dowolna

Mieszkania Żyrardów – oferty mieszkań na Mazowszu

179 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

179 ogłoszeń

370 000 zł36,20 m² 10 220,99 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Polecam do sprzedania w Żyrardowie na osiedlu Batorego dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 36,20 mkw, położone na wysokim parterze 4 piętrowego bloku spółdzielczego. Budynek budowany.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł128,85 m² 8 925,11 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1915

Polecam do sprzedania nowoczesny, przestrzenny loft w centrum Żyrardowa o powierzchni 129 mkw położony na drugim piętrze w pofabrycznym budynku zakładów lniarskich z XIX wieku. Cały.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z ogródkiem Żyrardów

Żyrardów,mazowieckie

400 000 zł70 m² 5 714,29 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie w cichej,spokojnej okolicy. Niskie schody,parter,idealne dla osoby starszej. Blisko do Kauflandu i Lewiatana. 100 m od przystanku. Ogródek,przyjemny widok z okna.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł47 m² 9 574,47 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Pilna sprzedaż! Mieszkanie do własnej aranżacji w centrum Żyrardowa! Lokalizacja: centrum Żyrardowa Powierzchnia: 47 m2 Piętro: 3 Układ mieszkania: - dwa przestronne i jasne pokoje - idealne.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

401 665 zł73,03 m² 5 500 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Do sprzedaży dwa mieszkania zlokalizowane na poddaszu zabytkowej kamienicy zlokalizowanej 10 minut od centrum Żyrardowa. Mieszkanie 1 - 59,21 m2 - salon z miejscem na aneks kuchenny, 2 sypialnie,.

Szczegóły ogłoszenia

2 150 zł32 m² 67 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie/lokal usługowy o powierzchni 32 m2, zlokalizowane na os. Spółdzielcza w Żyrardowie. Lokal składa się z pokoju, aneksu kuchennego, łazienki i ubikacji. Do.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł58,60 m² 7 679,18 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1989

Zapraszamy do zapoznania się z atrakcyjną ofertą sprzedaży komfortowego mieszkania na osiedlu Wschód! Nieruchomość o powierzchni 58,6 m wyróżnia się funkcjonalnym rozkładem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

496 424 zł57,39 m² 8 650 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Numer oferty w biurze 6775 Mieszkanie w nowym kameralnym bloku! Stan deweloperski! Bez opłaty skarbowej pcc 2%! Polecamy do sprzedania przestronne trzypokojowe mieszkanie z balkonem.

Szczegóły ogłoszenia

469 000 zł46,70 m² 10 042,83 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Na sprzedaż 2-pokojowe, dwustronne mieszkanie położone na 2. piętrze w kameralnym, 3-piętrowym bloku. Lokal jest w trakcie remontu, co daje wyjątkową okazję, by stworzyć przestrzeń.

Szczegóły ogłoszenia

267 000 zł38,71 m² 6 897,44 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Do sprzedaży lokal mieszkalny o powierzchni 38,71 m2. Nieruchomość zlokalizowana na pierwszy piętrze w kamienicy położonej w centrum miasta, 200 m od stacji pkp. Możliwość zakupu.

Szczegóły ogłoszenia

282 000 zł37,17 m² 7 587 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1964

Oferta na wyłączność! tylko U nas! avenda Nieruchomości w Żyrardowie tel.   , www. poleca do sprzedaży mieszkanie: 2-pokojowe, bez balkonu o pow. 37,17 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe

Żyrardów,mazowieckie

599 000 zł69 m² 8 681,16 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

3-pokojowe mieszkanie 69 m gotowe do wprowadzenia. Oferujemy na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 69 m , położone na ostatnim, 4. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

389 000 zł46,62 m² 8 344,06 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1958

***uwaga*** Oferta objęta programem "kupujący nie płaci prowizji". Oferta ograniczona czasowo. Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie (typ M-3) o powierzchni użytkowej 46,62 mkw, usytuowane na pierwszym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

349 000 zł64 m² 5 453,13 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie z potencjałem inwestycyjnym Centrum Żyrardowa | 64 m | Parter Cena: do negocjacji Lokalizacja: ul. Limanowskiego / Mały Rynek, żyrardów Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

