dowolna

Mieszkania pod klucz Żyrardów - Ogłoszenia sprzedaży i wynajmu

43 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

43 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Teklin,Żyrardów

475 900 zł60 m² 7 998,32 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Sprzedam wyjątkowe mieszkanie w zielonej części Żyrardowa! Oferuje dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 59,50 m , położone przy ulicy Marii Nietrzebki. To przestronne mieszkanie na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Parkingowa

Wschód,Żyrardów

599 000 zł68 m² 8 808,82 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1991

Na sprzedaż przestronne 3-pokojowe mieszkanie idealne dla rodziny lub pod wynajem Zapraszam do zakupu komfortowego 3-pokojowego mieszkania o powierzchni 68 m . Do mieszkania przynależy duża.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Loft dwupoziomowy Żyrardów

Żyrardów,mazowieckie

2 900 zł78 m² 37 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę Loft w zabytkowym budynku po gruntownej rewitalizacji Zlokalizowany w ekskluzywnej, najbardziej prestiżowej Żyrardowskiej inwestycji "nowa Przędzalnia" Mieszkanie 78m2 2 pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka Żyrardów

Piotrowina,Żyrardów

259 000 zł18 m² 14 388,90 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1961

Nowoczesna kawalerka po generalnym remoncie Żyrardów! Funkcjonalne mieszkanie typu studio o powierzchni 17,85 m2, usytuowane na 1- piętrze kameralnego, 3-piętrowego budynku w spokojnej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Nietrzebki

Teklin,Żyrardów

529 000 zł68 m² 7 779,41 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Na sprzedaż wyjątkowe, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 68 m , położone w malowniczej, zielonej części Żyrardowa, przy ulicy Marii Nietrzebki. Opis mieszkania: zapraszamy do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Limanowskiego

Piotrowina,Żyrardów

269 000 zł18 m² 14 944,40 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1961

Kawalerka 17,85 m2 po generalnym remoncie Żyrardów, ul. Bolesława Limanowskiego Przytulne, w pełni wyremontowane mieszkanie o powierzchni 17,85 m2, zlokalizowane na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pałaca

Teklin,Żyrardów

469 900 zł63 m² 7 458,73 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż wyjątkowe, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 63 m , położone w malowniczej, zielonej części Żyrardowa, przy ulicy Kpt. Stanisława Pałaca. Zapraszamy do przestronnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Nietrzebki

Teklin,Żyrardów

549 000 zł68 m² 8 073,53 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Żyrardów

Żyrardów,mazowieckie

535 000 zł63 m² 8 492,06 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Sprzedam mieszkanie na osiedlu wschód na 9 piętrze w bloku 10 piętrowym, blok z windą. Mieszkanie z osiatkowanym balkonem, dostosowanym dla zwierząt. W salonie założona klimatyzacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Teklin,Żyrardów

489 000 zł60 m² 8 218,49 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Żyrardów

Żyrardów,mazowieckie

3 400 zł86 m² 40 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wynajmę mieszkanie w apartamentowcu 86m2 na trzecim piętrze salon z aneksem kuchennym, sypialnia, dwie łazienkami dużym tarasem w Żyrardowie Mieszkanie w pełni wykończone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Żyrardów

Piękna,Żyrardów

600 000 zł64 m² 9 312,43 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1995

3 pokoje gotowe do zamieszkania! Do sprzedaży nowocześnie urządzone trzypokojowe mieszkanie o powierzchni blisko 65 m2, zlokalizowane na os. Piękna w Żyrardowie. Lokal składa się z:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Loft dwupoziomowy Żyrardów

Żyrardów,mazowieckie

2 300 zł45 m² 51 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia loft-kawalerka o łącznej powierzchni 45 m2 (w tym 15-metrowa antresola) w prestiżowej inwestycji Lofty de Girarda. Mieszkanie dopiero co wykończone, częściowo umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pałaca

Teklin,Żyrardów

478 000 zł63 m² 7 587,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Struga

Żeromskiego,Żyrardów

345 000 zł38 m² 9 078,95 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Do sprzedania bezpośrednio mieszkanie 2 pokojowe na osiedlu Żeromskiego w Żyrardowie. Nieruchomość składa się z dwóch pokoi, oddzielnej kuchni z oknem , przedpokoju oraz łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Środkowa

Centrum,Żyrardów

419 000 zł53 m² 7 861,16 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Do sprzedania trzypokojowe mieszkanie na parterze, o powierzchni 53,30 m w Żyrardowie, przy ulicy Środkowej. Mieszkanie jest do odświeżenia, ale nadaje się również do zamieszkania od zaraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Żyrardów

Centrum,Żyrardów

429 000 zł50 m² 8 503,47 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Do sprzedaży dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 50,45 m2, zlokalizowane w bloku z cegły znajdującym się w centrum Żyrardowa. Nowocześnie wykończone mieszkanie nie wymaga żadnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nietrzebki

Teklin,Żyrardów

499 000 zł60 m² 8 386,55 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Na sprzedaż wyjątkowe, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 59,50 m , położone w malowniczej, zielonej części Żyrardowa, przy ulicy Marii Nietrzebki. Opis mieszkania: zapraszamy do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Nietrzebki

Teklin,Żyrardów

549 000 zł68 m² 8 073,53 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. de Girarda

Wschód,Żyrardów

459 000 zł49 m² 9 367,35 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Na sprzedaż wyjątkowe, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 49 m , przy ulicy Filipa de Girarda w Żyrardowie. Opis mieszkania: zapraszamy do przestronnego mieszkania na pierwszym piętrze,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Piękna

Podblich,Żyrardów

599 800 zł64 m² 9 371,88 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Na sprzedaż wyjątkowe, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 64 m , położone w malowniczej, zielonej części Żyrardowa, przy ulicy Pięknej. Zapraszamy do przestronnego mieszkania na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Loft dwupoziomowy Żyrardów

Żyrardów,mazowieckie

3 000 zł100 m² 30 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia loft o łącznej powierzchni 100m2 (w tym 30-metrowa antresola) w prestiżowej inwestycji Lofty de Girarda. Mieszkanie dopiero co wykończone, częściowo umeblowane. Loft usytuowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. de Girarda

Wschód,Żyrardów

445 000 zł63 m² 7 063 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Oferta na wyłączność! tylko U nas! avenda Nieruchomości w Żyrardowie tel., poleca swoją nową ofertę sprzedaży mieszkania 3-pokojowego o pow. 63 m2, w atrakcyjnej cenie 445.000.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Żyrardów

Centrum,Żyrardów

269 000 zł41 m² 6 572,20 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Do sprzedaży w pełni wykończone mieszkanie o powierzchni blisko 41 m2, zlokalizowane w kamienicy 200 m od stacji pkp w Żyrardowie. Lokal składa się z dwóch sypialni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Spółdzielcza

Podblich,Żyrardów

720 000 zł57 m² 12 526,10 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Wyjątkowa okazja! Prezentujemy nowy, ekskluzywny apartament o powierzchni 57,58 m , który czeka, by stać się Twoim azylem. Nowoczesność i komfort: ten trzypokojowy apartament znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Żyrardów

Piękna,Żyrardów

650 000 zł67 m² 9 724,72 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Dzień dobry, sprzedam piękne, gotowe do zamieszkania mieszkanie w bardzo przyjemnej i spokojnej okolicy. Mieszkanie znajduje się na osiedlu Piękna, w bloku wybudowanym w 2011 r.,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Żyrardów

Piękna,Żyrardów

629 000 zł64 m² 9 762,53 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1995

Tylko u nas! 3 pokoje gotowe do zamieszkania! Do sprzedaży nowocześnie urządzone trzypokojowe mieszkanie o powierzchni blisko 65 m2, zlokalizowane na os. Piękna w Żyrardowie. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Nietrzebki

Teklin,Żyrardów

499 000 zł43 m² 11 604,70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie 43 m Żyrardów Wprowadzenie Prezentujemy nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 43 m , zlokalizowane przy ulicy Nietrzebki 34 w Żyrardowie. Jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Pałaca

Żyrardów,mazowieckie

2 200 zł48 m² 45,83 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę przytulne, jasne i przestronne mieszkanie o powierzchni użytkowej 48 m2. Mieszkanie znajduje się na II piętrze w bloku 4 piętrowym, przy ulicy Kpt. Pałaca w Żyrardowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Żyrardów,mazowieckie

599 000 zł50 m² 11 980 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Do sprzedaży stylowy loft o powierzchni 50 m2 z dodatkową antresolą - 22 m2, zlokalizowany w budynku Nowej Przędzalni - sercu zabytkowej osady fabrycznej. Na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Waryńskiego

Podblich,Żyrardów

218 000 zł21 m² 10 381 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Sprzedam Bezpośrednio, kawalerkę po generalnym remoncie z garderobą, nowym agd w Centrum Żyrardowa. Mieszkanie mieści się w Żyrardowie na 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nietrzebki

Teklin,Żyrardów

499 000 zł60 m² 8 386,55 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Żyrardów

Żyrardów,mazowieckie

285 000 zł34 m² 8 382,35 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1969

Przytulna i przestronna kawalerka 34m w Żyrardowie Na sprzedaż wyjątkowa kawalerka o powierzchni 34m, zlokalizowana na spokojnym osiedlu w Żyrardowie. To idealna propozycja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Nietrzebki

Wschód,Żyrardów

3 300 zł50 m² 66 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę Nowe Mieszkanie o wysokim standardzie wyposażenia. 2 pokoje + 2 miejsca parkingowe na zamkniętym monitorowanym osiedlu + balkon + komórka. Na każdym piętrze znajduje się również.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Żyrardów

Żyrardów,mazowieckie

1 800 zł30 m² 60,61 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia kawalerka o powierzchni 29,70m2 znajdująca się na 3 piętrze bloku mieszkalnego w centrum Żyrardowa. W pełni umeblowana i wyposażona, gotowa do zamieszkania. Aktualnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Żyrardów

Centrum,Żyrardów

440 000 zł47 m² 9 341,83 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam 2-pokojowe mieszkanie w centrum Żyrardowa gotowe do zamieszkania! Na sprzedaż w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni 47,10 m , znajdujące się na 4. piętrze kameralnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Legionów Polskich

Żeromskiego,Żyrardów

415 000 zł48 m² 8 645,83 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Na sprzedaż oferujemy przytulne i komfortowe dwupokojowe mieszkanie z loggią, o powierzchni 48 m , położone w malowniczym Żyrardowie, na osiedlu Żeromskiego. Mieszkanie znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Legionów Polskich

Żeromskiego,Żyrardów

415 000 zł48 m² 8 645,83 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nietrzebki

Teklin,Żyrardów

499 000 zł60 m² 8 386,55 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980