dowolna

Mieszkania w centrum Żyrardów - Oferty sprzedaży i najmu

93 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

93 ogłoszenia

325 655 zł59,21 m² 5 500 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Do sprzedaży dwa mieszkania zlokalizowane na poddaszu zabytkowej kamienicy zlokalizowanej 10 minut od centrum Żyrardowa. Mieszkanie 1 - 59,21 m2 - salon z miejscem na aneks kuchenny, 2 sypialnie,.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament 5-pokojowy Żyrardów

Żyrardów,mazowieckie

1 549 000 zł165 m² 9 387,88 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2011

Numer oferty w biurze 91- 116 Oferta mieszkania w świetnej lokalizacji! Mieszkanie trzypoziomowe to rzadki i prestiżowy typ nieruchomości, najczęściej spotykany w nowoczesnych.

Szczegóły ogłoszenia

402 318 zł43,26 m² 9 300 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Nowe mieszkania w samym Centrum miasta! Oferujemy unikalną okazję zamieszkania w prestiżowym budynku który powstaje w samym sercu Żyrardowa, przy ulicy Narutowicza. To pięciokondygnacyjny.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe Żyrardów

Żyrardów,mazowieckie

365 000 zł48,60 m² 7 510,29 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Numer oferty w biurze 6978 Idealne jako inwestycja pod wynajem lub dla własnych potrzeb! Polecamy do kupienia dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 48,60m2, znajdujące się na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Rynek pierwotny

Mieszkanie Żyrardów

Żyrardów,mazowieckie

1 162 700 zł105,70 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Numer oferty w biurze 6966 Luksusowy Penthouse w stanie deweloperskim! Polecamy do kupienia Penthouse z dużym tarasem i balkonem o powierzchni 105,7m2 znajdujący się na ostatnim -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie z ogródkiem Żyrardów

Żyrardów,mazowieckie

320 000 zł64,27 m² 4 979 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1920

Lokal stanowiący odrębną własność z ułamkowym udziałem w gruncie o łącznej powierzchni wraz z powierzchnią przynależną strychu wynikającą z kw wynosi 64,27 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 3-pokojowe Żyrardów

Żyrardów,mazowieckie

634 695 zł66,81 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Numer oferty w biurze 6965 Oferta tylko dla klienta gotówkowego! Mieszkanie w nowym bloku! Stan deweloperski! Polecamy do sprzedania przestronne, trzypokojowe mieszkanie z dwoma balkonami.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

460 000 zł41,80 m² 11 004,78 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

: tym razem oferujemy mieszkania w najlepszej lokalizacji miasta przy ul. Danuty Siedzikówny 'inki" w centrum miasta obok stacji pkp. :Termin rozpoczęcia kwiecień 2026 roku, a termin.

Szczegóły ogłoszenia

295 000 zł37,20 m² 7 930,11 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Numer oferty w biurze 91-159 oferta tylko dla klienta gotówkowego! - mieszkanie wymaga remontu. Polecam do sprzedania mieszkanie dwupokojowe typu M-3 bez balkonu o powierzchni 37,20 m2 znajdujące.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

340 000 zł27 m² 12 592,59 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2027

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

554 000 zł48,20 m² 11 493,78 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Szczegóły ogłoszenia

370 000 zł36,20 m² 10 220,99 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Polecam do sprzedania w Żyrardowie na osiedlu Batorego dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 36,20 mkw, położone na wysokim parterze 4 piętrowego bloku spółdzielczego. Budynek budowany.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe Żyrardów

Żyrardów,mazowieckie

419 000 zł47 m² 8 914,89 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Numer oferty w biurze 91-164 Polecam do sprzedania mieszkanie dwupokojowe typu M-3 bez balkonu o powierzchni 47 m2 znajdujące się na pierwszym piętrze w bloku dwupiętrowym w bliskim.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie Żyrardów