240 000 zł22,50 m² 10 666,67 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1940

Na sprzedaż funkcjonalnie zaprojektowane kawalerki w klimatycznej kamienicy z czerwonej cegły w sercu Żyrardowa. Każde mieszkanie przeszło generalny remont: nowe podłogi, okna, drzwi oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament 5-pokojowy Żyrardów

Żyrardów,mazowieckie

1 549 000 zł165 m² 9 387,88 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2011

Numer oferty w biurze 91- 116 Oferta mieszkania w świetnej lokalizacji! Mieszkanie trzypoziomowe to rzadki i prestiżowy typ nieruchomości, najczęściej spotykany w nowoczesnych.

Szczegóły ogłoszenia

Loft dwupoziomowy Żyrardów

Żyrardów,mazowieckie

8 000 zł130 m² 62 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia loft 130m2 dwie sypialnie, gabinet, salon z aneksem kuchennym, dwie łazienki (w tym dwie oddzielne sypialnie z łazienką na antresoli) w prestiżowej inwestycji Lofty.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

598 000 zł66,50 m² 8 992,48 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż przestronne i wyjątkowo wysokie mieszkanie (300 cm) o powierzchni 66,62 m , położone w kameralnym, dwupiętrowym budynku, w którym znajduje się zaledwie 5 lokali.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe Żyrardów

Żyrardów,mazowieckie

1 800 zł45,50 m² 39,56 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Numer oferty w biurze 7002 Mieszkanie będzie dostępne od 1 sierpnia. Najem okazjonalny! Oferta dla osób niepalących! Polecamy do wynajęcia mieszkanie dwupokojowe z balkonem o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

6 000 zł118 m² 50,85 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do wynajęcia wyjątkowego, klimatycznego loftu z antresolą w sercu miasta Żyrardowa. Dwupoziomowy loft został zaprojektowany z myślą o estetyce i codziennym komforcie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

619 090 zł65,62 m² 9 434,47 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Zapraszam do zakupu. Mieszkanie na 1 piętrze, bezczynszowe w stanie deweloperskim w Żyrardowie. Niski blok - 6 mieszkań. Ścisłe centrum miasta. Dogodna lokalizacja, 4 minuty pieszo do stacji.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

325 000 zł30,40 m² 10 690,79 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Numer oferty w biurze 6863 Mieszkanie w nowym kameralnym bloku! Stan deweloperski! Bez opłaty skarbowej pcc 2%! Polecamy do sprzedania mieszkanie jednopokojowe z balkonem o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

402 318 zł43,26 m² 9 300 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Nowe mieszkania w samym Centrum miasta! Oferujemy unikalną okazję zamieszkania w prestiżowym budynku który powstaje w samym sercu Żyrardowa, przy ulicy Narutowicza. To pięciokondygnacyjny.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe Żyrardów

Żyrardów,mazowieckie

419 000 zł47 m² 8 914,89 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Numer oferty w biurze 91-164 Polecam do sprzedania mieszkanie dwupokojowe typu M-3 bez balkonu o powierzchni 47 m2 znajdujące się na pierwszym piętrze w bloku dwupiętrowym w bliskim.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe Żyrardów

Żyrardów,mazowieckie

3 045 zł45 m² 67,67 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Numer oferty w biurze 6992 Polecamy do wynajęcia umeblowane mieszkanie o powierzchni 55m2, usytuowane na drugim piętrze budynku trzypiętrowego, znajdujące się w centrum miasta Żyrardowa.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe Żyrardów

Żyrardów,mazowieckie

659 000 zł51,78 m² 12 726,92 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Numer oferty w biurze 91-167 Mieszkanie nowym budownictwie z klimatyzacją! Polecam do sprzedaży nowoczesne przestronne mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 51,78 m2, znajdujące się na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

480 000 zł51,30 m² 9 356,73 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

: tym razem zaprojektowaliśmy kameralny niski blok blisko centrum miasta przy ul. Mostowej 5. Budynek składa się z 36 lokali mieszkalnych. Do pkp 10 minut piechotą. W pobliżu Biedronka,.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł32,50 m² 10 738,46 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2007

Pragniemy zaprezentować Państwu funkcjonalne i przytulne mieszkanie o powierzchni 32,5 m , położone na parterze w 4-piętrowym budynku z cegły, usytuowanym w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe

Żyrardów,mazowieckie

599 000 zł69 m² 8 681,16 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Przestrzeń, światło i spokój 69 m2, w których po prostu dobrze się mieszka Szukasz mieszkania, które nie zmusza do kompromisów? Takiego, w którym wszystko ma swoje miejsce,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

433 000 zł43,30 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Numer oferty w biurze 6864 Mieszkanie w nowym kameralnym bloku! Stan deweloperski! Bez opłaty skarbowej pcc 2%! Polecamy do sprzedania mieszkanie dwupokojowe z balkonem o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

659 000 zł72,40 m² 9 102,21 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1994

Położone na osiedlu Wschód ładne i duże mieszkanie do zamieszkania. Mieszkanie trzypokojowe (ok 22+12+10m) z kuchnią, łazienką i osobnym wc. Dodatkowo widna garderoba i powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

558 422 zł58,12 m² 9 608,09 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Inwestycja Dekerta 9 - Doskonała Okazja Inwestycyjna! *** 0% prowizji od kupującego *** W Żyrardowie - pięknym mieście pełnym historii - do zaoferowania mam 2 pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 zł29,70 m² 80,81 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Numer oferty w biurze 91-46 Mieszkanie w wysokim standardzie, wyposażone w meble i sprzęt agd! Oferta dla osób ze stałym zatrudnieniem! Polecam do wynajęcia słoneczne mieszkanie typu.

Szczegóły ogłoszenia

319 000 zł33 m² 9 666,67 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Mamy zaszczyt zaprezentować Państwu wyjątkowe mieszkanie na wysokim parterze, usytuowane na urokliwym osiedlu Kościuszki w Żyrardowie. To jasne i przytulne mieszkanie z miejskim.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe

Żyrardów,mazowieckie

580 000 zł60 m² 9 666,67 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie 60 m , Żyrardów, ul. Marii Nietrzebki Przedmiotem oferty jest funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 60 m , usytuowane na I piętrze w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie Żyrardów

Żyrardów,mazowieckie

310 000 zł31,80 m² 9 748,43 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Numer oferty w biurze 6803 Polecamy do sprzedaży mieszkanie jednopokojowe z oddzielną kuchnią o powierzchni 31,8m2 znajdujące się parterze w kamienicy w centrum Żyrardowa.

Szczegóły ogłoszenia

Loft dwupoziomowy Żyrardów

Żyrardów,mazowieckie

973 000 zł69,76 m² 13 948 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1913

tel.   . Szukasz atrakcyjnego, stylowego mieszkania w Żyrardowie? Jeśli tak - koniecznie zapoznaj się z naszą ofertą. Mieszkanie położone.

Szczegóły ogłoszenia

485 000 zł48 m² 10 104,17 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Zapraszam do zakupu. Spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu z księgą wieczystą. Funkcjonalne, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 48 m2 na trzecim piętrze czteropiętrowego bloku na.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z garażem Żyrardów

Żyrardów,mazowieckie

850 000 zł75,81 m² 11 212,24 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Numer oferty w biurze 91- 151 Mieszkanie trzypokojowe z loggią z miejscem garażowym ze świetną lokalizacją! Lokal składający się z pokoju z aneksem kuchennym, sypialni,.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł37 m² 8 648,65 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Na sprzedaż funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie o pow. 37 m przy ul. Szarych Szeregów w Żyrardowie. Układ sprawdzi się dla singla/pary oraz pod najem. W 2021 r. wykonano prace:.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament z garażem Żyrardów

Żyrardów,mazowieckie

7 000 zł70 m² 100 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Szukasz przestronnego luksusowego apartamentu w bardzo dobrej lokalizacji w ścisłym centrum miasta a zarazem w otoczeniu zieleni ta oferta jest idealna dla ciebie. Oferuję Państwu do.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij