dowolna

Mieszkania Żyrardów – oferty mieszkań na Mazowszu

179 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

179 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Mostowa

Piotrowina,Żyrardów

348 000 zł37 m² 9 430,89 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

: tym razem zaprojektowaliśmy kameralny niski blok blisko centrum miasta przy ul. Mostowej 5. Budynek składa się z 36 lokali mieszkalnych. Do pkp 10 minut piechotą. W pobliżu Biedronka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Żyrardów,mazowieckie

485 000 zł48 m² 10 104,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie 2 pokoje + salon z aneksem Żyrardów 96-300, ul. Sikorskiego. Na sprzedaż przestronne mieszkanie po generalnym remoncie, gotowe do wprowadzenia i wykończone w wysokim standardzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Legionów Polskich

Piotrowina,Żyrardów

689 000 zł58 m² 11 846,60 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Serdecznie zapraszam na dzień prezentacji po wcześniejszym kontakcie telefonicznym. W skrócie: legionów Polskich 40 / Żyrardów 2 pokoje + duża antresola / 2 balkony Powierzchnia 58,16 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Żyrardów

Teklin,Żyrardów

4 000 zł51 m² 78,57 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Numer oferty w biurze 91-131 Mieszkanie nowym budownictwie z ogródkiem! Polecam do wynajęcia mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 50,91 m2, znajdujące się na parterze w bloku 5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Żyrardów

Żyrardów,mazowieckie

510 000 zł62 m² 8 186 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferuje Państwu wyjątkowe, klimatyczne, zadbane bez nakładów finansowych mieszkanie o powierzchni 62,3m2 w Żyrardowa. To idealna nieruchomość zarówno dla inwestorów, jak i rodzin.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Żyrardów

Kościuszki,Żyrardów

2 400 zł30 m² 80,81 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Numer oferty w biurze 91-143 Mieszkanie w wysokim standardzie, wyposażone w meble i sprzęt agd! Oferta dla osób ze stałym zatrudnieniem! Polecam do wynajęcia słoneczne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Polskiej Organizacji Wojskowej

Centrum,Żyrardów

379 000 zł46 m² 8 239,13 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1923

Prezentujemy 3 -pokojowe mieszkanie o powierzchni 46 metrów kwadratowych, zlokalizowane przy ulicy Polskiej Organizacji Wojskowej ( Centrum , Żyrardów ). Jest to idealna nieruchomość dla pary lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Okrzei

Centrum,Żyrardów

509 000 zł62 m² 8 209,68 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1983

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie 61,36 m - centrum Żyrardowa, ul. Okrzei. Mieszkanie idealne dla rodziny lub pod wynajem. Posiada trzy niezależne pokoje oraz oddzielną kuchnię z oknem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka Żyrardów

Podblich,Żyrardów

255 000 zł21 m² 12 142,90 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1920

Do sprzedaży klimatyczna kawalerka po generalnym remoncie, o powierzchni 24,10 m2 zlokalizowana 5 minut od centrum Żyrardowa. Mieszkanie po kapitalnym remoncie wraz z wymianą wszystkich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym Żyrardów

Żyrardów,mazowieckie

255 000 zł20 m² 12 705,50 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Szukasz mieszkania gotowego do zamieszkania w świetnej lokalizacji? Ta kawalerka to prawdziwy strzał w dziesiątkę idealna zarówno jako inwestycja pod wynajem, jak i komfortowe lokum dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Żyrardów

Żeromskiego,Żyrardów

2 500 zł38 m² 66,19 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Numer oferty w biurze 91-132 Mieszkanie w pełni umeblowane i wyposażone! Polecam do wynajęcia mieszkanie dwupokojowe typu M-3 bez balkonu o powierzchni 37,77 m2 z widną kuchnią,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Łukasińskiego

Centrum,Żyrardów

536 000 zł54 m² 9 989 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1996

Mieszkanie sprzedane! oferta na wyłączność! tylko U nas! avenda nieruchomości w Żyrardowie Tel., zaprasza do zapoznania się ze swoją nową ofertą sprzedaży: Bardzo ładnego mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Żyrardów

Wschód,Żyrardów

529 000 zł63 m² 8 396,83 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Numer oferty w biurze 91-113 Mieszkanie po remoncie na przełomie roku 2024/25! Polecam do sprzedania przestronne mieszkanie trzypokojowe z loggią. Mieszkanie charakteryzuje się funkcjonalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Żyrardów

Wschód,Żyrardów

620 000 zł68 m² 9 117,65 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Do sprzedaży przestronne, słoneczne mieszkanie o powierzchni 68 m2, zlokalizowane na 10 piętrze w wieżowcu na os. Wschód. Lokal składa się z dużego salonu z balkonem, w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Żyrardów

Wschód,Żyrardów

590 000 zł63 m² 9 365,08 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Numer oferty w biurze 91-125 Mieszkanie do szybkiego wydania! Polecam do sprzedania przestronne mieszkanie trzypokojowe z loggią. Mieszkanie charakteryzuje się funkcjonalnym układem, który.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Żyrardów

Centrum,Żyrardów

319 000 zł40 m² 7 945,21 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedstawiamy ofertę sprzedaży 2-pokojowego mieszkania w kamienicy w Żyrardowie, blisko stacji pkp. Lokal o pow. 40,5 m2 znajduje się na 2 piętrze i składa się z 2 pokoi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Spółdzielcza

Piękna,Żyrardów

599 000 zł67 m² 8 961,70 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Dzień dobry, sprzedam piękne, gotowe do zamieszkania mieszkanie w bardzo przyjemnej i spokojnej okolicy. Mieszkanie znajduje się na osiedlu Piękna, w bloku wybudowanym w 2011 r.,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka

Żyrardów,mazowieckie

255 000 zł20 m² 12 705,50 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Szukasz mieszkania gotowego do wprowadzenia w świetnej lokalizacji? Ta kawalerka to prawdziwy strzał w dziesiątkę idealna zarówno jako inwestycja pod wynajem, jak i komfortowe lokum dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Żyrardów

Centrum,Żyrardów

265 000 zł32 m² 8 333,33 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż ustawna kawalerka o powierzchni 31,8 m, położona na parterze klimatycznej kamienicy w Żyrardowie, zaledwie kilka minut od stacji pkp idealna lokalizacja dla osób dojeżdżających.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Bielnikowa

Żyrardów,mazowieckie

2 600 zł32 m² 81 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę nowy funkcjonalny apartament oddany do użytku w 2025 roku. Dwu pokojowy apartament z aneksem kuchennym o powierzchni 32 m, zlokalizowane na parterze z ogródkiem 40m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Skrowaczewskiego

Wschód,Żyrardów

460 000 zł48 m² 9 524 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

W naszej ofercie 3 pokojowe mieszkanie o bardzo ustawnym rozkładzie z oknami na dwie strony świata, zlokalizowane w bloku z 1984 roku na 3 pietrze ( bez windy) położone w obrębie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Żyrardów

Żyrardów,mazowieckie

295 000 zł33 m² 9 008 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Szukasz małego mieszkania do wprowadzenia ewentualnie pod inwestycję zapraszam do zapoznania się z tą ofertą. Mieszkanie 32,5m2 w bloku dwu piętrowym dwa pokoje, kuchnia, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Żyrardów

Wschód,Żyrardów

490 000 zł48 m² 10 144,90 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Numer oferty w biurze 91-138 Mieszkanie gotowe do wprowadzenia, do zakupu z całym wyposażeniem! Polecam do sprzedania dwupokojowe mieszkanie po generalnym remoncie w 2020 roku gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Żyrardów

Żeromskiego,Żyrardów

2 200 zł38 m² 58 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę mieszkanie 38m2 2 pokoje, kuchnia hol, łazienka w Żyrardowie na osiedlu Żeromskiego. Mieszkanie po generalnym remoncie. Komfortowe i funkcjonalne idealne dla singla ewentualnie pary.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ossowskiego

Centrum,Żyrardów

459 000 zł48 m² 9 562,50 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Przedstawiam wyjątkowe 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 47,35 m , położone w samym centrum Żyrardowa oferta idealna dla osób, które cenią sobie wygodę, funkcjonalność.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Parkingowa

Żyrardów,mazowieckie

568 000 zł66 m² 8 554,22 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przestronne, ciche i świetnie zlokalizowane 3-pokojowe zadbane mieszkanie o powierzchni 66,4 m , położone na 3 piętrze 4-piętrowego budynku. Mieszkanie w budynku przy ul. Parkingowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Mostowa

Piotrowina,Żyrardów

325 000 zł30 m² 10 690,80 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Mostowa

Piotrowina,Żyrardów

514 000 zł51 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pałaca

Teklin,Żyrardów

599 000 zł63 m² 9 507,94 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 63 m idealne dla rodziny lub jako inwestycja pod wynajem. Najważniejsze cechy mieszkania: 3 osobne pokoje - duża.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Mostowa

Piotrowina,Żyrardów

333 000 zł33 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mostowa

Piotrowina,Żyrardów

433 000 zł43 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mostowa

Piotrowina,Żyrardów

438 000 zł44 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mostowa

Piotrowina,Żyrardów

384 000 zł38 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Mostowa

Centrum,Żyrardów

297 000 zł33 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. de Girarda

Wschód,Żyrardów

545 000 zł63 m² 8 650,79 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

W naszej ofercie 3 pokojowe mieszkanie o bardzo ustawnym rozkładzie z oknami na dwie strony świata wschód-zachód, z oddzielną kuchnią z oknem, loggią z zadaszeniem. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Loft dwupoziomowy Żyrardów

Żyrardów,mazowieckie

2 600 zł55 m² 47 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia loft o łącznej powierzchni 55 m2 (w tym 22-metrowa antresola) w prestiżowej inwestycji Lofty de Girarda. Loft usytuowany jest na czwartym piętrze i składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Mostowa

Piotrowina,Żyrardów

334 000 zł34 m² 9 940,48 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Skrowaczewskiego

Wschód,Żyrardów

460 000 zł48 m² 9 523,81 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Zapraszam na przedpremierowe prezentacje. przy zakupie. W naszej ofercie 3 pokojowe mieszkanie o bardzo ustawnym rozkładzie z oknami na dwie strony świata, zlokalizowane w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Żyrardów

Żyrardów,mazowieckie

2 200 zł35 m² 62,86 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Numer oferty w biurze 91-114 Oferta dostępna od 12 stycznia 2026 r. Oferta dla osób ze stałym zatrudnieniem, bez dzieci i bez zwierząt! Mieszkanie w bardzo dobrym standardzie w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Żyrardów

Batorego,Żyrardów

520 000 zł63 m² 8 253,97 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

Numer oferty w biurze 91- 110 Jeśli szukacie Państwo gotowego do wprowadzenia, dobrze utrzymanego w bardzo dobrej lokalizacji mieszkania ta oferta jest idealna. Polecam do sprzedania przestronne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Żyrardów

Żyrardów,mazowieckie

355 000 zł31 m² 11 451,60 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Numer oferty w biurze 91-118 Oferta idealna dla singla, pary, lub jako gotowiec inwestycyjny pod wynajem. Polecam do sprzedania gotowe do wprowadzenia mieszkanie jednopokojowe typu M-2 bez balkonu.