dowolna

Mieszkania Żyrardów – oferty mieszkań na Mazowszu

179 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

179 ogłoszeń

Mieszkanie umeblowane Żyrardów

Żyrardów,mazowieckie

3 000 zł42 m² 71 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę przestronne nowe mieszkanie w Żyrardowie Mieszkanie 42m2 usytuowane na pierwszym piętrze budynku wolnostojącego. Dwa odrębne pokoje, kuchnia, łazienka. Mieszkanie w pełni wyposażone.

Szczegóły ogłoszenia

329 999 zł42 m² 7 857,12 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Dzień dobry, sprzedam bezpośrednio mieszkanie własnościowe w Żyrardowie przy ul. Józefa Hallera (dawna Karola Doczkala). Możliwość zakupu.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe Żyrardów

Żyrardów,mazowieckie

850 000 zł75,81 m² 11 212,24 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Numer oferty w biurze 6971 W pełni umeblowane mieszkanie gotowe do wprowadzenia się, z miejscem w garażu podziemnym! Polecamy do kupienia ustawne, trzypokojowe mieszkanie z loggią.

Szczegóły ogłoszenia

529 000 zł62,51 m² 8 462,65 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1993

Zapraszam do zakupu. Klimatyczne mieszkanie 3 pokojowe w centrum Żyrardowa, gotowe do zamieszkania. Lokal po remoncie w bloku czteropiętrowym. Klatka schodowa odnowiona. W skład mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

799 000 zł70 m² 11 414,29 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Mieszkanie w najlepszej części miasta. Metraż 70 m2 składa się z salonu z aneksem kuchennym z przestronnym dużym tarasem 14 m2 w kształcie litery L, - pokoju, - pokoju, -.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe Żyrardów

Żyrardów,mazowieckie

608 313 zł65,41 m² 9 300 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Numer oferty w biurze 6763 Polecamy do sprzedaży duże dwupokojowe mieszkanie do własnej aranżacji o powierzchni 65,41m2 na drugim piętrze w nowym bloku w centrum Żyrardowa.

Szczegóły ogłoszenia

348 000 zł45,50 m² 7 648,35 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1964

Zapraszam do zakupu. Spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu. Mieszkanie środkowe o powierzchni 45,5 m2 na Osiedlu Żeromskiego w Żyrardowie. Składa się z dwóch pokoi (w salonie.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe Żyrardów

Żyrardów,mazowieckie

820 000 zł62,44 m² 13 132,61 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Numer oferty w biurze 6941 Idealne jako inwestycja pod wynajem (już z najemcą) lub dla celów własnych! Polecamy do kupienia mieszkanie typu loft o powierzchni 62,44m2, znajdujące się na.

Szczegóły ogłoszenia

425 000 zł46 m² 9 239,13 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Przedstawiamy ofertę na sprzedaży funkcjonalnego mieszkania o powierzchni 46 m, położonego na 3. piętrze w spokojnej części Żyrardowa. Najważniejsze informacje: - 3 ustawne pokoje -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie Żyrardów

Żyrardów,mazowieckie

1 162 700 zł105,70 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Numer oferty w biurze 6966 Luksusowy Penthouse w stanie deweloperskim! Polecamy do kupienia Penthouse z dużym tarasem i balkonem o powierzchni 105,7m2 znajdujący się na ostatnim -.

Szczegóły ogłoszenia

348 000 zł30 m² 11 600 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

tel.   . Jeśli szukasz wygodnej, wyremontowanej kawalerki z balkonem koniecznie zapoznaj się z naszą ofertą Agencja Nieruchomości "MÓJ DOM" poleca.

Szczegóły ogłoszenia

520 000 zł58 m² 8 965,52 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie o powierzchni około 58 m, położone w Żyrardowie na osiedlu Wschód. Lokal wyróżnia się przemyślanym układem pomieszczeń, bardzo dobrym stanem technicznym.

Szczegóły ogłoszenia

Loft dwupoziomowy Żyrardów

Żyrardów,mazowieckie

3 500 zł88 m² 40 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia loft 88m2 salon z aneksem kuchennym, łazienka, sypialnia na antresoli W prestiżowej inwestycji Lofty de Girarda. Ściany z prawdziwych cegieł, sufit z żelbetu.

Szczegóły ogłoszenia

540 000 zł63 m² 8 571,43 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker sprzedaż bezpośrednia. Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 63 m , zlokalizowane na drugim piętrze w bloku na osiedlu Wschód.

Szczegóły ogłoszenia

509 000 zł72 m² 7 069,44 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1995

Bezpośrednio od właściciela brak prowizji! Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 72 m , położone na 3. piętrze w 4-piętrowym budynku z 1995 roku przy ul. Izy Zielińskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Skrowaczewskiego

Podblich,Żyrardów

540 000 zł63 m² 8 585,06 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Pragniemy zaprezentować Państwu atrakcyjne, spółdzielcze własnościowe mieszkanie z księgą wieczystą o powierzchni 62,9 m , położone na 4. piętrze 10-piętrowego bloku z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Żyrardów

Żyrardów,mazowieckie

355 000 zł37 m² 9 594,59 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Mieszkanie znajduje się na 3 i piętra w bloku który przeszedł malowanie eleweacji w 2025 roku i remont klatek schodowych w 2024 roku. Do mieszkania przynależy piwnica oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Skrowaczewskiego

Teklin,Żyrardów

539 000 zł63 m² 8 569,16 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Na sprzedaż oferujemy komfortowe, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 62,9 m , położone w doskonałej lokalizacji w Żyrardowie przy ul. Skrowaczewskiego. Lokal znajduje się na 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Żyrardów

Centrum,Żyrardów

485 000 zł49 m² 9 827,76 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Gotowe do wprowadzenia mieszkanie o powierzchni prawie 50 m2, zlokalizowane w bloku w centrum Żyrardowa. Mieszkanie składa się z przestronnego salonu z wyjściem na balkon,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Żyrardów,mazowieckie

649 000 zł62 m² 10 467,70 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Na sprzedaż jasne i funkcjonalne mieszkanie 62 m , centrum, blisko pkp. Oferuję na sprzedaż przestronne i bardzo widne mieszkanie o powierzchni 62 m , zlokalizowane w centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Loft z miejscem parkingowym Żyrardów

Żyrardów,mazowieckie

3 000 zł78 m² 38 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferujemy do wynajęcia loft 78m2 sypialnia, salon z aneksem kuchennym, łazienka. W prestiżowej inwestycji Lofty de Girarda. Ściany z prawdziwych cegieł, sufit z żelbetu. Duże okna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Żyrardów

Batorego,Żyrardów

550 000 zł46 m² 11 977,30 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Numer oferty w biurze 91-37 Mieszkanie nowe - nie zamieszkałe! Polecam do sprzedaży nowe mieszkanie dwupokojowe typu M-3 z balkonem o powierzchni 45,92 m2, znajdujące się na 2 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szarych Szeregów

Piotrowina,Żyrardów

2 500 zł45 m² 55,56 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie do wynajęcia - 45 m | Żyrardów, ul. Szarych Szeregów Do wynajęcia przytulne, w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni 45 m , położone w Żyrardowie przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Legionów Polskich

Piotrowina,Żyrardów

449 000 zł120 m² 3 742 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż oferujemy lokal usługowy o powierzchni całkowitej 120 m , a użytkowej 97 m położony na 3 piętrze w 3 piętrowym budynku z 2021 roku położonym przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Żyrardów

Centrum,Żyrardów

279 000 zł38 m² 7 296,03 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Do sprzedaży dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 38,27 m2, zlokalizowane na trzecim piętrze w kamienicy w centrum miasta. Lokal składa się z przestronnego, słonecznego pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mostowa

Centrum,Żyrardów

388 800 zł43 m² 8 979,21 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

: tym razem zaprojektowaliśmy kameralny niski blok blisko centrum miasta przy ul. Mostowej 5. Budynek składa się z 36 lokali mieszkalnych. Do pkp 10 minut piechotą. W pobliżu Biedronka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Polskiej Organizacji Wojskowej

Centrum,Żyrardów

379 000 zł46 m² 8 239,13 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1923

Prezentujemy 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 46 metrów kwadratowych, zlokalizowane przy ulicy Polskiej Organizacji Wojskowej (centrum , Żyrardów). Jest to idealna nieruchomość dla pary lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Żyrardów

Teklin,Żyrardów

519 000 zł62 m² 8 330,66 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Numer oferty w biurze 91- 89 Mieszkanie trzypokojowe to popularny wybór dla młodych rodzin lub osób potrzebujących mieszkania na niskim poziomie. Polecam do sprzedania przestronne, bardzo zadbane,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Żyrardów

Teklin,Żyrardów

450 000 zł60 m² 7 563,03 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1988

Numer oferty w biurze 91-2 Polecamy do sprzedania przestronne mieszkanie dwupokojowe typu M-3 z loggią o powierzchni 59,50 m2, znajdujące się na pierwszym piętrze w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Loft dwupoziomowy Żyrardów

Żyrardów,mazowieckie

2 600 zł54 m² 48 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Loft w przepięknym zabytkowym budynku Loftów De Girarda w sercu Żyrardowa. Wysokie 4 piętro , mieszkanie słoneczne. Klimatyczny wystrój. Powierzchnia 30 m + 24 m2 antresola.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Żyrardów

Teklin,Żyrardów

599 000 zł66 m² 9 021,08 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1991

Numer oferty w biurze 91-126 Mieszkanie po generalnym remoncie! Mieszkanie trzypokojowe to popularny wybór dla młodych rodzin lub osób potrzebujących oddzielnej strefy pracy, umożliwiając.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. de Girarda

Wschód,Żyrardów

415 000 zł48 m² 8 645,83 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie 48 m , os. Wschód, ul. Girarda, żyrardów bez pośredników. Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 48 m , zlokalizowane na 1 piętrze w bloku 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Armii Krajowej

Podblich,Żyrardów

1 300 zł50 m² 26 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia od zaraz umeblowane mieszkanie o powierzchni 50 m 2. Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze pięknej kamienicy. Na powierzchnię 50 m2 składają się salon z dużymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Żyrardów

Żeromskiego,Żyrardów

290 000 zł37 m² 7 795,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Numer oferty w biurze 91-85 oferta tylko dla klienta gotówkowego! - mieszkanie wymaga remontu. Polecam do sprzedania mieszkanie dwupokojowe typu M-3 bez balkonu o powierzchni 37,20 m2 znajdujące.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Żyrardów

Wschód,Żyrardów

389 000 zł49 m² 7 906,50 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Numer oferty w biurze 91-84 Polecam do sprzedaży przestronne mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 49,20 m2 z dużym balkonem, położone na 6 piętrze w bloku 10 piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Legionów Polskich

Piotrowina,Żyrardów

449 000 zł120 m² 3 742 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Żyrardów

Żyrardów,mazowieckie

4 500 zł63 m² 71 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronne, widne mieszkanie z dwiema sypialniami, salonem z balkonem oraz otwartą, w pełni wyposażoną kuchnią i łazienką. Lokal idealny dla rodziny, pary lub osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Mostowa

Piotrowina,Żyrardów

325 000 zł31 m² 10 620,90 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Mostowa

Piotrowina,Żyrardów

325 000 zł30 m² 10 690,80 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia