dowolna

Mieszkania z centralnym ogrzewaniem Żyrardów - Lista ofert

128 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

128 ogłoszeń

425 000 zł46 m² 9 239,13 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Przedstawiamy ofertę na sprzedaży funkcjonalnego mieszkania o powierzchni 46 m, położonego na 3. piętrze w spokojnej części Żyrardowa. Najważniejsze informacje: - 3 ustawne pokoje -.

Szczegóły ogłoszenia

319 000 zł33 m² 9 667 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

tel.   . Jesteś w trakcie poszukiwań wygodnego, cichego jednopokojowego mieszkania w doskonałej lokalizacji? Dodatkowym atutem miałaby być niedaleka.

Szczegóły ogłoszenia

329 999 zł42 m² 7 857,12 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Dzień dobry, sprzedam bezpośrednio mieszkanie własnościowe w Żyrardowie przy ul. Józefa Hallera (dawna Karola Doczkala). Możliwość zakupu.

Szczegóły ogłoszenia

540 000 zł63 m² 8 571,43 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker sprzedaż bezpośrednia. Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 63 m , zlokalizowane na drugim piętrze w bloku na osiedlu Wschód.

Szczegóły ogłoszenia

509 000 zł72 m² 7 069,44 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1995

Bezpośrednio od właściciela brak prowizji! Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 72 m , położone na 3. piętrze w 4-piętrowym budynku z 1995 roku przy ul. Izy Zielińskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mireckiego

Centrum,Żyrardów

389 000 zł47 m² 8 344,06 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1958

***uwaga*** Oferta objęta programem "kupujący nie płaci prowizji". Oferta ograniczona czasowo. Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie (typ M-3) o powierzchni użytkowej 46,62 mkw, usytuowane na pierwszym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Skrowaczewskiego

Podblich,Żyrardów

540 000 zł63 m² 8 585,06 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Pragniemy zaprezentować Państwu atrakcyjne, spółdzielcze własnościowe mieszkanie z księgą wieczystą o powierzchni 62,9 m , położone na 4. piętrze 10-piętrowego bloku z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Żyrardów

Żyrardów,mazowieckie

355 000 zł37 m² 9 594,59 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Mieszkanie znajduje się na 3 i piętra w bloku który przeszedł malowanie eleweacji w 2025 roku i remont klatek schodowych w 2024 roku. Do mieszkania przynależy piwnica oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Skrowaczewskiego

Teklin,Żyrardów

539 000 zł63 m² 8 569,16 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Na sprzedaż oferujemy komfortowe, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 62,9 m , położone w doskonałej lokalizacji w Żyrardowie przy ul. Skrowaczewskiego. Lokal znajduje się na 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Żyrardów

Centrum,Żyrardów

485 000 zł49 m² 9 827,76 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Gotowe do wprowadzenia mieszkanie o powierzchni prawie 50 m2, zlokalizowane w bloku w centrum Żyrardowa. Mieszkanie składa się z przestronnego salonu z wyjściem na balkon,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Żyrardów,mazowieckie

649 000 zł62 m² 10 467,70 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Na sprzedaż jasne i funkcjonalne mieszkanie 62 m , centrum, blisko pkp. Oferuję na sprzedaż przestronne i bardzo widne mieszkanie o powierzchni 62 m , zlokalizowane w centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Loft z miejscem parkingowym Żyrardów

Żyrardów,mazowieckie

3 000 zł78 m² 38 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferujemy do wynajęcia loft 78m2 sypialnia, salon z aneksem kuchennym, łazienka. W prestiżowej inwestycji Lofty de Girarda. Ściany z prawdziwych cegieł, sufit z żelbetu. Duże okna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Żyrardów

Batorego,Żyrardów

550 000 zł46 m² 11 977,30 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Numer oferty w biurze 91-37 Mieszkanie nowe - nie zamieszkałe! Polecam do sprzedaży nowe mieszkanie dwupokojowe typu M-3 z balkonem o powierzchni 45,92 m2, znajdujące się na 2 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Legionów Polskich

Piotrowina,Żyrardów

449 000 zł120 m² 3 742 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż oferujemy lokal usługowy o powierzchni całkowitej 120 m , a użytkowej 97 m położony na 3 piętrze w 3 piętrowym budynku z 2021 roku położonym przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Żyrardów

Teklin,Żyrardów

519 000 zł62 m² 8 330,66 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Numer oferty w biurze 91- 89 Mieszkanie trzypokojowe to popularny wybór dla młodych rodzin lub osób potrzebujących mieszkania na niskim poziomie. Polecam do sprzedania przestronne, bardzo zadbane,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Żyrardów

Teklin,Żyrardów

450 000 zł60 m² 7 563,03 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1988

Numer oferty w biurze 91-2 Polecamy do sprzedania przestronne mieszkanie dwupokojowe typu M-3 z loggią o powierzchni 59,50 m2, znajdujące się na pierwszym piętrze w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Loft dwupoziomowy Żyrardów

Żyrardów,mazowieckie

2 600 zł54 m² 48 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Loft w przepięknym zabytkowym budynku Loftów De Girarda w sercu Żyrardowa. Wysokie 4 piętro , mieszkanie słoneczne. Klimatyczny wystrój. Powierzchnia 30 m + 24 m2 antresola.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Żyrardów

Teklin,Żyrardów

599 000 zł66 m² 9 021,08 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1991

Numer oferty w biurze 91-126 Mieszkanie po generalnym remoncie! Mieszkanie trzypokojowe to popularny wybór dla młodych rodzin lub osób potrzebujących oddzielnej strefy pracy, umożliwiając.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. de Girarda

Wschód,Żyrardów

415 000 zł48 m² 8 645,83 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie 48 m , os. Wschód, ul. Girarda, żyrardów bez pośredników. Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 48 m , zlokalizowane na 1 piętrze w bloku 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Żyrardów

Żeromskiego,Żyrardów

290 000 zł37 m² 7 795,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Numer oferty w biurze 91-85 oferta tylko dla klienta gotówkowego! - mieszkanie wymaga remontu. Polecam do sprzedania mieszkanie dwupokojowe typu M-3 bez balkonu o powierzchni 37,20 m2 znajdujące.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Żyrardów

Wschód,Żyrardów

389 000 zł49 m² 7 906,50 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Numer oferty w biurze 91-84 Polecam do sprzedaży przestronne mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 49,20 m2 z dużym balkonem, położone na 6 piętrze w bloku 10 piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Legionów Polskich

Piotrowina,Żyrardów

449 000 zł120 m² 3 742 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Żyrardów

Żyrardów,mazowieckie

4 500 zł63 m² 71 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronne, widne mieszkanie z dwiema sypialniami, salonem z balkonem oraz otwartą, w pełni wyposażoną kuchnią i łazienką. Lokal idealny dla rodziny, pary lub osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szarych Szeregów

Żeromskiego,Żyrardów

348 000 zł46 m² 7 648,35 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1964

Bezpośrednia sprzedaż mieszkania o powierzchni 45,5 m kw znajdującego się na Osiedlu Żeromskiego w Żyrardowie. Usytuowane w centrum osiedla, w poblizu poczta, sklepy, szkoła.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Mostowa

Piotrowina,Żyrardów

348 000 zł37 m² 9 430,89 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

: tym razem zaprojektowaliśmy kameralny niski blok blisko centrum miasta przy ul. Mostowej 5. Budynek składa się z 36 lokali mieszkalnych. Do pkp 10 minut piechotą. W pobliżu Biedronka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Legionów Polskich

Piotrowina,Żyrardów

689 000 zł58 m² 11 846,60 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Serdecznie zapraszam na dzień prezentacji po wcześniejszym kontakcie telefonicznym. W skrócie: legionów Polskich 40 / Żyrardów 2 pokoje + duża antresola / 2 balkony Powierzchnia 58,16 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Żyrardów

Teklin,Żyrardów

4 000 zł51 m² 78,57 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Numer oferty w biurze 91-131 Mieszkanie nowym budownictwie z ogródkiem! Polecam do wynajęcia mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 50,91 m2, znajdujące się na parterze w bloku 5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Żyrardów

Żyrardów,mazowieckie

510 000 zł62 m² 8 186 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferuje Państwu wyjątkowe, klimatyczne, zadbane bez nakładów finansowych mieszkanie o powierzchni 62,3m2 w Żyrardowa. To idealna nieruchomość zarówno dla inwestorów, jak i rodzin.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Żyrardów

Kościuszki,Żyrardów

2 400 zł30 m² 80,81 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Numer oferty w biurze 91-143 Mieszkanie w wysokim standardzie, wyposażone w meble i sprzęt agd! Oferta dla osób ze stałym zatrudnieniem! Polecam do wynajęcia słoneczne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Żyrardów

Żeromskiego,Żyrardów

2 500 zł38 m² 66,19 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Numer oferty w biurze 91-132 Mieszkanie w pełni umeblowane i wyposażone! Polecam do wynajęcia mieszkanie dwupokojowe typu M-3 bez balkonu o powierzchni 37,77 m2 z widną kuchnią,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Łukasińskiego

Centrum,Żyrardów

536 000 zł54 m² 9 989 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1996

Mieszkanie sprzedane! oferta na wyłączność! tylko U nas! avenda nieruchomości w Żyrardowie Tel., zaprasza do zapoznania się ze swoją nową ofertą sprzedaży: Bardzo ładnego mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Żyrardów

Wschód,Żyrardów

529 000 zł63 m² 8 396,83 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Numer oferty w biurze 91-113 Mieszkanie po remoncie na przełomie roku 2024/25! Polecam do sprzedania przestronne mieszkanie trzypokojowe z loggią. Mieszkanie charakteryzuje się funkcjonalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Żyrardów

Wschód,Żyrardów

620 000 zł68 m² 9 117,65 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Do sprzedaży przestronne, słoneczne mieszkanie o powierzchni 68 m2, zlokalizowane na 10 piętrze w wieżowcu na os. Wschód. Lokal składa się z dużego salonu z balkonem, w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Żyrardów

Wschód,Żyrardów

590 000 zł63 m² 9 365,08 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Numer oferty w biurze 91-125 Mieszkanie do szybkiego wydania! Polecam do sprzedania przestronne mieszkanie trzypokojowe z loggią. Mieszkanie charakteryzuje się funkcjonalnym układem, który.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Spółdzielcza

Piękna,Żyrardów

599 000 zł67 m² 8 961,70 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Dzień dobry, sprzedam piękne, gotowe do zamieszkania mieszkanie w bardzo przyjemnej i spokojnej okolicy. Mieszkanie znajduje się na osiedlu Piękna, w bloku wybudowanym w 2011 r.,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Bielnikowa

Żyrardów,mazowieckie

2 600 zł32 m² 81 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę nowy funkcjonalny apartament oddany do użytku w 2025 roku. Dwu pokojowy apartament z aneksem kuchennym o powierzchni 32 m, zlokalizowane na parterze z ogródkiem 40m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Skrowaczewskiego

Wschód,Żyrardów

460 000 zł48 m² 9 524 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

W naszej ofercie 3 pokojowe mieszkanie o bardzo ustawnym rozkładzie z oknami na dwie strony świata, zlokalizowane w bloku z 1984 roku na 3 pietrze ( bez windy) położone w obrębie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Żyrardów

Żyrardów,mazowieckie

295 000 zł33 m² 9 008 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Szukasz małego mieszkania do wprowadzenia ewentualnie pod inwestycję zapraszam do zapoznania się z tą ofertą. Mieszkanie 32,5m2 w bloku dwu piętrowym dwa pokoje, kuchnia, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Żyrardów

Wschód,Żyrardów

490 000 zł48 m² 10 144,90 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Numer oferty w biurze 91-138 Mieszkanie gotowe do wprowadzenia, do zakupu z całym wyposażeniem! Polecam do sprzedania dwupokojowe mieszkanie po generalnym remoncie w 2020 roku gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Żyrardów

Żeromskiego,Żyrardów

2 200 zł38 m² 58 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę mieszkanie 38m2 2 pokoje, kuchnia hol, łazienka w Żyrardowie na osiedlu Żeromskiego. Mieszkanie po generalnym remoncie. Komfortowe i funkcjonalne idealne dla singla ewentualnie pary.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Parkingowa

Żyrardów,mazowieckie

568 000 zł66 m² 8 554,22 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przestronne, ciche i świetnie zlokalizowane 3-pokojowe zadbane mieszkanie o powierzchni 66,4 m , położone na 3 piętrze 4-piętrowego budynku. Mieszkanie w budynku przy ul. Parkingowej.