dowolna

Mieszkania z centralnym ogrzewaniem Żyrardów - Lista ofert

128 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

128 ogłoszeń

595 000 zł66 m² 9 015,15 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Na sprzedaż dwupoziomowe mieszkanie w Żyrardowie - blisko stacji pkp! Mieszkanie o pow. 66 m2, usytuowane na 2 piętrze w bloku z cegły, w centrum miasta. Na pierwszym poziomie.

Szczegóły ogłoszenia

Loft dwupoziomowy Żyrardów

Żyrardów,mazowieckie

3 000 zł48 m² 63 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronny loft w zrewitalizowanym budynku zabytkowej Starej Przędzalni w Żyrardowie! Idealny dla singla lub młodego, dynamicznego małżeństwa szukającego oryginalnej.

Szczegóły ogłoszenia

348 000 zł45,50 m² 7 648,35 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1964

Zapraszam do zakupu. Spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu. Mieszkanie środkowe o powierzchni 45,5 m2 na Osiedlu Żeromskiego w Żyrardowie. Składa się z dwóch pokoi (w salonie.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe

Żyrardów,mazowieckie

480 000 zł59 m² 8 135,59 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1987

Na sprzedaż przestronne mieszkanie 59,5 m Żyrardów, ul. Marii Nietrzebki Oferuję na sprzedaż ustawne i dobrze doświetlone mieszkanie, położone na parterze w spokojnej, zielonej części.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

1 150 000 zł128,85 m² 8 925,11 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1915

Polecam do sprzedania nowoczesny, przestrzenny loft w centrum Żyrardowa o powierzchni 129 mkw położony na drugim piętrze w pofabrycznym budynku zakładów lniarskich z XIX wieku. Cały.

Szczegóły ogłoszenia

875 000 zł62,50 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Gotowe do zamieszkania , ładnie wykończone mieszkanie z ogródkiem i miejscem postojowym w garażu podziemnym w cenie. Mieszkanie o pow. 62,50 mkw położone na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł32,50 m² 10 738,46 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2007

Pragniemy zaprezentować Państwu funkcjonalne i przytulne mieszkanie o powierzchni 32,5 m , położone na parterze w 4-piętrowym budynku z cegły, usytuowanym w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie z ogródkiem Żyrardów

Żyrardów,mazowieckie

320 000 zł64,27 m² 4 979 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1920

Lokal stanowiący odrębną własność z ułamkowym udziałem w gruncie o łącznej powierzchni wraz z powierzchnią przynależną strychu wynikającą z kw wynosi 64,27 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe Żyrardów

Żyrardów,mazowieckie

399 000 zł48,10 m² 8 295,22 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Numer oferty w biurze 6880 Polecamy do sprzedaży dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 48,10m2, znajdujące się na wyższym parterze w bloku trzypiętrowym w bliskim centrum Żyrardowa.

Szczegóły ogłoszenia

1 700 zł30 m² 56,67 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia kawalerka o powierzchni 30m2 zlokalizowana na os. Żeromskiego w Żyrardowie. Mieszkanie Lokal z oddzielną kuchnią usytuowany na I/IV p. bloku. Mieszkanie jest umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe Żyrardów

Żyrardów,mazowieckie

384 000 zł36,60 m² 10 491,80 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Prezentujemy do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 36,6 m2 znajdujące się na obrzeżach centrum Żyrardowa. Lokal stanowi odrębną nieruchomość. Blok z cegły, ocieplony, mieszkanie znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe Żyrardów

Żyrardów,mazowieckie

820 000 zł62,44 m² 13 132,61 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Numer oferty w biurze 6941 Idealne jako inwestycja pod wynajem (już z najemcą) lub dla celów własnych! Polecamy do kupienia mieszkanie typu loft o powierzchni 62,44m2, znajdujące się na.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł55,96 m² 7 130 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1905

Mieszkanie z kominkiem Do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 55,96m2 położone na parterze budynku wpisanego do rejestru zabytków. Mieszkanie w bardzo dobrym stanie i wykończone.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł32,50 m² 10 738,46 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży mieszkanie z ogródkiem , bardzo ładnie urządzona kawalerka na osiedlu Wschód w Żyrardowie. Powierzchnia mieszkania wynosi 32,5 m2. Budynek z roku 2007, ocieplony. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

349 000 zł64 m² 5 453,13 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie z potencjałem inwestycyjnym Centrum Żyrardowa | 64 m | Parter Cena: do negocjacji Lokalizacja: ul. Limanowskiego / Mały Rynek, żyrardów Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł49 m² 9 163,27 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Numer oferty w biurze 6969 Przytulne mieszkanie z potencjałem! Polecamy do kupienia mieszkanie dwupokojowe z loggią o powierzchni 49m2, znajdujące się na czwartym piętrze w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe Żyrardów

Żyrardów,mazowieckie

365 000 zł48,60 m² 7 510,29 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Numer oferty w biurze 6978 Idealne jako inwestycja pod wynajem lub dla własnych potrzeb! Polecamy do kupienia dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 48,60m2, znajdujące się na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł45 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Numer oferty w biurze 91-156 Mieszkanie w pełni umeblowane i wyposażone! Polecam do wynajęcia mieszkanie dwupokojowe typu M-3 z balkonem o powierzchni 45 m2 z widną kuchnią,.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł32,50 m² 10 738,46 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2007

Kawalerka 32,5 m | ogródek | parter | Żyrardów Funkcjonalna kawalerka o powierzchni 32,5 m z piwnicą 2,2 m , gotowa do zamieszkania. Mieszkanie położone na parterze, z prywatnym.

Szczegóły ogłoszenia

355 000 zł47,24 m² 7 515 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1969

Oferta zarezerwowana! oferta na wyłączność tylko U nas! avenda Nieruchomości w Żyrardowie tel.   , zaprasza Państwa do zapoznania się z naszą nową ofertą.

Szczegóły ogłoszenia

430 000 zł38,70 m² 11 111,11 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Numer oferty w biurze 6995 Mieszkanie po generalnym remoncie! Polecamy do sprzedania dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 38,70m2, znajdujące się na parterze w bloku czteropiętrowym na.

Szczegóły ogłoszenia

348 000 zł46 m² 7 565,22 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1963

Na sprzedaż przestronne 2 pokojowe mieszkanie w Żyrardowie, zlokalizowane na 4 piętrze w czteropiętrowym bloku. Mieszkanie posiada świetny rozkład : Korytarz Kuchnia Łazienka Salon.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe Żyrardów

Żyrardów,mazowieckie

608 313 zł65,41 m² 9 300 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Numer oferty w biurze 6763 Polecamy do sprzedaży duże dwupokojowe mieszkanie do własnej aranżacji o powierzchni 65,41m2 na drugim piętrze w nowym bloku w centrum Żyrardowa.

Szczegóły ogłoszenia

309 000 zł42,96 m² 7 192,74 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1910

Do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 43 m2, zlokalizowane w kamienicy w centrum miasta. Mieszkanie podzielone na dwa większe oraz jeden mniejszy pokój. Możliwość zakupu.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł70 m² 11 414,29 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Mieszkanie w najlepszej części miasta. Metraż 70 m2 składa się z salonu z aneksem kuchennym z przestronnym dużym tarasem 14 m2 w kształcie litery L, - pokoju, - pokoju, -.

Szczegóły ogłoszenia

459 000 zł76,50 m² 6 000 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Prezentujemy do sprzedaży mieszkanie w kamienicy na os. Kościuszki w Żyrardowie. Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze dwupiętrowej kamienicy z 1906 roku. Powierzchnia mieszkania wynosi.

