszym piętrze w bloku trzypiętrowym przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

309 000 zł42,96 m² 7 192,74 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1910

Do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 43 m2, zlokalizowane w kamienicy w centrum miasta. Mieszkanie podzielone na dwa większe oraz jeden mniejszy pokój. Możliwość zakupu.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł49 m² 9 163,27 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Numer oferty w biurze 6969 Przytulne mieszkanie z potencjałem! Polecamy do kupienia mieszkanie dwupokojowe z loggią o powierzchni 49m2, znajdujące się na czwartym piętrze w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

319 000 zł33 m² 9 666,67 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

Numer oferty w biurze 6938 Polecamy do sprzedaży ustawną kawalerkę z oddzielną kuchnia o powierzchni 33m2, znajdującą się na wysokim parterze w bloku czteropiętrowym na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

491 000 zł42,70 m² 11 498,83 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

: tym razem oferujemy mieszkania w najlepszej lokalizacji miasta przy ul. Danuty Siedzikówny 'inki" w centrum miasta obok stacji pkp. :Termin rozpoczęcia kwiecień 2026 roku, a termin.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł72 m² 9 013,89 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1994

Słoneczne i funkcjonalne mieszkanie na 2 piętrze w 4-piętrowym bloku z 1994 r., gotowe do zamieszkania. Lokal składa się z przestronnego salonu (22,2 m ) z wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

875 000 zł62,50 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Gotowe do zamieszkania , ładnie wykończone mieszkanie z ogródkiem i miejscem postojowym w garażu podziemnym w cenie. Mieszkanie o pow. 62,50 mkw położone na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł30 m² 11 667 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

tel.   . Poszukujesz niedużego, funkcjonalnego mieszkania na zielonym, spokojnym osiedlu w Żyrardowie? Chciałbyś aby mieszkanie było już umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

640 000 zł72,40 m² 8 839,78 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Numer oferty w biurze 6811 Jeśli szukacie Państwo przestronnego mieszkania w dobrej lokalizacji ta oferta jest odpowiednia. Polecamy do sprzedania mieszkanie czteropokojowe o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

509 000 zł72 m² 7 069,44 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1995

Bezpośrednio od właściciela brak prowizji! Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 72 m , położone na 3. piętrze w 4-piętrowym budynku z 1995 roku przy ul. Izy Zielińskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Żyrardów

Żyrardów,mazowieckie

355 000 zł37 m² 9 594,59 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Mieszkanie znajduje się na 3 i piętra w bloku który przeszedł malowanie eleweacji w 2025 roku i remont klatek schodowych w 2024 roku. Do mieszkania przynależy piwnica oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Skrowaczewskiego

Teklin,Żyrardów

539 000 zł63 m² 8 569,16 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Na sprzedaż oferujemy komfortowe, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 62,9 m , położone w doskonałej lokalizacji w Żyrardowie przy ul. Skrowaczewskiego. Lokal znajduje się na 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Żyrardów

Centrum,Żyrardów

485 000 zł49 m² 9 827,76 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Gotowe do wprowadzenia mieszkanie o powierzchni prawie 50 m2, zlokalizowane w bloku w centrum Żyrardowa. Mieszkanie składa się z przestronnego salonu z wyjściem na balkon,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Żyrardów,mazowieckie

649 000 zł62 m² 10 467,70 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Na sprzedaż jasne i funkcjonalne mieszkanie 62 m , centrum, blisko pkp. Oferuję na sprzedaż przestronne i bardzo widne mieszkanie o powierzchni 62 m , zlokalizowane w centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Loft z miejscem parkingowym Żyrardów

Żyrardów,mazowieckie

3 000 zł78 m² 38 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferujemy do wynajęcia loft 78m2 sypialnia, salon z aneksem kuchennym, łazienka. W prestiżowej inwestycji Lofty de Girarda. Ściany z prawdziwych cegieł, sufit z żelbetu. Duże okna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Żyrardów

Batorego,Żyrardów

550 000 zł46 m² 11 977,30 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Numer oferty w biurze 91-37 Mieszkanie nowe - nie zamieszkałe! Polecam do sprzedaży nowe mieszkanie dwupokojowe typu M-3 z balkonem o powierzchni 45,92 m2, znajdujące się na 2 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Legionów Polskich

Piotrowina,Żyrardów

449 000 zł120 m² 3 742 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż oferujemy lokal usługowy o powierzchni całkowitej 120 m , a użytkowej 97 m położony na 3 piętrze w 3 piętrowym budynku z 2021 roku położonym przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Żyrardów

Centrum,Żyrardów

279 000 zł38 m² 7 296,03 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Do sprzedaży dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 38,27 m2, zlokalizowane na trzecim piętrze w kamienicy w centrum miasta. Lokal składa się z przestronnego, słonecznego pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mostowa

Centrum,Żyrardów

388 800 zł43 m² 8 979,21 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

: tym razem zaprojektowaliśmy kameralny niski blok blisko centrum miasta przy ul. Mostowej 5. Budynek składa się z 36 lokali mieszkalnych. Do pkp 10 minut piechotą. W pobliżu Biedronka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Polskiej Organizacji Wojskowej

Centrum,Żyrardów

379 000 zł46 m² 8 239,13 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1923

Prezentujemy 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 46 metrów kwadratowych, zlokalizowane przy ulicy Polskiej Organizacji Wojskowej (centrum , Żyrardów). Jest to idealna nieruchomość dla pary lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Żyrardów

Teklin,Żyrardów

519 000 zł62 m² 8 330,66 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Numer oferty w biurze 91- 89 Mieszkanie trzypokojowe to popularny wybór dla młodych rodzin lub osób potrzebujących mieszkania na niskim poziomie. Polecam do sprzedania przestronne, bardzo zadbane,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Żyrardów

Teklin,Żyrardów

450 000 zł60 m² 7 563,03 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1988

Numer oferty w biurze 91-2 Polecamy do sprzedania przestronne mieszkanie dwupokojowe typu M-3 z loggią o powierzchni 59,50 m2, znajdujące się na pierwszym piętrze w bloku.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij