dowolna

Mieszkania Żyrardów – oferty mieszkań na Mazowszu

179 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

179 ogłoszeń

350 000 zł30 m² 11 667 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

tel.   . Poszukujesz niedużego, funkcjonalnego mieszkania na zielonym, spokojnym osiedlu w Żyrardowie? Chciałbyś aby mieszkanie było już umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

518 478 zł54,43 m² 9 525,59 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nadzwyczajna okazja! Nieruchomość z olbrzymim potencjałem! Termin oddania do użytkowania IV kwartał 2024 r. (inwestycja realizowana jest z wyprzedzeniem terminu - obecnie ok. 80%). *** 0%.

Szczegóły ogłoszenia

309 000 zł42,96 m² 7 192,74 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1910

Do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 43 m2, zlokalizowane w kamienicy w centrum miasta. Mieszkanie podzielone na dwa większe oraz jeden mniejszy pokój. Możliwość zakupu.

Szczegóły ogłoszenia

580 000 zł60 m² 9 666,67 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie po kapitalnym remoncie o powierzchni 60 m , położone na 1. piętrze w Żyrardowie przy ul. Nietrzebki. Lokal gotowy do wprowadzenia, z wyodrębnioną.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

450 000 zł59 m² 7 627,12 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1983

Nieruchomość: mieszkanie 2-pokojowe z balkonem, usytuowane na 1. piętrze. Funkcjonalny układ pomieszczeń zapewnia komfort codziennego użytkowania oraz możliwość własnej aranżacji przestrzeni.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

399 000 zł44,78 m² 8 910,23 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Mdp Partners przedstawia: mieszkanie 44,78m2 (3 pokoje) z ogródkiem 75m2 oraz miejscem postojowym! Koniec budowy 4 kwartał 2026roku. Inwestycja deweloperska w Żyrardowie, gmina Żyrardów,.

Szczegóły ogłoszenia

295 000 zł37,20 m² 7 930,11 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Numer oferty w biurze 91-159 oferta tylko dla klienta gotówkowego! - mieszkanie wymaga remontu. Polecam do sprzedania mieszkanie dwupokojowe typu M-3 bez balkonu o powierzchni 37,20 m2 znajdujące.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe Żyrardów

Żyrardów,mazowieckie

459 000 zł76,50 m² 6 000 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1906

tel.   . Stoisz przed trudną decyzją, jaką jest kupno nieruchomości? Chciałbyś zamieszkać w przestronnym mieszkaniu? Nie zwlekaj z decyzją.

Szczegóły ogłoszenia

433 000 zł43,40 m² 9 976,96 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

: tym razem zaprojektowaliśmy kameralny niski blok blisko centrum miasta przy ul. Mostowej 5. Budynek składa się z 36 lokali mieszkalnych. Do pkp 10 minut piechotą. W pobliżu Biedronka,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

479 000 zł56,63 m² 8 458,41 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Mdp Partners przedstawia: mieszkanie 56,63m2 (3 pokoje) z balkonem oraz miejscem postojowym! Koniec budowy 1 kwartał 2027 roku. Inwestycja deweloperska w Żyrardowie, gmina Żyrardów, województwo.

Szczegóły ogłoszenia

348 000 zł46 m² 7 565,22 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1963

Na sprzedaż przestronne 2 pokojowe mieszkanie w Żyrardowie, zlokalizowane na 4 piętrze w czteropiętrowym bloku. Mieszkanie posiada świetny rozkład : Korytarz Kuchnia Łazienka Salon.

Szczegóły ogłoszenia

595 000 zł66 m² 9 015,15 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Na sprzedaż dwupoziomowe mieszkanie w Żyrardowie - blisko stacji pkp! Mieszkanie o pow. 66 m2, usytuowane na 2 piętrze w bloku z cegły, w centrum miasta. Na pierwszym poziomie.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe Żyrardów

Żyrardów,mazowieckie

2 400 zł35 m² 68,57 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Numer oferty w biurze 6546 Najem okazjonalny! Oferta najmu dla osób bez dzieci. Polecamy do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 35m2 na czwartym piętrze w nowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

647 000 zł55 m² 11 763,64 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1983

Szukasz mieszkania, które łączy nowoczesny standard, spektakularny widok i doskonałą komunikację z Warszawą? To oferta idealna dla Ciebie! Oferujemy na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

5 450 zł61,70 m² 88,33 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem wyjątkowe - stylowe i komfortowe mieszkanie o powierzchni 61,7 m z balkonem, położone na I piętrze prestiżowej kamienicy Willa Dekerta przy ul. Dekerta w Żyrardowie.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł56 m² 12 482,14 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż nowoczesne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 55,60 m , zlokalizowane w eleganckim budynku typu apartamentowiec w centrum Żyrardowa, przy ul. Okrzei. Inwestycja znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

340 000 zł27 m² 12 592,59 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2027

: tym razem oferujemy mieszkania w najlepszej lokalizacji miasta przy ul. Danuty Siedzikówny 'inki" w centrum miasta obok stacji pkp. :Termin rozpoczęcia kwiecień 2026 roku, a termin.

Szczegóły ogłoszenia

430 000 zł37 m² 11 622 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

tel.   . Chciałbyś zamieszkać w nowocześnie zaaranżowanym, przytulnym mieszkaniu na spokojnym, zielonym osiedlu w Żyrardowie? Dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł72 m² 9 013,89 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1994

Słoneczne i funkcjonalne mieszkanie na 2 piętrze w 4-piętrowym bloku z 1994 r., gotowe do zamieszkania. Lokal składa się z przestronnego salonu (22,2 m ) z wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

445 680 zł46,56 m² 9 572,16 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nadzwyczajna okazja! Nieruchomość z olbrzymim potencjałem! *** 0% prowizji od kupującego *** W Żyrardowie - pięknym mieście pełnym historii - do zaoferowania mam wyjątkowe 2-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

459 000 zł76,50 m² 6 000 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Prezentujemy do sprzedaży mieszkanie w kamienicy na os. Kościuszki w Żyrardowie. Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze dwupiętrowej kamienicy z 1906 roku. Powierzchnia mieszkania wynosi.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe Żyrardów

Żyrardów,mazowieckie

399 000 zł48,10 m² 8 295,22 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Numer oferty w biurze 6880 Polecamy do sprzedaży dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 48,10m2, znajdujące się na wyższym parterze w bloku trzypiętrowym w bliskim centrum Żyrardowa.

Szczegóły ogłoszenia

355 000 zł47,24 m² 7 515 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1969

Oferta zarezerwowana! oferta na wyłączność tylko U nas! avenda Nieruchomości w Żyrardowie tel.   , zaprasza Państwa do zapoznania się z naszą nową ofertą.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł63 m² 8 714,29 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Numer oferty w biurze 6954 Mieszkanie idealne ze względu na lokalizację! Polecamy do sprzedaży trzypokojowe mieszkanie z loggią o powierzchni 63m2, położone na trzecim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie, ul. Legionów Polskich

Żyrardów,mazowieckie

315 000 zł36 m² 8 750 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Atrakcyjne mieszkanie w Żyrardowie 36 m , 3. piętro, ul. Legionów Polskich Przedstawiamy Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży mieszkania o powierzchni 36 m , znajdującego się na 3.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe Żyrardów

Żyrardów,mazowieckie

384 000 zł36,60 m² 10 491,80 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Prezentujemy do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 36,6 m2 znajdujące się na obrzeżach centrum Żyrardowa. Lokal stanowi odrębną nieruchomość. Blok z cegły, ocieplony, mieszkanie znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe Żyrardów

Żyrardów,mazowieckie

365 000 zł48,60 m² 7 510,29 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Numer oferty w biurze 6978 Idealne jako inwestycja pod wynajem lub dla własnych potrzeb! Polecamy do kupienia dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 48,60m2, znajdujące się na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

510 000 zł59 m² 8 644 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

tel.   . Poszukujesz trzypokojowego mieszkania z fajnym układem pomieszczeń i dużym balkonem w bloku z cegły? Dobrze trafiłeś! Ta oferta.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe Żyrardów

Żyrardów,mazowieckie

3 500 zł60 m² 58,33 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Numer oferty w biurze 91-122 Oferta mieszkania dwupokojowego pod pracowników! Polecam do wynajęcia przestronne mieszkanie typu M-3 o powierzchni 60 m2, położone na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

4 500 zł49,97 m² 90,05 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Jeśli szukasz komfortowego, nowoczesnego mieszkania w doskonałej lokalizacji ta oferta jest dla Ciebie. Na wynajem w pełni wyposażone, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 49,97 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

491 000 zł42,70 m² 11 498,83 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe Żyrardów

Żyrardów,mazowieckie

488 000 zł63 m² 7 746,03 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1983

Przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 62,3 m , położone na parterze na wschodzie w Żyrardowie. Nieruchomość idealna zarówno do zamieszkania, jak i jako inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe Żyrardów

Żyrardów,mazowieckie

499 000 zł61,95 m² 8 054,88 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Numer oferty w biurze 6937 Oferta dla klientów gotówkowych! Polecamy do sprzedania mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 61,95m2 w amfiladzie, znajdujące się na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie umeblowane Żyrardów

Żyrardów,mazowieckie

2 500 zł47 m² 53 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

tel.   . - najem okazjonalny - Szukasz nowoczesnego, trzypokojowego mieszkania w bloku niedaleko centrum miasta? Dobrze trafiłeś! Agencja.

Szczegóły ogłoszenia

319 000 zł33 m² 9 666,67 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

Numer oferty w biurze 6938 Polecamy do sprzedaży ustawną kawalerkę z oddzielną kuchnia o powierzchni 33m2, znajdującą się na wysokim parterze w bloku czteropiętrowym na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

729 000 zł76,96 m² 9 472,45 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Zapraszam do zakupu. Mieszkanie na 1 piętrze, bezczynszowe w stanie deweloperskim w Żyrardowie. Niski blok - 6 mieszkań. Ścisłe centrum miasta. Dogodna lokalizacja, 4 minuty pieszo do stacji.

Szczegóły ogłoszenia

1 700 zł30 m² 56,67 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia kawalerka o powierzchni 30m2 zlokalizowana na os. Żeromskiego w Żyrardowie. Mieszkanie Lokal z oddzielną kuchnią usytuowany na I/IV p. bloku. Mieszkanie jest umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

629 000 zł63 m² 9 984,13 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Prezentujemy do sprzedaży: przestronne, funkcjonalne, zadbane 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 63 m2 z balkonem typu loggia. Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w bloku, położone.

Szczegóły ogłoszenia

319 000 zł33 m² 9 667 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

tel.   . Jesteś w trakcie poszukiwań wygodnego, cichego jednopokojowego mieszkania w doskonałej lokalizacji? Dodatkowym atutem miałaby być niedaleka.

Szczegóły ogłoszenia

880 000 zł62,50 m² 14 080 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Zapraszam do kupienia Nowe, klimatyczne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 62.5 m2 z ogródkiem 30 m2 w bloku z windą z 2023 r. w centrum Żyrardowa W cenie miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

584 133 zł62,24 m² 9 385,17 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Nowe mieszkania w samym Centrum miasta! Oferujemy unikalną okazję zamieszkania w prestiżowym budynku który powstaje w samym sercu Żyrardowa, przy ulicy Narutowicza. To pięciokondygnacyjny.