Szczegóły ogłoszenia

880 000 zł62,50 m² 14 080 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Zapraszam do kupienia Nowe, klimatyczne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 62.5 m2 z ogródkiem 30 m2 w bloku z windą z 2023 r. w centrum Żyrardowa W cenie miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe Żyrardów

Żyrardów,mazowieckie

659 000 zł51,78 m² 12 726,92 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Numer oferty w biurze 91-167 Mieszkanie nowym budownictwie z klimatyzacją! Polecam do sprzedaży nowoczesne przestronne mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 51,78 m2, znajdujące się na.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe Żyrardów

Żyrardów,mazowieckie

1 800 zł45,50 m² 39,56 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Numer oferty w biurze 7002 Mieszkanie będzie dostępne od 1 sierpnia. Najem okazjonalny! Oferta dla osób niepalących! Polecamy do wynajęcia mieszkanie dwupokojowe z balkonem o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

430 000 zł37 m² 11 622 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

tel.   . Chciałbyś zamieszkać w nowocześnie zaaranżowanym, przytulnym mieszkaniu na spokojnym, zielonym osiedlu w Żyrardowie? Dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

529 000 zł62,51 m² 8 462,65 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1993

Zapraszam do zakupu. Klimatyczne mieszkanie 3 pokojowe w centrum Żyrardowa, gotowe do zamieszkania. Lokal po remoncie w bloku czteropiętrowym. Klatka schodowa odnowiona. W skład mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

640 000 zł72,40 m² 8 839,78 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Numer oferty w biurze 6811 Jeśli szukacie Państwo przestronnego mieszkania w dobrej lokalizacji ta oferta jest odpowiednia. Polecamy do sprzedania mieszkanie czteropokojowe o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe Żyrardów

Żyrardów,mazowieckie

499 000 zł61,95 m² 8 054,88 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Numer oferty w biurze 6937 Oferta dla klientów gotówkowych! Polecamy do sprzedania mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 61,95m2 w amfiladzie, znajdujące się na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie umeblowane Żyrardów

Żyrardów,mazowieckie

2 500 zł47 m² 53 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

tel.   . - najem okazjonalny - Szukasz nowoczesnego, trzypokojowego mieszkania w bloku niedaleko centrum miasta? Dobrze trafiłeś! Agencja.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł30 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Polecam do wynajęcia jednopokojowe mieszkanie typu M-2 o powierzchni 29,70 mkw, położone na 2 piętrze w bloku spółdzielczym, wielorodzinnym na os. Kościuszki. Mieszkanie z balkonem,.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie, ul. Legionów Polskich

Żyrardów,mazowieckie

315 000 zł36 m² 8 750 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Atrakcyjne mieszkanie w Żyrardowie 36 m , 3. piętro, ul. Legionów Polskich Przedstawiamy Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży mieszkania o powierzchni 36 m , znajdującego się na 3.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe Żyrardów

Żyrardów,mazowieckie

850 000 zł75,81 m² 11 212,24 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Numer oferty w biurze 6971 W pełni umeblowane mieszkanie gotowe do wprowadzenia się, z miejscem w garażu podziemnym! Polecamy do kupienia ustawne, trzypokojowe mieszkanie z loggią.

Szczegóły ogłoszenia

348 000 zł30 m² 11 600 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

tel.   . Jeśli szukasz wygodnej, wyremontowanej kawalerki z balkonem koniecznie zapoznaj się z naszą ofertą Agencja Nieruchomości "MÓJ DOM" poleca.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie Żyrardów

Żyrardów,mazowieckie

1 113 970 zł101,27 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Numer oferty w biurze 6964 Luksusowy Penthouse w stanie deweloperskim! Polecamy do kupienia Penthouse z dużym tarasem i balkonem o powierzchni 101,27m2 znajdujący się na ostatnim -.

Szczegóły ogłoszenia

4 500 zł49,97 m² 90,05 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Jeśli szukasz komfortowego, nowoczesnego mieszkania w doskonałej lokalizacji ta oferta jest dla Ciebie. Na wynajem w pełni wyposażone, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 49,97 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

580 000 zł59,50 m² 9 747,90 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Oferujemy Państwu wyjątkowy lokal mieszkalny po generalnym remoncie, przeprowadzonym z najwyższą starannością przez profesjonalną firmę budowlaną. W trakcie prac całkowicie zmieniono.