Żyrardów,mazowieckie

715 728 zł76,96 m² 9 300 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Numer oferty w biurze 6761 Polecamy do sprzedaży czteropokojowe mieszkanie z balkonem do własnej aranżacji o powierzchni 76,96m2 na drugim piętrze w nowym bloku w centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe Żyrardów

Żyrardów,mazowieckie

3 045 zł45 m² 67,67 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Numer oferty w biurze 6992 Polecamy do wynajęcia umeblowane mieszkanie o powierzchni 55m2, usytuowane na drugim piętrze budynku trzypiętrowego, znajdujące się w centrum miasta Żyrardowa.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

598 000 zł66,50 m² 8 992,48 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż przestronne i wyjątkowo wysokie mieszkanie (300 cm) o powierzchni 66,62 m , położone w kameralnym, dwupiętrowym budynku, w którym znajduje się zaledwie 5 lokali.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie Żyrardów

Żyrardów,mazowieckie

676 000 zł131,20 m² 5 152,44 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży udział 3/4 części w nieruchomości gruntowej zabudowanej, która posiada tylko 2 współwłaścicieli. Nieruchomość znajduje się w centrum Żyrardowa. W skład udziału.

Szczegóły ogłoszenia

4 500 zł49,97 m² 90,05 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Jeśli szukasz komfortowego, nowoczesnego mieszkania w doskonałej lokalizacji ta oferta jest dla Ciebie. Na wynajem w pełni wyposażone, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 49,97 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

349 000 zł64 m² 5 453,13 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie z potencjałem inwestycyjnym Centrum Żyrardowa | 64 m | Parter Cena: do negocjacji Lokalizacja: ul. Limanowskiego / Mały Rynek, żyrardów Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe Żyrardów

Żyrardów,mazowieckie

479 000 zł54,60 m² 8 772,89 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Numer oferty w biurze 6890 Zakup bez pcc 2%! Idealne jako inwestycja pod wynajem lub dla własnych potrzeb! Polecamy do sprzedania trzypokojowe mieszkanie po generalnym remoncie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

595 000 zł66 m² 9 015,15 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Na sprzedaż dwupoziomowe mieszkanie w Żyrardowie - blisko stacji pkp! Mieszkanie o pow. 66 m2, usytuowane na 2 piętrze w bloku z cegły, w centrum miasta. Na pierwszym poziomie.

Szczegóły ogłoszenia

401 665 zł73,03 m² 5 500 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł90,76 m² 6 599,82 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1910

Do sprzedaży dwa lokale mieszkalne o łącznej powierzchni 90,76 m2. Nieruchomość zlokalizowana na pierwszy piętrze w kamienicy położonej w centrum miasta, 200 m od stacji pkp.

Szczegóły ogłoszenia

279 000 zł38,27 m² 7 290,31 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Do sprzedaży dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 38,27 m2, zlokalizowane na trzecim piętrze w kamienicy w centrum miasta. Lokal składa się z przestronnego, słonecznego pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z garażem Żyrardów

Żyrardów,mazowieckie

850 000 zł75,81 m² 11 212,24 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Numer oferty w biurze 91- 151 Mieszkanie trzypokojowe z loggią z miejscem garażowym ze świetną lokalizacją! Lokal składający się z pokoju z aneksem kuchennym, sypialni,.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie Żyrardów

Żyrardów,mazowieckie

310 000 zł31,80 m² 9 748,43 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Numer oferty w biurze 6803 Polecamy do sprzedaży mieszkanie jednopokojowe z oddzielną kuchnią o powierzchni 31,8m2 znajdujące się parterze w kamienicy w centrum Żyrardowa.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł37 m² 8 648,65 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Na sprzedaż funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie o pow. 37 m przy ul. Szarych Szeregów w Żyrardowie. Układ sprawdzi się dla singla/pary oraz pod najem. W 2021 r. wykonano prace:.

Szczegóły ogłoszenia

533 076 zł57,32 m² 9 300 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe Żyrardów

Żyrardów,mazowieckie

2 800 zł45 m² 62,22 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Numer oferty w biurze 6878 Oferta tylko dla osób narodowości polskiej. Mieszkanie dwupokojowe na wynajem! Super lokalizacja! Polecamy do wynajęcia mieszkanie typu M-3 po generalnym remoncie.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie umeblowane Żyrardów

Żyrardów,mazowieckie

3 000 zł48 m² 63 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę mieszkanie 47m2 w ścisłym Centrum Żyrardowa Dwa pokoje, kuchnia, łazienka z wc w pełni wyposażone, po generalnym remoncie. Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

399 000 zł46,52 m² 8 576,96 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Mdp Partners przedstawia: mieszkanie 46,52m2 (3 pokoje) z balkonem, miejsce postojowe w cenie! Koniec budowy 1 kwartał 2027 roku. Inwestycja deweloperska w Żyrardowie, gmina Żyrardów,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

518 478 zł54,43 m² 9 525,59 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nadzwyczajna okazja! Nieruchomość z olbrzymim potencjałem! Termin oddania do użytkowania IV kwartał 2024 r. (inwestycja realizowana jest z wyprzedzeniem terminu - obecnie ok. 80%). *** 0%.

Szczegóły ogłoszenia

584 133 zł62,81 m² 9 300 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe Żyrardów

Żyrardów,mazowieckie

459 000 zł76,50 m² 6 000 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1906

tel.   . Stoisz przed trudną decyzją, jaką jest kupno nieruchomości? Chciałbyś zamieszkać w przestronnym mieszkaniu? Nie zwlekaj z decyzją.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe Żyrardów

Żyrardów,mazowieckie

608 313 zł65,41 m² 9 300 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Numer oferty w biurze 6763 Polecamy do sprzedaży duże dwupokojowe mieszkanie do własnej aranżacji o powierzchni 65,41m2 na drugim piętrze w nowym bloku w centrum Żyrardowa.

Szczegóły ogłoszenia

529 000 zł62,51 m² 8 462,65 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1993

Zapraszam do zakupu. Klimatyczne mieszkanie 3 pokojowe w centrum Żyrardowa, gotowe do zamieszkania. Lokal po remoncie w bloku czteropiętrowym. Klatka schodowa odnowiona. W skład mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

399 000 zł44,78 m² 8 910,23 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Mdp Partners przedstawia: mieszkanie 44,78m2 (3 pokoje) z ogródkiem 75m2 oraz miejscem postojowym! Koniec budowy 4 kwartał 2026roku. Inwestycja deweloperska w Żyrardowie, gmina Żyrardów,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

619 090 zł65,62 m² 9 434,47 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Zapraszam do zakupu. Mieszkanie na 1 piętrze, bezczynszowe w stanie deweloperskim w Żyrardowie. Niski blok - 6 mieszkań. Ścisłe centrum miasta. Dogodna lokalizacja, 4 minuty pieszo do stacji.

Szczegóły ogłoszenia

348 000 zł46 m² 7 565,22 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1963

Na sprzedaż przestronne 2 pokojowe mieszkanie w Żyrardowie, zlokalizowane na 4 piętrze w czteropiętrowym bloku. Mieszkanie posiada świetny rozkład : Korytarz Kuchnia Łazienka Salon.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe Żyrardów

Żyrardów,mazowieckie

384 000 zł36,60 m² 10 491,80 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Prezentujemy do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 36,6 m2 znajdujące się na obrzeżach centrum Żyrardowa. Lokal stanowi odrębną nieruchomość. Blok z cegły, ocieplony, mieszkanie znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Loft dwupoziomowy Żyrardów

Żyrardów,mazowieckie

973 000 zł69,76 m² 13 948 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1913

tel.   . Szukasz atrakcyjnego, stylowego mieszkania w Żyrardowie? Jeśli tak - koniecznie zapoznaj się z naszą ofertą. Mieszkanie położone.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij